مجله فرانسه

نمایشگاه دامپروری فرانسه SPACE

نمایشگاه دامپروری فرانسه

معرفی نمایشگاه دامپروری فرانسه SPACE

نمایشگاه دامپروری فرانسه SPACE یک نمایشگاه کشاورزی حرفه‌ای برای همه ذینفعان صنعت دام است و شامل بخش‌های مختلف ازجمله: بخش گاو، گوسفند، خرگوش، مرغ، ماهی و غیره می‌شود.

در این نمایشگاه رویدادهای در زمینه تغذیه و تغذیه دام، ساختمان‌های مزرعه، ژنتیک، بهداشت دام، انرژی شیردوشی، تصفیه پساب دام، تولید ارگانیک و همچنین جدیدترین نوآوری‌ها در تولید و تکثیر حیوانات ارائه می‌شود.

نمایشگاه دامپروری فرانسه SPACE با ارائه مسابقات و محصولات باکیفیت به‌عنوان یک منطقه نمایشگاهی منحصربه‌فرد و پیشگام در بهبود رفاه حیوانات، ایجاد کیفیت بالاتر، افزایش عملکرد و آینده پایدار در نظر گرفته‌شده است.

زمان و مکان نمایشگاه دامپروری فرانسه SPACE

نمایشگاه دامپروری فرانسه SPACE هرساله به مدت 4 روز در شهر رن فرانسه برگزار می‌شود و تولیدکنندگان برجسته، دامداران و متخصصان را در تمام بخش‌های تولید حیوانات جمع می‌کنند.

این نمایشگاه بیش از 34 دوره برگزارشده است و هرساله نزدیک به 1400 غرفه‌دار و 105000 بازدیدکننده از بیش از 120 کشور جهان در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند و در نشست‌ها و کنفرانس‌ها شرکت می‌کنند.

از نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی هانوور AGRIRECHNICA بازدید کنید.

نمایشگاه دامپروری فرانسه

چه چیزی نمایشگاه دامپروری فرانسه SPACE را خاص کرده است

با برگزاری هر دوره از نمایشگاه دامپروری فرانسه SPACE طیف کاملی از محصولات و خدمات از بذر، کود و گیاهان محافظتی گرفته تا تجهیزات دامپزشکی، مواد غذایی و اصلاح نژاد دام ارائه می‌شود و بازدیدکنندگان می‌توانند نمونه‌های برجسته‌ای را از 13 نژاد مختلف گاو و 10 نژاد گوسفند مشاهده کنند.

همچنین در این نمایشگاه شرکت‌کنندگان از بیش از 300 نشست و 100 کنفرانس و همایش و برنامه‌های آموزشی ویژه بهره‌مند می‌شوند. افزایش شمار بازدیدکنندگان خارجی محبوبیت نمایشگاه دامپروری فرانسه SPACE را به متخصصان دام نشان می‌دهد.

84٪ بازدیدکنندگان موافقت کردند که این نمایشگاه به آن‌ها در پیشبرد اهداف تجاری‌شان کمک کرده است. 96٪ از بازدیدکنندگان فرانسوی اظهار داشتند که این نمایشگاه مکانی ایده‌آل برای کشف آخرین نوآوری‌ها در دامداری است. 

درباره نمایشگاه داروسازی Expopharm مونیخ، بیشتر بدانید.

عملکرد نمایشگاه دامپروری فرانسه SPACE

نمایشگاه دامپروری فرانسه SPACE به غرفه‌داران این امکان را می‌دهد تا محصولات و خدمات جدید خود را تبلیغ کنند. این نمایشگاه با برگزاری برنامه‌های آموزشی ویژه؛ نشست‌ها و کنفرانس‌ها در مورد نژادهای مختلف دام و گیاهان و بهبود کیفیت آن‌ها به بازدیدکنندگان این امکان را می‌دهد که محصولات یا تجهیزاتی را کشف کنند که قبلاً از آن‌ها اطلاع نداشتند.

علاوه بر این با بررسی دقیق نوآوری‌ها و فناوری‌های جدید در مورد تولید حیوانات و موضوعات مرتبط روشی ایده‌آل برای کسب اخبار درباره نوآوری‌ها فراهم می‌کند.

درنهایت این نمایشگاه با ایجاد فرصت اشتغال در زمینه‌های مختلف دامپروری و کشاورزی باعث توسعه صنعت دام و بهبود اقتصادی شده است.

با 20 رفتار پر خطر گردشگر در طول سفر آشنا شوید.

چشم‌اندازهای آینده نمایشگاه دامپروری فرانسه SPACE

نمایشگاه دامپروری فرانسه SPACE در نظر دارد با زمینه‌های حرفه‌ای و اساسی به ارتقا و پیشرفت تمام بخش‌های دامپروری کمک کند. هدف این نمایشگاه یافتن ایده‌های جدید برای سهولت زندگی کاری دامداران است.

همچنین با نگاه روبه‌جلو و فکر کردن در مورد مسائل بزرگ فردا برای دامداران، باعث پیشبرد اهداف آن‌ها و ایجاد زمینه نوآوری و تعالی در دامداری خواهد شد.

این نمایشگاه با ایجاد برنامه متنوع با بیش از 70 سخنرانی و هم‌اندیشی و برگزاری جلسه کاری بین غرفه‌داران و بازدیدکنندگان بین‌المللی به بهبود و ارتقا تغذیه دام، کیفیت دام و دامپروری کمک خواهد کرد.

نمایشگاه دامپروری فرانسه

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.