مجله ایتالیا

نمایشگاه بین المللی محصولات طبیعی SANA2019 بلونیا

نمایشگاه بین المللی محصولات طبیعی SANA2019 بلونیا با بیش از 30 سال سابقه توسط مرکز نمایشگاهی بلونیا سازمان‌دهی شده و با همکاری انجمن‌های AssoBio و FederBio و با حمایت وزارت محیط‌زیست و حفاظت کشور ایتالیا برگزار می‌شود.

این نمایشگاه به‌عنوان یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های تجاری در صنعت محصولات ارگانیک در طول تاریخ هم ازنظر تعداد بازدیدکنندگان و هم ازنظر رویدادها و فعالیت‌ها همیشه در حال رشد بوده است. در بین بسیاری از محصولات در این نمایشگاه در سال 2015، از محصولات بدون آمونیاک  در زمینه غذاهای ارگانیک، لوازم‌آرایشی طبیعی و شیوه زیست‌محیطی رونمایی شد.

نمایشگاه بین المللی محصولات طبیعی SANA2019 بلونیا در سی‌امین دوره برگزاری خود، در سال 2018 به دلیل مجموعه‌ای از ابتکارات و نوآوری‌ها در تولید محصولات طبیعی ارتقا بیشتری پیدا کرد. همچنین این نمایشگاه در سال 2019، با ابتکار عمل از انقلاب سبز تا انقلاب آلی اهمیت مواد طبیعی را در برابر دنیای مواد معدنی تصدیق کرد.

نمایشگاه چرم میلان Lineapelle | جامعه هدف نمایشگاه

هدف نمایشگاه بین المللی محصولات طبیعی SANA2019 بلونیا

هدف نمایشگاه بین المللی محصولات طبیعی SANA 2019 بلونیا

نمایشگاه بین المللی محصولات طبیعی SANA2019 بلونیا بسیار بیشتر از یک رویداد تجاری است و می‌توان آن را به‌عنوان یک مقصد تجاری متصل به دنیای مواد ارگانیک، و بستری برای ترویج فرهنگ و بحث در مورد موضوعات مرتبط با محصولات طبیعی و مکانی که در آن دیدار با تولیدکنندگان از سراسر جهان امکان‌پذیر می‌باشد، در نظر گرفت.

شرکت‌های برجسته مواد غذایی ایتالیایی و بین‌المللی در نمایشگاه بین المللی محصولات طبیعی SANA2019 بلونیا فعالیت دارند. این نمایشگاه فضایی است که به ارائه محصولات آرایشی و بهداشتی طبیعی، محصولات مراقبت از بدن، مکمل‌های غذایی، محصولات طبیعی برای مراقبت شخصی، فناوری‌ها و راه‌حل‌های سازگار با محیط‌زیست برای سبک زندگی سالم اختصاص‌یافته است.

همچنین نمایشگاه بین المللی محصولات طبیعی SANA2019 بلونیا از طریق کنفرانس‌ها و کارگاه‌های متعدد، فرصت‌های آموزشی را برای بازدیدکنندگان حرفه‌ای فراهم می‌کند. موضوعات برجسته موردبحث در این کنفرانس‌ها شامل غذا، زیبایی و مراقبت و سبک زندگی سبز می‌باشد. این نمایشگاه در بخش غذا به بررسی روند تولید مواد غذایی، بررسی روند جدید بازار، نوآوری‌ها و تحقیقات در مورد مواد غذایی می‌پردازد.

همچنین این نمایشگاه در بخش زیبایی و مراقبت به آزمایش و بررسی محصولات مراقبت شخصی و طبیعی، مکمل‌های غذایی و گیاهان دارویی اختصاص دارد. نمایشگاه بین‌المللی محصولات طبیعی SANA2019 بلونیا در بخش سبک زندگی سبز با ممنوعیت استفاده از پلاستیک یکبار مصرف، استفاده از شیشه و مواد قابل‌تجزیه در ظروف و مبلمان و غیره به مصرف‌کنندگان کمک می‌کند تا به دنبال محصولات سالم‌تر و سازگارتر با محیط‌زیست باشند.

جامعه هدف نمایشگاه بین المللی محصولات طبیعی SANA2019 بلونیا

در هر دوره نمایشگاه بین المللی محصولات طبیعی SANA2019 بلونیا با مشارکت گسترده‌ترین شرکت‌ها در بخش‌های مختلف محصولات طبیعی و ارگانیک، بیش از 900 غرفه‌دار را در مساحت 52000 مترمربع گرد هم می‌آورد. شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه شامل عوامل و کارکنان بخش‌های مواد غذایی، تولیدکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی طبیعی، خریداران و توزیع‌کنندگان بین‌المللی می‌باشند.

در هر دوره از نمایشگاه بین‌المللی محصولات طبیعی SANA2019 بلونیا اکثر شرکت‌کنندگان از کشورهایی همچون اتریش، استرالیا، چین، دانمارک، امارات متحده عربی، آلمان، ژاپن، یونان، لتونی، لیتوانی، هلند، لهستان، روسیه، صربستان، اسلوونی، کره جنوبی، سوئد، سوئیس، ایالات‌متحده آمریکا و مجارستان می‌باشند.

معرفی بولونیا | پیشینه جذاب و خواندنی این شهر در ایتالیا

هدف نمایشگاه بین المللی محصولات طبیعی SANA2019 بلونیا

محل و زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی محصولات طبیعی SANA2019 بلونیا

با بیش از سه دهه سابقه، نمایشگاه بین المللی محصولات طبیعی SANA2019 بلونیا به سکوی اصلی بازار محصولات ارگانیک در ایتالیا تبدیل‌شده است. پس از برگزاری موفقیت‌آمیز دوره‌های گذشته این نمایشگاه، سی و سومین دوره آن به دلیل شرایط بیماری همه‌گیر ویروس کرونا برای چهار روز تعاملات تجاری و تبادل دانش فنی در سالن‌های باز مرکز نمایشگاه شهر بلونیا ایتالیا برگزار می‌گردد.

تاریخ برگزاری این نمایشگاه از 9 تا 12 سپتامبر 2021 می‌باشد. موقعیت ایتالیا به‌ویژه شهر بلونیا ازنظر صادرات، پایداری اقتصادی، زیست‌محیطی و اجتماعی بسیار مثبت است.

همچنین مشاغل در زمینه محصولات ارگانیک در این شهر با دانش فنی و ابتکارات و با سیستم‌عامل‌های دیجیتالی پیشرو، بدون شک این نمایشگاه بین المللی محصولات طبیعی SANA2019 بلونیا را به بستری ایده‌آل برای توسعه تجارت در بازارهای خارجی تبدیل کرده است.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.