مجله اسپانیا

نمایشگاه نان و شیرینی و بستنی مادرید Intersicop

نمایشگاه نان و شیرینی و بستنی

تاریخچه نمایشگاه نان و شیرینی و بستنی مادرید Intersicop

تصمیم برگزاری نمایشگاه نان و شیرینی و بستنی مادرید Intersicop تحت تأثیر فصلی بودن برخی از بخش‌های ارائه‌دهنده نان، شیرینی و بستنی و همچنین مطلوبیت حفظ زمان برگزاری مسابقات ملی بزرگ برای شیرینی‌پزی، نان‌های پخته‌شده و بستنی بود که در چارچوب نمایشگاه تجاری برگزار شد.

این نمایشگاه پس از موفقیت در سال 2017، به یک رویداد اساسی و معیار برای بخش‌های نانوایی، شیرینی و بستنی در شبه‌جزیره ایبری تبدیل‌شده است.

یکی از رمزهای موفقیت نمایشگاه نان و شیرینی و بستنی مادرید Intersicop برنامه سمینار فنی بوده که توسط آشپزها، نانوایان و بستنی‌سازان مشهور در سطح بین‌المللی تدریس شده و متخصصان تکنیک‌ها، پروژه‌ها و خطوط کار را به اشتراک گذاشتند و علاقه زیادی را در بین بازدیدکنندگان ایجاد کردند.

همه چیز را درباره‌ خانه شهرداری پراگ بدانید.

هدف و عملکرد نمایشگاه نان و شیرینی و بستنی مادرید Intersicop

نمایشگاه نان و شیرینی و بستنی مادرید Intersicop با هدف تقویت و تسریع فرآیندهای فروش و بهبود تجهیزات و همچنین ارائه کارایی و رقابت بیشتر در فرآیندهای تولید و محصول، به ارتقا تجهیزات، ماشین‌آلات و فناوری فراهم‌شده برای بخش‌های مختلف کمک خواهد کرد.

این نمایشگاه همچنین بازتابی از آخرین رژیم غذایی با محصولات سالم جذاب، از نان‌های کم کربوهیدرات و بستنی‌های بدون گلوتن، بیسکویت‌های برتر، شکلات با روکش سیاه، کارامل و طعم‌های جدید بستنی می‌باشد.

نمایشگاه نان و شیرینی و بستنی مادرید Intersicop دارای یک برنامه از فعالیت‌های آموزشی با محتوای عالی از مطالب آماده‌سازی و تکنیک‌های تعدادی از استادان و متخصصان در مناطق مختلف حاضر در نمایشگاه است که در آن افراد می‌توانند با شرکت در کلاس‌ها، تکنیک‌های مختلفی را از دست معلمان بزرگ و متخصصان در موضوعات مختلف مانند پخت نان بیاموزند.

علاوه بر این، در این نمایشگاه در بیش از 40 سمینار فنی نانوایی و تجربه موفقیت از شیرینی پزهای بین‌المللی و فرمول‌های فروشگاه بستنی، روندها و تجارت و غیره ارائه می‌شود.

در نمایشگاه نان و شیرینی و بستنی مادرید Intersicop بازدیدکنندگان می‌توانند چهار مسابقه مهم ملی را به‌صورت زنده تماشا کنند و در یک سفر خاطره‌انگیز طعم‌های جدید بستنی را بچشند.

غرفه‌داران در این نمایشگاه جدیدترین و گسترده‌ترین محصولات و خدمات مانند نانوایی‌ها، سازندگان شیرینی، شکلات و بستنی، صنعت آرد، نصب ماشین‌آلات و غیره برای برقراری ارتباط با شرکت‌های بزرگ تهیه‌کننده محصولات مواد اولیه، ماشین‌آلات و خدمات برای تهیه و فروش محصولات شیرینی و شیرینی سازی و غیره را معرفی می‌کنند.

نمایشگاه نان و شیرینی و بستنی

مخاطبان نمایشگاه نان و شیرینی و بستنی مادرید Intersicop

نمایشگاه نان و شیرینی و بستنی مادرید Intersicop خود را به‌عنوان یک رویداد مهم و مکان مبادله برای تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان، معلمان، دانشجویان، مطبوعات متخصص و متخصصان از سه بخش عمده نمایندگی در نمایشگاه نانوایی، شیرینی و بستنی معرفی کرده است.

بازدیدکنندگان مدیران متخصصی هستند که مسئولیت زنجیره‌های نانوایی و شیرینی‌سازی، زنجیره‌های توزیع و بخش‌های نان، شیرینی و بستنی را داشته و همه آن‌ها دارای توانایی تصمیم‌گیری برتر در شرکت‌های خود می‌باشند.

در آخرین دوره نمایشگاه نان و شیرینی و بستنی مادرید Intersicop با حضور مستقیم 212 غرفه‌دار که نسبت به دوره قبل 21 مورد بیشتر بود. درمجموع غرفه‌داران 293 شرکت، ازجمله شرکت‌های پیشرو در تولید نان، شیرینی و بستنی بودند که این نمایشگاه امکان دیدار آن‌ها با 42 خریدار با قدرت بالا از شش کشور (کلمبیا، مراکش، مکزیک، تونس، شیلی و پرو) را فراهم کرد.

تعداد شرکت‌کنندگان بین‌المللی با مشارکت مستقیم شرکت‌هایی از آلمان، بلژیک، چین، فرانسه، ایتالیا، مراکش، پرتغال و ترکیه 30 درصد غرفه‌ها را اشغال کردند. این روند در آینده نیز ادامه خواهد داشت، زیرا این نمایشگاه در کنار بازارهای اسپانیا و پرتغال، پل ارتباطی آمریکای لاتین و اروپا و مناطق نزدیک به اسپانیا، مانند منطقه مدیترانه، ارتباط برقرار می‌کند.

آیا مرزهای آلمان باز شده‌اند؟ | از اخبار گردشگری اروپا با ژیوار مطلع شوید.

نمایشگاه نان و شیرینی و بستنی

محل و تاریخ نمایشگاه نان و شیرینی و بستنی مادرید Intersicop

دوره جدید نمایشگاه نان و شیرینی و بستنی مادرید Intersicop از 23 تا 26 فوریه 2022 در مرکز نمایشگاه ایفما در شهر مادرید اسپانیا برگزار خواهد شد.

در طول این دوره، بازدیدکنندگان یک روز اضافی خواهند داشت، زیرا زمان این نمایشگاه از سه روز به چهار روز افزایش‌یافته است تا تأمین‌کنندگان، روندهای جدید را کشف کنند، جدیدترین ماشین‌آلات و مواد اولیه را مشاهده کنند، برداشت‌ها و تجربیات خود را با همکاران به اشتراک بگذارند، تکنیک‌ها و روش‌های جدید از استادان بزرگ یاد بگیرند و چهار مسابقات قهرمانی کشور به‌صورت زنده تماشا کنند.

تمام اصطلاحات هواپیما از A-Z را بشناسید.

نمایشگاه نان و شیرینی و بستنی

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.