مجله آلمان

نمایشگاه لوازم خانگی و هدایا فرانکفورت Tendence

نمایشگاه لوازم خانگی و هدایا

معرفی نمایشگاه لوازم خانگی و هدایا فرانکفورت Tendence

نمایشگاه لوازم خانگی و هدایا فرانکفورت Tendence، پیشرو در نمایشگاه های بین المللی کالاهای مصرفی برای بخشهای خانه و هدیه است. در این نمایشگاه ارائه محصولاتی چون مبلمان، تزئینات و هدایا در نه سالن نمایشگاهی مدرن برگزار می شود.

موقعیت جذاب نمایشگاه و حضور مارک های قدرتمند از سراسر جهان برای خریداران برتر بخش کالاهای مصرفی جالب توجه است و به آنها فرصتی بی نظیر می دهد تا در نیمه دوم سال خرده فروشی مجموعه های خود را انجام دهند.

نمایشگاه لوازم خانگی و هدایا فرانکفورت Tendence،  به عنوان یک نمایشگاه چند بخشی، با محصولات کاملا گروه بندی شده برای بازدید کنندگان تجاری که به لطف ساختار حرفه ای این رویداد، می توانند به طور کامل بر روی تجارت حاضر تمرکز کنند، متمایز می شود.

دلیل تفاوت ارائه تورهای نمایشگاهی به روایت مدیرعامل آژانس ژیوار را بشنوید.

نمایشگاه لوازم خانگی و هدایا

تاریخچه ای کوتاه از نمایشگاه لوازم خانگی و هدایا فرانکفورت Tendence

اولین نمایشگاه تجارت لوازم خانگی و هدایا در آلمان، “نمایشگاه لوازم خانگی و هدایا فرانکفورت Tendence”  است که در سال 1948 توسط مسی فرانکفورت برگزار شد.

با توجه به میزان مشارکت مردم و همچنین پتانسیل های بالای بازار کالاهای مصرفی، صاحب نظران آن زمان مسی فرانکفورت به فکر سازماندهی دو نمایشگاه تجاری در سال افتادند. بنابراین، نمایشگاه تجارت ‘Ambiente’ برای اولین بار در سال 1949 برگزار شد.

در حال حاضر، این نمایشگاه ها هر ساله از  غرفه داران و بازدیدکنندگان از تمام کشورهای جهان پذیرایی می کنند. تفاوت بین این دو نمایشگاه در طراحی موارد ارائه شده است.

طرح های ارائه شده در نمایشگاه لوازم خانگی و هدایا فرانکفورت Tendence متناسب با نیازهای بازار پاییز به ویژه طرح های جشن کریسمس و سال نو است. امروزه این نمایشگاه پیشروترین نمایشگاه تجاری جهانی برای مبلمان، تزئینات خانه و هدایا است.

از شرایط دریافت ویزای نمایشگاهی مطلع شوید.

خدمات و محصولات قابل ارائه در نمایشگاه لوازم خانگی و هدایا فرانکفورت Tendence

گروه اصلی اقلام ارائه شده در نمایشگاه لوازم خانگی و هدایا فرانکفورت Tendence مطابق با نیازهای بازار پاییز شامل  موارد زیر می باشد :

 • اشیای تزئینی
 • وسایل سرامیکی
 • ظروف چینی
 • بلورها
 • هدایا
 • وسایل تزئینات منازل
 • لوازم خانگی غیر برقی
 • وسایل آشپزخانه
 • زیور آلات
 • صنایع دستی
 • اقلام هنری

زمان و مکان برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی و هدایا فرانکفورت Tendence

غرفه داران بین المللی در نمایشگاه لوازم خانگی و هدایا فرانکفورت Tendence محصولات و روندهای نوآورانه را برای هر فصل ارائه می دهند. محل برگزاری این نمایشگاه در فرانکفورت آلمان است. 

همانطور که پیش تر به ان اشاره کردیم  فرانکفورت Tendence نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی در نیمه دوم سال برای بخشهای خانه و هدیه است.

بسیاری از بازدید کنندگان تجاری از سراسر جهان برای سفارشات خود در ماه آگوست به نمایشگاه لوازم خانگی و هدایا فرانکفورت Tendence می آیند و مارک ها و محصولات خود را برای بخش های خانه و هدیه به وضوح نشان می دهند.

برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی و هدایا فرانکفورت Tendence 2021

کل صنعت کالاهای مصرفی، مانند صنعت نمایشگاه های تجاری، اوقات بسیار بی ثباتی را پشت سر می گذارد. با توجه به مقررات مداوم برای مهار همه گیر کرونا و ممنوعیت ناشی از برگزاری رویدادها و نمایشگاه ها، برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی و هدایا فرانکفورت Tendence برای دومین بار متوالی در سال 2021 برگزار نخواهد شد.

نمایشگاه بعدی در سال 2022 برای سهولت برنامه ریزی در زمان های همه گیری اتفاق می افتد. سیستم عامل های آنلاین مسی فرانکفورت در بخش کالاهای مصرفی، Conzoom Solutions و Nextrade ، خدماتی را به خرده فروشان ملی و بین المللی برای الهام، اطلاعات روند، طراحی سفارشات یا انواع محصولات و همچنین کمک به به خود در این اوقات دشوار تا بهار سال آینده ارائه می دهند.

از نمایشگاه نان و شیرینی آلمان Iba munich بازدید کنید.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.