مجله آلمان

نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن IMM COLOGNE

کلن

معرفی نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن IMM COLOGNE

نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن IMM COLOGNE، یکی از گسترده ترین رویدادهای طراحی داخلی در اروپا می باشد که هرساله در مرکز نمایشگاهی کلن برگزار می گردد و به عنوان یک نمایشگاه پیشرو در صنعت مبلمان محسوب می شود. همچنین بسیاری روز برگزاری این رویداد را مهمترین تاریخ در طراحی داخلی می دانند.

معمولا بیشتر افراد مشغول در حوزه های طراحی داخلی، معماری، صنعتگری، خرده فروشی و عمده فروشی در این رویداد شرکت می کنند.

دانستنی‌های جالب درباره جغرافیای کشور فرانسه و شهر پاریس را از دست ندهید.

کلن

محصولات نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن IMM COLOGNE

در نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن IMM COLOGNE جدیدترین مبلمان، سوئیت ها، کاناپه های قابل تبدیل، مبلمان اتاق خواب و غذاخوری، صندلی راحتی، وسایل دکوری منزل و لوازم جانبی، استندها، وسایل تزئینی داخلی، سیستم های خواب و تشک ها، تخت خواب های فنری و به روز ترین طراحی داخلی های دنیا ارائه می شود و هر ساله این رویدادها به روز رسانی می شوند.  همچنین بر اهمیت وجود پارچه ها و منسوجات تاکید زیادی دارند.

در بخشی از نمایشگاه، استودیوهایی با نام طراحی جوان وجود دارد که نمایندگان نسل طراحان جوان در آنجا حضور دارند و محصولات خود را ارائه می دهند. همچنین این استودیو به جوانان مستعد فرصت می دهد تا ایده های طراحی خود را ارائه دهند و با صاحبان شرکت ها، خبرنگاران و تولیدی ها ارتباط برقرار کنند.

درباره نمایشگاه مد،جواهرات و لوازم آرایشی آلمان Inhorgenta Munich چه می دانید؟

کلن

اطلاعات زمان برگزاری نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن IMM COLOGNE

برگزاری نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن IMM COLOGNE  به دلیل اثرات ویروس کرونا در سال  ۲۰۲۱لغو گردید و  در سال ۲۰۲۲، به مدت پنج روز از ۱۷ تا ۲۳ ژانویه برگزار می گردد و در اولین روزهای هفته فقط افراد تجاری و شرکت ها می توانند از نمایشگاه بازدید کنند و آخر هفته مخاطبان خصوصی اجازه حضور در این رویداد را دارند.

عموم مردم در حین بازدید از نمایشگاه می توانند اطلاعات تخصصی و زیادی درباره خرید مبلمان، طراحی داخلی و دکوراسیون، طرح های جدید و به روز به دست آورند. همچنین می توانند آخرین و بهترین پیشنهادات خرید مبلمان را دریافت کنند.

بازدید از نمایشگاه cebit hanover را از دست ندهید.

مزایای حضور در نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن IMM COLOGNE

افرادی که در نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن IMM COLOGNE چه به عنوان غرفه دار و چه به عنوان یک بازدیدکننده حضور پیدا می کنند از مزایای زیادی بهره مند می شوند.

بسیاری از طراحان الهام خود برای طراحی های بعدی در سال جدید را در این نمایشگاه دریافت می کنند و به همین دلیل و ایجاد روندهای نوظهور، خیلی از افراد رویداد کلن را با عنوان “الهام” می شناسند. در اینجا محصولات فوق العاده با سبک های جدید و بهترین قیمت ارائه می گردد.

شرکت ها و غرفه داران با حضور در نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن IMM COLOGNE می توانند مشتریان بسیاری برای خود جذب کنند و با افراد موفق این حوزه قراردادهای تجاری پر سود ببندند.  

بسیاری از افراد نوپا اما با انگیزه و استعداد در طراحی داخلی و دکوراسیون این رویداد را یک فرصت بزرگ برای نمایش طرح های خود و تحت تاثیر قرار دادن شرکت های بین المللی و پیشرفت مسیر شغلی خود می دانند.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.