ژیوارنامه

آیا نمایشگاه اکسپوی دبی با موفقیت برگزار خواهد شد؟

نمایشگاه اکسپوی دبی

معرفی نمایشگاه اکسپوی دبی

چرا نمایشگاه اکسپوی 2020 دبی

نمایشگاه اکسپوی 2020، نمایشگاهی جهت افزایش آگاهی در مورد چالش های پیش روی بشریت در مقیاس جهانی است. این مکان بزرگترین مکان ملاقات در جهان است و فرصت های زیادی مانند شبکه سازی و ارتقاء روابط بین المللی را ارائه می دهد.

نمایشگاه اکسپوی 2020 شامل غرفه های فردی است که در آن کشورها فرهنگ های ملی و اختراعات فن آوری خود را به نمایش می گذارند.

دبی قرار است از 190 کشور شرکت کننده با 25 میلیون بازدید کننده از سراسر جهان استقبال کند. نمایشگاه اکسپو2020 دبی، به بازدید کنندگان این امکان را می دهد، که مهمان نوازی اماراتی و همچنین ارزش های ورود و همکاری امارات را تجربه کنند.

هدف از نمایشگاه اکسپوی دبی

جالب است بدانید که این نمایشگاه هر 5 سال یک بار برگزار می شود. هدف از اجرای این نمایشگاه این است که، اتصال کشورها با برنامه های مشارکتی نوآورانه و مشارکتی است که راهکارهایی را تسریع و توسعه می دهد که زندگی را ارتقاء می دهد.

نمایشگاه اکسپوی دبی از چه تاریخی اجرا میشود؟

قبل از شروع همگیریه بیماری کوید 19 قرار بر این بود که این نمایشگاه در 10آوریل2021 اجرا شود، اما با شروع همه گیریه بیماری کوید19 مجمع  بین المللی BIE  تاریخ اجرای این نمایشگاه را بین 1 اکتبر 2021 و 31 مارس 2022 تصویب کرد .

چرا نمایشگاه اکسپوی دبی مهم است؟

نمایشگاه اکسپو(EXPO) .از آن جا که ابتکار عمل باعث حفظ کره زمین و هم چنین پایداری، تحرک و فرصت ها می شود، از اهمیت برخوردار است.

نمایشگاه Expo 2020 دبی جشنی از چشم انداز 2021 امارات متحده عربی خواهد بود، نه تنها باعث رشد چشمگیر می شود، بلکه باعث تسریع در توسعه مشاغل نوآورانه در امارات متحده عربی می شود که وضعیت بین المللی کشور را به عنوان مکانی برای تجارت بهبود می بخشد.

نمایشگاه Expo 2020 دبی کجا برگزار می شود؟

زمین نمایشگاه 4.38 کیلومتر مربع مساحت دارد و در منطقه جنوبی دبی، نزدیک به فرودگاه بین المللی آل مکتوم و در مجاورت فرودگاه بین المللی دبی، فرودگاه بین المللی ابوظبی و ترمینال های تفریحی دبی و ابوظبی است.

چگونه می توانیم به نمایشگاه اکسپو دسترسی داشته باشیم؟

به شما پیشنهاد میکنیم که در تاریخی که مجمع بین المللی BIE برای اجرای این نمایشگاه تصویب کرده است، به بازدید از این نمایشگاه بروید.

ممکنه برای شما سوال پیش بیاد که به چه صورت می توانیم به نمایشگاه دسترسی داشته باشیم؟ پس با ما همراه باشید.

نمایشگاه اکسپوی 2020 دبی از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 1 و پنج شنبه و جمعه از ساعت 10 تا 2 باز است و علاقه مندان می توانند با خرید بلیط به بازدید از این نمایشگاه بروند.

خرید بلیط از طریق سایت خود نمایشگاه اکسپوی و باجه های بلیط فروشی امکان پذیر است. به دلیل آنکه تاریخ اجرای این نمایشگاه تغییر کرده است، لذا بلیط ها هنوز در دسترس عموم قرار نگرفته است.

نمایشگاه اکسپوی به محض شروع شدن، تاریخ بلیط ها را به مردم اطلاع می دهد. بازدیدکنندگان می توانند از این نمایشگاه به صورت ماهانه و یا فصلی خرید کنند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت نمایشگاه اکسپوی سر بزنید.

آیا نمایشگاه اکسپوی با موفقیت روبه رو میشود؟

عموم مردم نسبت به نمایشگاه 2020 مشتاق بوده اند، بسیاری از ساکنان دبی اطمینان دارند که نمایشگاه اکسپوی 2020 تاثیر مثبتی بر اقتصاد و جامعه خواهد گذاشت.

شیخ محمد بن راشد در دسامبر2019 اظهارات خود را بیان کرد و گفت: ” این رویداد یکی از بزرگترین گردهمایی های جهانی است که بزرگترین ذهن های جهان را گرد هم می آورد تا درباره اینکه چگونه می توانیم آینده را شکل دهیم، بحث کنیم.

جوانان باید نقش اساسی در این رویداد داشته باشند و فرصت هایی را برای مشاهده، یادگیری و مشارکت ایده های خلاقانه به دست آورند تا بتوانند راه حل های ابتکاری برای ایجاد آینده بهتر برای منطقه و جهان ما بسازند.”

شرکای برتر نمایشگاه اکسپوی2020

Accenture(1 Cisco(2 Dp WORLD(3 Emirates NBD(4 Etisalat(5 Nissan(6 SAP(7 Siemens(8 Mastercard(9 PepsiCo(10 Emirates(11

معماران این طرح چه کسانی هستند؟

BIE یک سازمان دولتی است که وظیفه نظارت و تنظیم کلیه نمایشگاه های بین المللی را دارد که غیر تجاری هستند و بیش از سه هفته برگزار می شوند.

موضوع نمایشگاه اکسپو 2020 ، “اتصال ذهن، ایجاد آینده است” زیر موضوعات فرصت است که توسط معماری کاکس، تحرک توسط فاستر و شریک و پایداری توسط معماران گریمشاو طراحی خواهد شد.

در این مقاله به صورت مختصر به بررسی نمایشگاه اکسپوی 2020 دبی پرداختیم اگر مشتاق شدید که به دیدن این نمایشگاه بروید، حتما در برنامه گردشگری خود بازدید از این نمایشگاه جذاب را قرار دهید . پس تا 1 اکتبر 2021 و 31 مارس 2022

در خانه بمانید و مراقب سلامتی خود و خانواده خود باشید تا با از بین رفتن این بیماری، به بازدید از این نمایشگاه بروید و اوقات خوشی را تجربه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.