مجله آلمان

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی هانوور

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی هانوور

معرفی نمایشگاه اتوماسیون صنعتی هانوور

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی هانوور یکی از برجسته‌ترین نمایشگاه‌های تجاری برای اتوماسیون صنعتی، انرژی، کارخانه دیجیتال، تجهیزات صنعتی و تحقیقات و فناوری می‌باشد. بنابراین نمایشگاه یک محدوده منحصربه‌فرد از موضوعات و محصولات را ارائه می‌دهد که در کنار رویدادها و کنفرانس‌های این نمایشگاه‌های تجاری منعکس می‌شود.

این امر در شعار نمایشگاه اتوماسیون صنعتی هانوور نیز منعکس می‌شود: دنیای فناوری به هانوور می‌آید. غرفه‌داران این فرصت را دارند که به‌طور کامل از پتانسیل بازار و محصولات آن بهره ببرند و در صنایع مختلف تجارت کنند.

زمان و مکان نمایشگاه اتوماسیون صنعتی هانوور

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی هانوور هر ساله به مدت پنج روز در شهر هانوور آلمان برگزار می‌شود. ریشه این نمایشگاه از نمایشگاه صادرات هانوور است که برای اولین بار در سال 1947 برگزار شد و برگزاری آن بیش از 60 سال ادامه داشته است.

غرفه‌داران و نمایندگان بخش خودرو، صنعت انرژی و هر آنچه مربوط به صنعت 4.0 در سطح بین‌المللی است را زیر یک سقف جمع می‌کنند. بازدید از این نمایشگاه هم برای بازدیدکنندگان تجاری و هم برای عموم آزاد است.

موضوعاتی که در نمایشگاه اتوماسیون صنعتی هانوور ارائه می‌شود:

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی هانوور به‌عنوان پیشگام همگرایی اتوماسیون صنعتی و فناوری در جهان، سالانه بیش از 5800 غرفه‌دار و 210000 بازدیدکننده را به خود جلب می‌کند و شش حوزه موضوعی را به نمایش می‌گذارد:

 • خودکار شدن ماشین‌آلات، حرکت و محرک‌ها: شامل اتوماسیون، انتقال و کنترل نیرو، توان سیال است.
 • اکوسیستم‌های دیجیتال: بستری برای تمام راه‌حل‌های نرم‌افزاری موردنیاز در کل زنجیره ارزش صنعتی مانند هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، شبیه‌سازی و جفت‌های دیجیتال، صنعت IT، امنیت IT ، سرویس‌های ابری و سیستم‌عامل‌های دیجیتال فراهم می‌کند.
 • محاسبات: هر دو سال یک‌بار تمرکز این نمایشگاه بر راه‌حل‌ها و خدمات درون محاسباتی است، ازجمله مدیریت مواد زیرا دیجیتال‌سازی برای ادغام فزاینده تولید و تدارکات بسیار مهم است.
 • راه‌حل‌های انرژی: انرژی کارآمد را ازنظر تهویه و هوا در کارخانه‌های صنعتی و زیرساخت‌های محرک تأمین می‌کند.
 • قطعات و راه‌حل‌های مهندسی‌شده: بر روی مواد، فرآیندها و مسائل آینده‌نگر مانند طراحی سبک و تولید مواد افزودنی متمرکز است.
 • مرکز فعالیت‌های آینده: راه‌حل‌های اصلی را که مربوط به نیازهای صنعتی فرداست، برجسته می‌کند. در این بخش توجه ویژه‌ای به شرکت‌های نوپا، فناوری‌های جدید و همچنین موضوعات مرتبط با فرهنگ نوآوری شده است.

درباره نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی هانوور AGRIRECHNICA اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی هانوور

پنج دلیل برای بازدید از نمایشگاه اتوماسیون صنعتی هانوور

پنج دلیل اصلی که چرا نباید بازدید از نمایشگاه اتوماسیون صنعتی هانوور را از دست بدهید، عبارت است از:

 1. این نمایشگاه تمام بخش‌هایی که از انقلاب صنعتی جدید حمایت می‌کند، در یک مکان واحد گرد هم آورده است.
 2. این نمایشگاه بهترین فضا برای یادگیری، شبکه‌سازی و پیدا کردن همکاری‌های مشترک فراهم می‌کند.
 3. این نمایشگاه هر ساله غرفه‌داران بیشتری از سراسر جهان به خود جذب می‌کند.
 4. این نمایشگاه یک منبع نامحدود برای ایجاد ارتباط‌های تجاری است.
 5. بیش از 64% بازدیدکنندگان نمایشگاه اتوماسیون صنعتی هانوور مدیران شرکت‌ها می‌باشند.

بازدید از نمایشگاه گل و گیاه اسن Ipm را از دست ندهید.

حقایق جالب درباره بازدیدکنندگان نمایشگاه اتوماسیون صنعتی هانوور

تقریباً دو سوم از شرکت‌کنندگان با هدف و برنامه‌های سرمایه‌گذاری در نمایشگاه اتوماسیون صنعتی هانوور حضور پیدا می‌کنند و می‌خواهند نوآوری‌ها و روندها و اطلاعات جدیدی را ببینند و تجربه کنند.

همچنین بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان که برای اولین بار در این نمایشگاه حضور دارند، بین یکدیگر تعادل برقرار می‌کنند و این فرصت را دارند که روابط موجود خود را تقویت کنند.

بیش از 70 درصد بازدیدکنندگان اظهار داشتند که بازدید از نمایشگاه اتوماسیون صنعتی هانوور در مقایسه با بازدید از سایر نمایشگاه‌های صنعتی برای آن‌ها سود بیشتری داشت.

با 35 ویژگی و قابلیت ممتاز راهنمایان تور آشنا شوید.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.