مجله آلمان

نمایشگاه مد،جواهرات و لوازم آرایشی آلمان Inhorgenta Munich

جواهرات و لوازم آرایشی

امروزه نمایشگاه مد،جواهرات و لوازم آرایشی آلمان Inhorgenta Munich جایگاه خود را به عنوان یکی از رویدادهای تجاری برتر این زمینه به خوبی تثبیت کرده است و پیشرو در نمایش ساعت، جواهرات و سنگ های قیمتی اروپا می باشد.

علاوه بر این قطب اصلی نمایشگاه، فضای اختصاص داده شده آن برای مد و زیبایی است که در یک بخش شش ضلعی مزین به نگین و درخشنده، مدلینگ های مطرح دنیا به روی صحنه می روند.

افراد مدلینگ این نمایشگاه تجاری با پوشش های سبک مینیمالیست و رنگ های جذاب و هماهنگ به خوبی جواهرات لوکس خود را به نمایش می گذارند.

حقایقی که شما باید در مورد نمایشگاهی اکسپوی 2020 دبی بدانید.

غرفه های نمایشگاه مد،جواهرات و لوازم آرایشی آلمان Inhorgenta Munich

در نمایشگاه مد، جواهرات و لوازم آرایشی آلمان Inhorgenta Munich ، غرفه داران جدیدترین مجموعه های ساعت ها و جواهرات را برای مخاطبین به نمایش می گذارند و معمولا افراد غرفه دار در یکی از دسته های شغلی ساعت سازی، طراحی جواهرات، کانی شناسی، نقره سازی و طلافروشی، گوهرشناسی، منبت کاری و شرکت های آبکاری هستند.

غرفه داران معمولا با مخاطبان درباره آخرین فناوری ها و پیشرفت ها، محصولات و اطلاعات خود درباره این حوزه صحبت می کنند و علاوه بر آن سمینارها و کنفرانس های زیادی در طول نمایشگاه با محوریت ساعت،جواهرات و لوازم آرایشی برگزار می شود.

یکی از بخش های این نمایشگاه، انجمن سبک زندگی نام دارد که یک منطقه جداگانه برای نمایش نوآوری های جدید و ایجاد اتصال بین هنر، مد، علم، طراحی، فیلم و معماری می باشد. از قسمت های دیگر می توان به غرفه کوتور اشاره کرد که بسیار پر زرق و برق است و محل نمایش مارک های بین المللی لوکس می باشد.

از نمایشگاه تجهیزات و کالاهای ورزشی مونیخ Ispo بازدید کنید.

جواهرات و لوازم آرایشی

اطلاعات تاریخ برگزاری نمایشگاه مد،جواهرات و لوازم آرایشی آلمان Inhorgenta Munich

نمایشگاه مد،جواهرات و لوازم آرایشی آلمان Inhorgenta Munich هر ساله در شهر مونیخ برپا می گردد و تنها افرادی که در زمینه مد و جواهرات فعالیت دارند می توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.

چهل و هشتمین نمایشگاه مد، ساعت و جواهرات آلمان به علت تاثیرات ویروس کرونا در سال  ۲۰۲۱ برگزار نگردید و تاریخ برپایی آن به سال ۲۰۲۲ به مدت چهار روز از ۱۱ تا ۱۴ فوریه موکول گردید.

در نمایشگاه قبلی که در فوریه سال ۲۰۱۹ برپا گردید، حدودا هزار غرفه دار از ۴۱ کشور و ۲۷ هزار بازدیدکننده از ۷۰ کشور مختلف دنیا حضور داشتند.

راز ساخت قلعه سنگی دوین در عصر سنگ در اسلواکی را بدانید.

جواهرات و لوازم آرایشی

بخش های دیگر نمایشگاه مد،جواهرات و لوازم آرایشی آلمان Inhorgenta Munich

در بخشی از نمایشگاه مد،جواهرات و لوازم آرایشی آلمان Inhorgenta Munich به افراد برتر این صنعت طی مراسمی باشکوه جوایزی اهدا می گردد که مهمانان این مراسم معمولا افراد مشغول در حوزه طلا و جواهر و لوازم آرایشی و افراد شناخته شده سیاست، تجارت، نمایش و دنیای سینما هستند که همین موضوع جذابیت این مراسم را دوچندان می کند.

مزایای حضور در نمایشگاه مد،جواهرات لوازم آرایشی آلمان Inhorgenta Munich

افراد غرفه دار با حضور در نمایشگاه مد، جواهرات و لوازم آرایشی آلمان Inhorgenta Munich می توانند وارد ارتباطات تجاری جدید با شرکت های برتر دنیا شوند و موفقیت خود را در این حوزه تضمین کنند.

در واقع با حضور در این رویداد بستر سفارش بین المللی برای ساعت و جواهرات فراهم می گردد و با انتخاب شرکای جدید و حرفه ای مسیر شغلی بهتری برای همگان می تواند اتفاق بیافتد.

جواهرات و لوازم آرایشی

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.