مجله آلمان

نمایشگاه آلومینیوم آلمان Aluminium

نمایشگاه آلومینیوم آلمان Aluminium

نمایشگاه آلومینیوم آلمان Aluminium نمای کلی از کل صنعت آلومینیوم را ارائه می‌دهد که نه‌تنها برای تولیدکنندگان مواد اولیه بلکه پردازنده‌ها، پالایشگاه‌ها، تأمین‌کنندگان صنعت خودرو یا ساختمان، تأمین‌کنندگان آخرین فناوری‌ها مانند اکستروژن، عملیات حرارتی، ریخته‌گری، اره یا تصفیه سطح محبوب می‌باشد.

این نمایشگاه تجاری برجسته در جهان برای هر شرکت یا اتحادیه‌ای که در حوزه صنعت آلومینیوم فعالیت پرجنب‌وجوش و جوشی دارد، ضروری است.

نمایشگاه آلومینیوم آلمان Aluminium با برگزاری همایش‌ها و کنفرانس‌ها در رابطه با تجارت، تأمین منابع و فناوری در صنعت آلومینیوم پیوندهای بین تولیدکنندگان و خریداران آلومینیوم برقرار می‌کند.

با سومین شهر بزرگ آلمان آشنا شوید.

رویدادهای نمایشگاه آلومینیوم آلمان Aluminium

نمایشگاه آلومینیوم آلمان Aluminium امکان ملاقات بین‌المللی برای تأمین‌کنندگان مواد اولیه، ارائه محصولات نیمه‌تمام و تمام‌شده، عملیات بازسازی سطح، تولید ماشین‌آلات و ارائه تجهیزات برای پردازش و ساخت آلومینیوم را فراهم می‌کند.

همچنین از موضوعات انتخاب‌شده که در غرفه‌های این نمایشگاه ارائه می‌شود، می‌توان به غرفه ریخته‌گری، غرفه مواد اولیه، غرفه جوشکاری و اتصالات، غرفه پوشش قطعات و غیره اشاره کرد.

محل و زمان برگزاری نمایشگاه آلومینیوم آلمان Aluminium

نمایشگاه آلومینیوم آلمان Aluminium هر دو سال یک‌بار به مدت 3 روز در دوسلدورف آلمان برگزار می‌شود. در آلمان 3393 نمایشگاه در 1176 شهر برگزار می‌شود که از این 3393 نمایشگاه، بیش از 10 نمایشگاه تجاری به نمایش و ارائه محصولات فلزی اختصاص دارد.

در این نمایشگاه‌ها غالباً مشاغل و حرفه‌ها، رویدادی تجاری، فناوری‌ها، نوآوری‌ها و آموزش‌های نوین در حوزه صنعت فلزکاری به نمایش گذاشته می‌شود.

همچنین هرساله بیش از 18000 بازدیدکننده و غرفه‌دار بین‌المللی از بیش از 100 کشور جهان در نمایشگاه آلومینیوم آلمان Aluminium حضور پیدا می‌کنند.

20 حقیقت جالب از کشور آلمان را مطالعه کنید.

نمایشگاه آلومینیوم آلمان Aluminium

عملکرد نمایشگاه آلومینیوم آلمان Aluminium

نمایشگاه آلومینیوم آلمان Aluminium در سه زمینه بارزگانی، اقتصاد کلان و اجتماعی فعالیت می‌کند. از بین تمام ابزارهای بازاریابی، نمایشگاه عملکرد گسترده‌ای دارد؛ زیرا که در خدمت توسعه و پرورش روابط مشتری، جستجوی شرکا و پرسنل، ارائه محصولات و خدمات جدید، بهبود تصویر و اثر رسانه‌ای به‌عنوان یک بازار آزمایشی عمل می‌کنند.

همچنین این نمایشگاه به‌منظور افزایش سطح آگاهی شرکت‌کنندگان، تجزیه‌وتحلیل وضعیت رقابت و آماده‌سازی فروش محصولات و خدمات به‌ویژه برای شرکت‌های نوظهور برگزار می‌شود.

برگزاری نمایشگاه آلومینیوم آلمان Aluminium نه‌تنها برای غرفه‌داران و بازدیدکنندگان بلکه برای اقتصاد منطقه‌ای نیز سودمند است. این نمایشگاه با ایجاد مشاغل و افزایش پنج تا هفت برابری گردش مالی تأثیر قابل‌توجهی در بهبود وضعیت اقتصادی آن منطقه دارند.

از دیگر مزایای نمایشگاه بر اقتصاد کلان می‌توان به شکل‌گیری و پرورش بازار، ایجاد شفافیت بازار و افزایش فرصت برای صادرات کشور آلمان اشاره کرد.

علاوه بر این نمایشگاه آلومینیوم آلمان Aluminium با ایجاد بستری برای تبادل دانش، ایجاد بستری برای گفتگو بین نمایندگان شرکت‌ها و نمایندگان پارلمان، همچنین با ایجاد ارتباطات و همکاری‌های بین‌المللی بر مرزهای سیاسی و جغرافیایی می‌تواند ایده‌های جدید را منتقل کند.

جنگل سیاه | به این منطقه قدم نگذارید.

چشم‌اندازهای آینده نمایشگاه آلومینیوم آلمان Aluminium

نمایشگاه آلومینیوم آلمان Aluminium در این رویداد مهم کنگره‌ای ترتیب خواهد داد که بر تحقیق و توسعه علوم در طراحی، مهندسی برق، مهندسی مکانیک و ساخت سبک تمرکز دارد.

همچنین این نمایشگاه با تمرکز بر برنامه‌ها و کنفرانس‌ها چشم‌انداز آینده صنعت آلومینیوم را همراه با دیجیتالی شدن زنجیره صنعت، تحرک پایدار و معامله سبز تصور می‌کند. به‌طورکلی آلومینیوم به‌عنوان ماده اصلی آینده در نظر گرفته می‌شود و صنعت آلومینیوم با تحولی عظیم در آینده روبرو خواهد بود.

نمایشگاه آلومینیوم آلمان Aluminium با ایجاد ارتباط بین تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان، بازاریابی قوی، پیدا کردن مشتریان هدف و برطرف کردن چالش‌های مهم در صنعت آلومینیوم بستر پیشرفت را برای این صنعت فراهم خواهد کرد.

نمایشگاه آلومینیوم آلمان Aluminium

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یم نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.