مجله ایتالیا

نمایشگاه نقشه کشی ICC  فلورانس | تاریخ و محل برگزاری

نمایشگاه نقشه کشی ICC فلورانس

چند دهه پیش، کمیته اجرایی نقشه‌کشی ICA در شهر فلورانس که یکی از شهرهای معروف اروپا است، کنفرانسی برگزار می‌کرد. شهر فلورانس به دلیل تاریخ غنی، هنر و ارتباطات قوی و داشتن میراث نقشه‌نگاری به‌عنوان پایتخت رنسانس، یک مکان مناسب برای ارائه آثار نقشه‌کشی می‌باشد. رهبران شهر فلورانس از نمایشگاه نقشه کشی ICC فلورانس حمایت کامل کردند و این نمایشگاه برای اولین بار در سال 1959 با همکاری سازمان دهندگان کنفرانس در  کمیته اجرایی ICA و رئیس کمیسیون ICA برگزار شد. از آن زمان تاکنون این نمایشگاه برای دستیابی به اهداف خود با نهادهای دولتی و تجاری ملی و بین‌المللی و با سایر جوامع بین‌المللی همکاری کرده است. این نمایشگاه هر دو سال یک‌بار در یکی از کشورهای عضو ICA برگزار می‌شود. نمایشگاه متالورژی و ریخته گری ورونا METEF | مکان و زمان برگزاری نمایشگاه!

نمایشگاه نقشه کشی ICC فلورانسهدف نمایشگاه نقشه کشی ICC فلورانس

نمایشگاه نقشه کشی ICC فلورانس فرصت‌های تجاری منحصربه‌فردی را برای حامیان و غرفه‌داران بخش خصوصی فراهم می‌کند. شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند محصولات، خدمات و مشارکت خود را در نقشه‌برداری و صنعت جغرافیایی تبلیغ کنند. در این نمایشگاه رهبران شرکت‌ها و سازمان‌ها این فرصت را دارند که تلاش‌های تحقیقاتی حاضر در خط تولید را برای نفوذ و دستیابی از پیشرفت‌ها مشاهده کنند. این پیشرفت‌ها ممکن است فرصت‌های تجاری جدیدی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها ایجاد کند. علاوه بر این، تعامل محققان با نمایشگاه نقشه کشی ICC فلورانس فرصتی را برای توسعه‌دهندگان شرکت و سازمان فراهم می‌کند تا در مورد چالش‌هایی که در پیگیری محصولات، خدمات و قابلیت‌های جدید با آنها روبرو هستند، بحث کنند. در این نمایشگاه شرکت‌هایی که مایل به توسعه در بازار جهانی هستند، در محیطی آرامش‌بخش با جامعه جهانی متخصصان ارتباط برقرار می‌کنند. تورهای FIT فرانسه | ویژگی ممتاز این تورهای و مقاصد بی‌نظیر آن!

نمایشگاه نقشه کشی ICC فلورانس مکان بزرگی برای نمایش بهترین آثار اخیر کشورهای جهان و اعضای وابسته به ICA، ازجمله شرکت‌ها و سازمان‌ها است. نمونه‌هایی از محصولات ارائه‌شده در این نمایشگاه شامل نقشه‌ها، نمودارها، اطلس‌ها و خدمات نقشه‌کشی دیجیتالی آنلاین است. بخشی دیگر از این نمایشگاه شامل زیرساخت‌ها و داده‌های جغرافیایی، نقشه‌های آموزشی، کره‌ها و نقشه‌های لمسی است. اکثر این محصولات واجد شرایط شرکت در مسابقات در رده‌های مختلف هستند که توسط هیئت‌داوران متخصص و اعضای عمومی که نمایشگاه را مشاهده می‌کنند مورد قضاوت قرار می‌گیرند. همچنین نمایشگاه نقشه کشی ICC فلورانس در کنفرانس‌ها و سمینارهای آموزشی خود طیف متنوعی از موضوعات نقشه‌برداری همچون هنر در نقشه‌نگاری، داده‌ها و فناوری‌های فضایی باز، نقشه‌برداری در علوم انسانی دیجیتال و بسیاری دیگر را ارائه می‌دهد.

همچنین کمیته اجرایی نمایشگاه نقشه کشی ICC فلورانس فرصت‌های پژوهشگری را به‌عنوان یک معیار برای پذیرش درخواست دانشجویان بورسیه گسترش داده است. معمولاً این امکان را به دانشمندان جوان برای تقویت تحقیقات دانشگاهی در زمینه نقشه‌برداری، ایجاد ارتباط با کمیسیون‌های این نمایشگاه و شرکت در انتشارات می‌دهد تا بتوانند به‌طور فعال در فعالیت‌ها و رویدادهای این نمایشگاه سهیم شوند.

نمایشگاه نقشه کشی ICC فلورانسجامعه هدف نمایشگاه نقشه کشی ICC فلورانس

نمایشگاه نقشه کشی ICC فلورانس از کلیه فعالان علوم کارتوگرافی و اطلاعات جغرافیایی دعوت به همکاری می‌کند. این نمایشگاه عوامل اصلی و کارکنان دولتی، دانشگاه‌ها و بخش‌های خصوصی را گرد هم می‌آورد تا تحقیقات و تحولات جدید در زمینه نقشه‌کشی و علم GIS را به اشتراک بگذارند، تجربیات مربوط به کارهای روزانه خود را تبادل کرده و ارتباطات جدیدی برقرار کنند. همچنین تمام افرادی که به کار نقشه‌کشی علاقه دارند، می‌توانند از نمایشگاه نقشه کشی ICC فلورانس ملاقات کرده و در بسیاری از برنامه‌ها و کارگاه‌های مخصوص آن شرکت کنند. شرکت‌کنندگان همچنین می‌توانند از موسسه جغرافیایی نظامی و کتابخانه با دیوارهای تزئین شده از 53 نقشه رنگ‌روغن از اواخر قرن 16 بازدید کنند.

محل و زمان برگزاری نمایشگاه نقشه کشی ICC  فلورانس

امسال انجمن بین‌المللی نقشه‌کشی به‌صورت مجازی و حضوری در سی‌امین دوره نمایشگاه نقشه کشیICC فلورانس گرد هم می‌آید. زمان برگزاری این نمایشگاه برای 14 تا 18 دسامبر 2021 تنظیم‌شده است و محل برگزاری آن در مرکز نمایشگاه شهر فلورانس ایتالیا می‌باشد. آخرین‌مهلت ثبت‌نام و رزرو فضاهای نمایشگاهی به تاریخ 30 جولای 2021 موکول شده است.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.