مجله آلمان

نمایشگاه پلاستیک فریدریش هافن FAKUMA

معرفی نمایشگاه پلاستیک فریدریش هافن FAKUMA

معرفی نمایشگاه پلاستیک فریدریش هافن FAKUMA

نمایشگاه پلاستیک فریدریش هافن FAKUMA با بیش از 1900 غرفه، رویداد فنی برتر و برجسته در صنعت پردازش پلاستیک در جهان است.

این نمایشگاه بر روی آخرین فن آوری هایی که نوید مزایای بسیار سودمند را در صنعت پلاستیک می دهند، همچنین فرآیندها و ابزارهایی برای پردازش کارآمد پلاستیک با استفاده از قالب گیری تزریقی، اکستروژن، شکل گیری حرارتی  متمرکز شده است.

نمایشگاه پلاستیک فریدریش هافن FAKUMA در صنعت پلاستیک با بیش از 30 سال سابقه و با داشتن کاریزمای بین المللی به یک مکان برجسته برای صنعت پلاستیک تبدیل شده است.

این نمایشگاه در رتبه بندی کلی نمایشگاه های بین المللی پلاستیک، مقام دوم را به خود اختصاص داده است.

بازدید از نمایشگاه کتاب فرانکفورت(BUCHMESSE) را نیز از دست ندهید.

معرفی نمایشگاه پلاستیک فریدریش هافن FAKUMA

مباحث اصلی در نمایشگاه پلاستیک فریدریش هافن FAKUMA

نمایشگاه پلاستیک فریدریش هافن FAKUMA به عنوان یک عضو فعال در صنعت و فناوری پلاستیک اولین نمایشگاهی است که در آن نوآوری هایی پوشش داده می شود که مباحث مختلفی همچون مواد، ماشین آلات، تجهیزات جانبی، فرآیندها و شبیه سازی در فناوری های پلاستیک را در بر می گیرد.

مباحث اصلی دراین نمایشگاه با مروری جامع از فن آوری های پلاستیک به صورت زیر ارائه می شوند:

 • فناوری قالب گیری تزریقی
 • فناوری حرارتی سازی و فرم دهی
 • فناوری اکستروژن
 • ساخت افزودنی / فناوری چاپ سه بعدی
 • ابزار ، مواد ، مهندسی فرآیند و خدمات

4 جاذبه گردشگری بامبرگ در آلمان را بشناسید.

رویدادهای برجسته نمایشگاه پلاستیک فریدریش هافن FAKUMA

نمایشگاه پلاستیک فریدریش هافن FAKUMA یک رویداد کاری برای تمامی تجار فعال در صنعت پلاستیک است و به طور مداوم با توالی فرآیندهای نوآورانه در زمینه پردازش پلاستیک هماهنگ است.

غرفه داران و بازدیدکنندگان متخصص در این نمایشگاه می توانند در مورد پروژه های جدید و مشخص مستقیماً با یکدیگر در یک سطح مساوی بحث کنند.

دیجیتال سازی، شبکه سازی، ادغام فرآیند گسترده و راه حل های سیستم برای تجهیزات و لوازم جانبی مدت هاست که به ماشین آلات پردازش پلاستیک نیز رسیده اند و همچنان صنعت را پیش می برند.

به مراتب بیشتر، گزینه های بی شماری که تا همین اواخر هنوز در مراحل برنامه ریزی بودند یا فقط تحت عنوان تحول دیجیتال بصورت نظری در این صنعت وجود داشتند، به عنوان واقعیتی در نمایشگاه پلاستیک فریدریش هافن FAKUMA در سال 2020 پیاده سازی و ملموس شدند.

مسایل محیط زیست، پایداری، استفاده بهینه از منابع و اقتصاد مدور نیز در سال 2020 از موضوعات مهم  نمایشگاه بوده است.

این واقعیت که صنعت پلاستیک، اقتصاد دایره ای خود را در تولید ماشین آلات پردازش پلاستیک تثبیت کرده است، قبلاً در نمایشگاه پلاستیک فریدریش هافن FAKUMA در سال 2018 نشان داده شده بود.

در نهایت، کار متقابل در مورد تمام مراحل تعیین کننده درون زنجیره ارزش از جمله تولید و همچنین استفاده و دفع محصول در این نمایشگاه مورد بحث قرار می گیرد.

معرفی نمایشگاه پلاستیک فریدریش هافن FAKUMA

برگزاری جدیدترین نمایشگاه پلاستیک فریدریش هافن FAKUMA 2021

جدیدترین نمایشگاه پلاستیک فریدریش هافن FAKUMA در دوازده اکتبر سال 2021 در فریدریش هافن آلمان و تنها برای تجار فعال در این صنعت  برگزار خواهد شد.

خدمات قابل ارائه در جدیدترین نمایشگاه پلاستیک فریدریش هافن FAKUMA 2021

مواردی که قرار است در جدیدترین نمایشگاه پلاستیک فریدریش هافن FAKUMA 2021در معرض نمایش قرار بگیرند آخرین فن آوری هایی هستند که نوید مزایای بسیار پر مزیتی را برای صنعت پلاستیک به ارمغان می آورند،

همچنین فرایندهای نوآورانه و ابزارهایی برای پردازش کارآمد پلاستیک از طریق قالب گیری تزریقی، اکستروژن، ترموفرمینگ، چاپ سه بعدی و …. در این نمایشگاه ارائه خواهند شد.

کاخ سانسوشی| کاخی که پنجره‌هایش دید ندارد.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.