مجله آلمان

نمایشگاه حمل و نقل هانوور Cemat

نمایشگاه حمل و نقل هانوور Cemat

در این مقاله قصد داریم که در مورد نمایشگاه حمل و نقل هانوور Cemat با شما صحبت کنیم، پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

نمایشگاه حمل و نقل هانوور Cemat بزرگترین نمایشگاه در هانوور آلمان به شمار می آید. در این نمایشگاه محصولات حمل و نقلی چون: بالابر، جرثقیل، لیفتراک، تجهیزات انبار، سیستم های تدارکاتی و.. به نمایش گذاشته می شود. نمایشگاه Cemat را میتوان، بزرگترین نمایشگاه صنعت داخلی سازی دانست.

در نمایشگاه حمل و نقل هانوور Cemat چه میگذرد؟

نمایشگاه حمل و نقل(Cemat) میزبان تمام شرکت ها و صنایعی که خدمات حمل و نقلی چون: جرثقیل، لیفتراک، بالابر، و … را ارائه می دهند، می باشد. بازدید کنندگان و صاحبان صنعت و تجارت می توانند در این نمایشگاه که به مدت 5 روز برگزار می شود شرکت کنند و از آخرین خدمات حمل و نقل جدید بازدید کنند.

درباره نمایشگاه اتوماسیون صنعتی هانوور چه می دانید؟

برگزاری نمایشگاه حمل و نقل هانوور از سال 2005 تا 2018

نمایشگاه حمل و نقل هانوور از سال 2005 در کشور آلمان برگزار شد. این نمایشگاه تا سال 2014 هر سه سال یک بار برگزار می شد. اما از سال 2014 تا سال 2018  هر دوسال یک بار برگزار شد.

برگزاری آنلاین نمایشگاه حمل و نقل هانوور Cemat در سال 2020 و 2021

متاسفانه در سال 2020 و 2021 ویروس کرونا در تمام جهان گسترده شد و مسئولان برگزاری نمایشگاه Cemat در جهت حفظ و سلامتی شرکت کنندگان و بازدید کنندگان تصمیم گرفتند که نمایشگاه حمل و نقل هانوور را در سال 2020 و 2021 به صورت آنلاین و در بستر اینترنت برگزار کنند.

به همین منظور تاریخ برگزاری نمایشگاه در سال 2021، از 12 آوریل تا 16 آوریل به صورت آنلاین می باشد. هم چنین مسئولان اعلام کرده اند که اگر تا سال 2022 ویروس کرونا از بین رفته باشد با در نظر گرفتن اقدامات بهداشتی لازم، در تاریخ 25آوریل تا 29 آوریل نمایشگاه حمل و نقل هانوورCemat برگزار خواهد گردید.

بازدید از نمایشگاه ماشین آلات دست دوم Resale Karlsruhe را از دست ندهید.

راه اندازی رویداد ماهواره ای توسط نمایشگاه حمل و نقل هانوور Cemat

نمایشگاه حمل و نقل هانوور یک فرصت ناب و درجه یک برای صاحبان صنعت به حساب می آید، زیرا صاحبان صنعت، می توانند آخرین محصولات فناوری خود را با قیمتی مناسب در غرفه ها برای بازدید کنندگان به نمایش بگذارند، با ایده های جدیدتر آشنا شوند و با افرادی که در این زمینه مهارت دارند نیز آشنا شوند و با آن ها ارتباط برقرار کنند.

هم چنین نمایشگاه Cemat را میتوان موفق ترین نمایشگاه در هانوور آلمان دانست. موفق بودن نمایشگاه حمل و نقل هانوور سبب شد که رویداد ماهواره ای را در چین، روسیه، آمریکاجنوبی راه اندازی کند.

هتل خود را برای بازدید از نمایشگاه حمل و نقل هانوور Cemat چند روز زودتر رزرو کنید.

در زمان برگزاری نمایشگاه حمل و نقل هانوور، هتل ها به طرز وحشتناکی قیمت اتاق ها وسرویس های خود را بالا میبرند. اگر شما میخواهید که در زمان برگزاری نمایشگاه Cemat یک اقامت راحت و با هزینه کم تجربه کنید، به شما پیشنهاد میکنیم که هتل خود را چند روز زودتر از برگزاری نمایشگاه به صورت آنلاین رزرو کنید تا علاوه بر راحتی، در هزینه خود صرفه جویی کرده باشید.

در این مقاله سعی کردیم که شما را با نمایشگاه حمل و نقل هانوور Cemat آشنا کنیم. اگر شما هم تجربه ی شرکت در نمایشگاه Cemat را دارید، با ما دانسته های خود را به اشتراک بگذارید.

نمایشگاه حمل و نقل هانوور

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.