ویزای توریستی فرانسه

آخرین به روز رسانی: 8/ تیر/ 1399

ویزای توریستی فرانسه و آگاهی یافتن از شرایط چگونگی اخذ ویزای توریستی فرانسه را میتوانید در این صفحه مطالعه کنید:

باید ها و نباید های ویزای توریستی فرانسه ، مدارک لازم و هر آنچه که باید بدانید تا در روند اخذ ویزا مشکلی پیش نیاد در اینجا گرداوری شده است.

تمام مدارکی را که باید آماده کنید نیازمند ترجمه به زبان انگلیسی هستند. هیچ کدام از مدارک به تأییدیه دادگستری و امور خارجه نیازی ندارند پس از این لحاظ راحتید، که لازم نیست تا به دنبال کارهای دادگستری و امور خارجه بروید. برای ترجمه مدارک هم نگران نباشید در روزی که برای انگشت نگاری به دفاتر VAC میروید میتوانید با پرداخت هزینه های ترجمه کار را به عهده خودشان بگذارید.

ویزای-توریستی-فرانسه
ویزای-توریستی-فرانسه

مدارک شغلی لازم برای ویزای توریستی فرانسه

1) بازنشسته: ارائه حکم بازنشستگی، کارت بازنشستگی، سه فیش آخر حقوقی.

2) پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه 3 فیش آخر حقوقی از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی، در صورت دارا بودن سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان.

3) وکلا: پروانه وکالت.

4) مشاغل غیر دولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه سه فیش آخر حقوقی و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان، قرارداد کاری.

5) مشاغل دولتی: حکم کارگزینی یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال سمت ، میزان حقوق دریافتی و تأییدیه مرخصی، سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان ،سه فیش آخر حقوقی.

6) خویش فرما: جواز کسب،  فیش آخرین پرداخت مالیات، آخرین آگهی تغییرات، معرفی نامه از اتحادیه.

7) معلمان و اساتید واعضای هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار به همراه سه فیش آخر حقوقی و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان، کارت پرسنلی.

8) دانش آموزان و دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل برای دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند. علاوه بر آن اصل و ترجمه رضایت نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی است.

نظرات و سوالات خود را درمورد ویزای توریستی فرانسه برای ما در پایان صفحه یادداشت کنید.ما پاسخ گو هستیم.

ویزای-توریستی-فرانسه

تمام مدارکی که باید به همراه داشته باشید…

  برای مراجعه به آژانس، لطفا این موارد رابه طور کامل آماده کنید تا روال کاری اخذ ویزای توریستی فرانسه خیلی زود به جواب برسد.

  • اصل پاسپورت امضا شده که باید 6 ماه از زمان برگشت تور اعتبار داشته باشد.
  • 2 قطعه عکس با ابعاد 3.5 در 4.5

شرایط عکس: رنگی، تمام رخ، زمینه سفید، بدون لبخند و عینک و کلاه، کاملا از روبرو، گردی صورت کاملا مشخص باشد و 70 تا 80 درصد عکس چهره فرد باشد. عکس حداکثر مربوط به 6 ماه گذشته باشد و با عکس های گذرنامه فعلی و گذرنامه های قبلی متفاوت باشد.

  • اصل و ترجمه کلیه صفحات شناسنامه متقاضی و هر شخصی که با وی عازم سفر باشد.
  • اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضا بانک که باید به زبان انگلیسی ترجمه شود.

توضیح: حداکثر یک هفته قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باید گواهی حساب بانکی را تهیه کنید و سایز پرینت بانکی باید A4 باشد. در مورد حساب های جاری و سپرده های بانکی باید این نکته را مورد نظر بگیرید:

الف) حساب های جاری: کارکرد 3 ماهه اخیر به زبان انگلیسی

ب) گواهی تمکن برای سپرده های بانکی به همراه گردش حساب سه ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک همراه با مهر شعبه و امضا بانک. باید حداقل موجودی برای هر نفر 70 میلیون تومان باشد.

  • اصل ترجمه مدارک شغلی
  • اصل وترجمه سند مالکیت
  • برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آنها سفر میکنند، رضایت نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی و تأییدیه دادگستری و امور خارجه دارد.
  • کپی مدارک شغلی سرپرست برای دیگر اعضای خانواده
ویزا-توریستی-فرانسه

موارد لازم برای اجرا درست مراحل اخذ ویزای توریستی فرانسه:

حضور کلیه مسافرین بالای 12 سال برای انگشت نگاری الزامی است. اصل مدارک تا زمان برگشت مسافر نزد آژانس باقی میماند.

چک رمز دار به مبلغ 100 میلیون تومان به ازای هر نفر در وجه آژانس هواپیمایی ژیوار جهت ضمانت بازگشت از سفر ضروری است . که پس از بررسی مدارک و نیاز به مبالغ بیشتر برای ضمانت متعاقبا اعلام میشود. لازم به ذکر است که در صورت نیاز بیشتر به مدارک به شما اطلاع خواهیم داد. برای سفر به فرانسه میتوانید تور فرانسه را مطالعه کنید.

اخذ ویزای توریستی فرانسه در آژانس ژِیوار

زمانی که مسافر به ژِیوار می آید تا زمانی که از سفر برگردد ما همراه او هستیم. مسافر به راهنمای ویزا معرفی می شود و ایشان به صورت رایگان به مشاوره  میدهد و تمام سوالات مسافر در خصوص سفر و ویزا را برطرف میکند و بعد از آن با اعلام نرخ مربوط به سفر و کشور مورد انتخاب مسافر، مسافر تصمیم به سفر می گیرد، ما مدارک را از مسافر دریافت می کنیم و دیگر لزومی به بودن مسافر در روال کار نیست، تا زمانی که سفارت اعلام کند که باید برای انگشت نگاری مسافر به کارگزاری معرفی شده برود. در اینجا مسافر به کارگزاری میرود برای انگشت نگاری و بعد از دو هفته کاری ویزا به دست مسافر خواهد رسید.

ویزای توریستی فرانسه را تضمینی بگیرید.

با توجه به هزینه های زیادی که برای اخذ ویزای توریستی فرانسه در حین روال کار باید پرداخت کنید و همچنین با توجه به زمان زیادی که باید منتظر دریافت ویزا باشید. این یک الزام است که باید در یک موسسه مجرب برای ویزای فرانسه اقدام کنید تا خدایی نکرده گرفتار ریجکت ویزا نباشید. با افتخار 14 سال در زمینه اخذ ویزای توریستی فرانسه به صورت مستقیم در حال فعالیت بوده ایم. با مشاوره رایگان شما را تا پای پرواز همراهی خواهیم کرد.

عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و تخفیف‌های هیجان‌انگیز ما مطلع شوید.