مجله آلمان

نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی هانوور AGRIRECHNICA

نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی

معرفی نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی هانوور AGRIRECHNICA

نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی هانوور AGRIRECHNICA یکی از قطب‌های اصلی بین‌المللی پیشگامان و بازیگران برجسته در بازار کشاورزی و مهم‌ترین پایگاه اطلاع‌رسانی و نمایش فناوری‌ها و تجهیزات کشاورزی است.

بیش از 2800 غرفه‌دار از سراسر جهان در 23 سالن کاملاً رزرو شده در بزرگ‌ترین محوطه نمایشگاه‌های جهان، فناوری‌های جدید برای تجارت کشاورزی و پیشنهادات برتر در زمینه‌های فناوری و ماشین‌آلات کشاورزی، راه‌حل‌های جنگلداری، برنامه‌های کاربردی و محوطه‌سازی شهری، سوخت‌های زیستی و محصولات مخصوص را ارائه می‌دهند و تولیدکنندگان جهانی، ماشین‌آلات و تجهیزات کشاورزی خود را مستقیماً معرفی می‌کنند.

تور نمایشگاه ماشین آلات ساختمانی و معدنی آلمان (Bauma) را مطالعه کنید.

رویدادهای نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی هانوور AGRIRECHNICA

نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی هانوور AGRIRECHNICA به‌عنوان نمایشگاه شماره یک جهانی برای مهندسی کشاورزی، تجهیزات مزرعه و ماشین آلات کشاورزی، محصولات نوآورانه، راه‌حل‌های پیشرفته و فناوری‌های جدید برای کشت، آبیاری و صرفه‌جویی در انرژی، مفاهیم مدیریت پایدار و همچنین تولید گیاهان در آینده را به نمایش گذاشته است.

زیر چتر اجزا و سیستم این نمایشگاه، سیستم‌ها، ماژول‌ها، اجزا و لوازم جانبی ماشین‌آلات کشاورزی و صنایع وابسته ارائه می‌شود.

نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی هانوور AGRIRECHNICA در دوره جدید بر روی شیوه‌های تولید با ذهنیت پایدار، بهره‌وری سبز و رویدادهای آموزشی تمرکز خواهد کرد.

درباره چرخ دنده اصلی اقتصاد کشور آلمان بیشتر بدانید.

زمان و مکان برگزاری نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی هانوور AGRIRECHNICA

نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی هانوور AGRIRECHNICA هر دو سال یک‌بار به مدت 7 روز در شهر هانوور آلمان برگزار می‌شود. این نمایشگاه از مجموعه نمایشگاه‌های DLG نشئت‌گرفته است و برای اولین بار در سال 1887 برگزار شد، اما در سال 1985 به‌طور مستقل در فرانکفورت برگزار گردید و در سال 1995 به بزرگ‌ترین مرکز نمایشگاه جهان در هانوور انتقال یافت.

در هر دوره برگزاری، این نمایشگاه بیش از 400،000 بازدیدکننده را به خود جلب می‌کند و نزدیک به 3000 غرفه‌دار محصولات متنوعی را برای تولید کارآمد محصولات زراعی و دامی ارائه می‌دهند.

معمولاً دو روز اول نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی هانوور AGRIRECHNICA برای بازرگانان، سرمایه‌گذاران بزرگ و روزنامه‌نگاران متخصص اختصاص داده می‌شود.

با وظایف کلیدی راهنمایان تور آشنا شوید.

چه چیزی نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی هانوور AGRIRECHNICA را خاص می‌کند؟

نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی هانوور AGRIRECHNICA تمرکز زیادی بر نوآوری دارد. در کنار پیشرفت تکنولوژی و تغییرات سریع در صنعت که آینده را شکل می‌دهد، این نمایشگاه برای به‌روز بودن امری حیاتی است.

این‌ها نه‌فقط به‌عنوان یک‌روند، بلکه به‌عنوان یک اولویت برای بخش جهانی با کشاورزی پایدار درهم‌آمیخته‌اند. این نمایشگاه از طریق طیف وسیعی از ارائه‌ها، برنامه‌های همایش و کنفرانس، نمای کلی از تحولات و راه‌حل‌های هوشمند را ایجاد می‌کند که کشاورزی را متحول می‌کند.

همچنین با ترویج مفاهیم و شیوه‌های کشاورزی پایدار توسط شرکت‌هایی که در حوزه‌های مختلف تخصصی کار می‌کنند، تحرک تازه‌ای به شیوه‌ها و ماشین‌آلات کشاورزی خواهد داد.

تأثیر نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی هانوور AGRIRECHNICA  بر بازار تجهیزات کشاورزی

نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی هانوور AGRIRECHNICA با ارائه نوآوری‌ها در حوزه ماشین‌آلات کشاورزی باعث گسترش صادرات فناوری پیشرفته کشاورزی به بیش از 130 کشور در سراسر جهان می‌شود.

همچنین تولیدکنندگان تجهیزات کشاورزی و تراکتورهای اروپای غربی، با استخدام بیش از 125000 نفر، حدود یک‌سوم از کل تولید جهانی 100 میلیارد یورویی را تشکیل می‌دهند. بیش از نیمی از این حجم از تراکتورهای قابل‌کشت و برداشت، یک‌پنجم از تجهیزات خاک‌ورزی را شامل می‌شوند.

همچنین این نمایشگاه با تکیه‌بر بهره‌وری سبز به کشاورزان آینده‌نگر کمک می‌کند تا با همکاری مداوم با تولیدکنندگان تجهیزات کشاورزی به راه‌حل‌های جدید در زمینه کشت محصول و حفظ محیط‌زیست دست پیدا کنند.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.