مجله آلمان

نمایشگاه موسیقی فرانکفورت MUSIKMESSE

نمایشگاه موسیقی فرانکفورت

نمایشگاه موسیقی فرانکفورت MUSIKMESSE

گسترده ترین رویداد تجاری اروپا در حوزه موسیقی را می توان نمایشگاه موسیقی فرانکفورت MUSIKMESSE دانست که بیشتر متخصصین جهانی موسیقی در آن شرکت می کنند.

همچنین تمامی نرم افزار و سخت افزارهای موسیقی و آلات موسیقی در این نمایشگاه برای بازدید کنندگان ارائه می شود و برخی از آنها قابل خریداری نیز هستند.

اطلاعات زمان برگزاری نمایشگاه موسیقی فرانکفورت MUSIKMESSE

هدف نمایشگاه موسیقی فرانکفورت MUSIKMESSE در سال ۲۰۲۱، بررسی ارزش اجتماعی و اقتصادی موسیقی در جهان بود و قرار بود زمان برگزاری آن همزمان با نمایشگاه کتاب فرانکفورت باشد.

تاریخ برگزاری این جشنواره در سال 2022 و در ماه آوریل به مدت سه روز خواهد بود.

تاسیس این رویداد جهانی در سال ۱۹۸۰ در فرانکفورت روی داد و با گذشت زمان از جنبه تجارتی تبدیل به جشنواره گردید که به جز متخصصان موسیقی افراد دیگری چون آماتورها و علاقمندان یا حتی کودکان در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند.

اجرای موسیقی زنده در نمایشگاه موسیقی فرانکفورت MUSIKMESSE

در طول این نمایشگاه، هنرمندان بین المللی موسیقی های مشهور زیادی را به صورت زنده اجرا می کنند و تقریبا هر نیم ساعت یک برنامه موسیقی زنده جدید اجرا می گردد.

در نمایشگاه موسیقی فرانکفورت MUSIKMESSE، جوایز زیادی به شاخه های گوناگون موسیقی مانند طراحی سازها، ‌متخصصین صدا، مطبوعات، اجراهای زنده اهدا می گردد که مهمترین آنها هدیه معتبر موسیقی فرانکفورت می باشد.

در این نمایشگاه ارتباطات تجاری جدیدی بین شرکت ها و موسسه های گوناگون در حوزه موسیقی شکل می گیرد و بیشتر آن ها در راستای تکمیل صنعت موسیقی می باشد.

بهتر است بگوییم این بهترین فرصت ممکن برای تجارت موسیقی افراد است زیرا بسیاری از متخصصین در زمینه آهنگسازی، نوازندگی، خرده فروشان و توزیع کنندگان این صنعت در این رویداد بزرگ حضور دارند که شاید در هیچ مجمع دیگری در کل اروپا این اتفاق نیوفتد.

بازدید از نمایشگاه Beauty مونیخ را از دست ندهید.

قسمت های مختلف نمایشگاه موسیقی فرانکفورت MUSIKMESSE

این نمایشگاه شامل بخش های مختلفی می باشد که هر فردی متناسب با سلیقه خود از آن می تواند بهره ببرد.

در نمایشگاه موسیقی فرانکفورت MUSIKMESSE، شما می توانید به تماشای موسیقی زنده بپردازید یا سازهای محبوبتان را آزمایش و خریداری کنید.

همچنین با تاثیر موسیقی بر مد و سبک زندگی روزمره بیشتر آشنا شوید و از سخنرانی هایی که درباره جنبه های جامعه شناسی و روانشناختی موسیقی و جایگاه زنان در حوزه موسیقی انجام می گردد، بهره ببرید و یا حتی از طعم غذاهای جشنواره لذت ببرید.

جالب است بدانید در قسمتی از این رویداد، می توانید استعداد موسیقی کودک خود و روش های تقویت آن را کشف کنید. بسیاری از اساتید موسیقی فرانکفورت به کودکان آموزش های اولیه لازم را ارائه می دهند و کارگاه های آموزشی برگزار می کنند.

همچنین می توانید از نمایشگاه لوازم خانگی و هدایا فرانکفورت Tendence نیز دیدن کنید.

بازدیدکنندگان و غرفه های نمایشگاه موسیقی فرانکفورت

این جشنواره بیشتر از ۱۸۰۰ غرفه دارد و هر ساله بیش از نود هزار نفر از این نمایشگاه بازدید می کنند که این آمار رو به افزایش است.

در گذشته، دو روز اول نمایشگاه موسیقی فرانکفورت همه افراد پیر، جوان، کودک می توانستند از آن بازدید نمایند و دو روز بعدی آن فقط مخصوص اهالی تجارت در حوزه موسیقی بود که امروزه دیگر اینطور نیست و همه افراد در یک بازه زمانی می توانند از این نمایشگاه جهانی بازدید کنند.

پس اگر خودتان یا یکی از اعضای خانواده تان به موسیقی علاقمندید، بهتر است بازدید از این نمایشگاه جذاب را از دست ندهید و چند ساعتی غرق دنیای موسیقی و سازها شوید.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.