مجله اسپانیا

نمایشگاه کاشی و سرامیک بارسلون Cevisama

کاشی و سرامیک

تاریخچه نمایشگاه کاشی و سرامیک بارسلون Cevisama

نمایشگاه کاشی و سرامیک بارسلون Cevisama به‌عنوان یکی از نمایشگاه‌های جامع در صنعت سرامیک شناخته می‌شود و تقریباً با چهار دهه تجربه سالانه در بخش‌های سرامیک و سنگ‌های طبیعی پیشتاز است.

این یک ویترین مرجع بین‌المللی در بخش سرامیک و پوشش دیوار، تجهیزات حمام، سنگ طبیعی، کاشی لعاب‌دار و سنگ‌های سرامیکی، کاشی و آجرهای سقف، مواد و ابزار و ماشین‌آلات است. این نمایشگاه به‌عنوان پایتخت طراحی داخلی در جهان در تلاش است تا تصویری به‌روز از کاشی و سرامیک ارائه دهد.

درمجموع 92،435 بازدیدکننده از این نمایشگاه در سال 2018 استقبال کردند که این رقم نشان می‌دهد تعداد بازدیدکنندگان نسبت به دوره قبل 1.4 درصد افزایش‌یافته و در سال 2019 با رشد 5.86 درصدی روبرو بود که در تاریخ 38 ساله نمایشگاه کاشی و سرامیک بارسلون Cevisama رقم بی‌سابقه‌ای بود.

با نمایشگاه مد،جواهرات و لوازم آرایشی آلمان Inhorgenta Munich آشنا شوید.

هدف نمایشگاه کاشی و سرامیک بارسلون Cevisama

نمایشگاه کاشی و سرامیک بارسلون Cevisama با هدف تغییر و به‌روزرسانی در کاشی و سرامیک و مواد اولیه برای معماری، تجهیزات حمام و آشپزخانه، به غرفه‌داران کمک می‌کند تا معاملات تجاری آن‌ها به میزان قابل‌توجهی سیر تحول خود را طی کنند.

این نمایشگاه به‌عنوان یک مکان مهم برای انجام جلسات متخصصان صنعت کاشی و سرامیک در نظر گرفته می‌شود؛ زیرا در طول هر دوره تعداد زیادی از تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان و خریداران را از سراسر جهان به خود جذب می‌کند.

هدف نمایشگاه کاشی و سرامیک بارسلون Cevisama ایجاد یک بستر تجاری ایده‌آل برای تولیدکنندگان و یک مکان ملاقات برای هر کسی که می‌خواهد آخرین روندهای صنعت سرامیک را ببیند، می‌باشد.

همچنین نمایشگاه کاشی و سرامیک بارسلون Cevisama با ارائه سخنرانی و کنفرانس EXCO در مجمع معماری، طراحی طرح‌های جدید و کاربردهای خلاقانه‌ای را به معماران و طراحان داخلی پیشنهاد می‌دهد.

علاوه بر این در این نمایشگاه فعالیت‌هایی همچون برگزاری مسابقات و اعطای جوایز مختلف مانند “آلفا-دِ-اورو”، نوآورترین و باکیفیت‌ترین محصولات صنعت سرامیک را در کانون توجه بازدیدکنندگان قرار می‌دهد.

پاریس، شهری جذاب برای دوربین‌های سینما| لوکیشن مشهورترین فیلم‌ها در پاریس

کاشی و سرامیک

جامعه هدف نمایشگاه کاشی و سرامیک بارسلون Cevisama

نمایشگاه کاشی و سرامیک بارسلون Cevisama در هر دوره کارشناسان، توزیع‌کنندگان، غرفه‌داران و خرده‌فروشان ملی و بین‌المللی فعال در صنعت سرامیک را از بیش از 140 کشور در یک فضا به وسعت بیش از   120،000 مترمربع گرد هم می‌آورد.

تولیدکنندگان از سراسر جهان برای نمایش محصولات و خلاقیت‌های جدید خود در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند. در این نمایشگاه حدود 850 غرفه‌دار مجموعه کاملی از ماشین‌آلات، مواد اولیه، وسایل دکور حمام و آشپزخانه، سنگ طبیعی، کاشی‌های لعاب‌دار و رنگی را ارائه می‌دهند.

همچنین هر فرد با داشتن قدرت خرید در صنعت کاشی و سرامیک می‌تواند در نمایشگاه کاشی و سرامیک بارسلون Cevisama شرکت کند. اعضای صنعت کاشی و سرامیک از اسپانیا و همچنین بازدیدکنندگان از کشورهای مختلف در این نمایشگاه  شرکت می‌کنند و بیش از 90،000 نفر متخصص با منافع خاص و قدرت خرید بالا، جامعه هدف این نمایشگاه می‌باشند.

علاوه بر توزیع‌کنندگان و خرده‌فروشان کاشی و سرامیک و حمام، افراد متخصص در زمینه‌های معماری و طراحی داخلی و پیمانکاران نیز از این نمایشگاه بازدید می‌کنند.

همان‌طور که مدیر نمایشگاه، کارمن آلوارز، توضیح می‌دهد، “نمایشگاه کاشی و سرامیک بارسلون  Cevisama موفق شده است بازارهای اصلی بخش‌های کاشی و سرامیک حمام را با 35٪ از خریداران خارجی از بازارهای سنتی اروپا (ایتالیا، فرانسه، پرتغال، انگلستان و آلمان) و ایالات‌متحده (که در حال حاضر دومین خریدار کاشی و سرامیک در جهان است) را جذب کند.

كشورهايی كه بيشترين بازديدكنندگان را به ترتيب نزولي در بر می‌گیرند عبارتند از: روسيه، مراكش، هند، الجزاير، لهستان، بلژيك و اوكراين، به همراه هلند، تركيه، ايرلند، مصر، بلغارستان، ايران و تونس.

کاشی و سرامیک

كشورهايی كه بيشترين بازديدكنندگان را به ترتيب نزولي در بر می‌گیرند عبارتند از: روسيه، مراكش، هند، الجزاير، لهستان، بلژيك و اوكراين، به همراه هلند، تركيه، ايرلند، مصر، بلغارستان، ايران و تونس.

محل و تاریخ نمایشگاه کاشی و سرامیک بارسلون Cevisama

نمایشگاه کاشی و سرامیک بارسلون Cevisama هر سال برگزار می‌شود. پس از تعلیق آخرین دوره آن در سال 2021 به دلیل بیماری همه‌گیر کرونا، سی و نهمین دوره این نمایشگاه در تاریخ 7 الی 11 فوریه در محل نمایشگاه‌های والنسیا در شهر بارسلون، اسپانیا برگزار می‌شود.

ساعات کاری نمایشگاه از 9 صبح تا 7 بعدازظهر است، به‌استثنای آخرین روز نمایشگاه که درهای آن در ساعت 5 بعدازظهر بسته می‌شود.

درباره پیوند پولساز گردشگری و فوتبال چه می دانید؟

کاشی و سرامیک

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.