مجله اسپانیا

نمایشگاه غذا و نوشیدنی بارسلون Alimentaria

غذا و نوشیدنی

معرفی نمایشگاه غذا و نوشیدنی بارسلون Alimentaria

نمایشگاه غذا و نوشیدنی بارسلون Alimentaria به روز ترین  نوآوری ها و روندهای  صنعت غذا و نوشیدنی جهان را در اسپانیا  به نمایش می گذارد، و در این زمینه دانش تولید می کند. این نمایشگاه  علاوه بر ارائه انواع غذاها و نوشیدنی های با کیفیت، فعالین در  صنعت رستوران را نیز به عنوان بزرگترین متحدان این بخش معرفی می کند.

غذا و نوشیدنی بارسلون Alimentaria در حال حاضر دارای نمایندگی 4000 شرکت از 70 کشور است  و در تلاش برای حفظ وضعیت خود به عنوان یک رویداد جهانی در حوزه تخصصی غذا و نوشیدنی می باشد.

این نمایشگاه  در حال معرفی و ارائه یک ساختار اصلاح شده برای برجسته کردن هم افزایی بین بخش های مختلف و آشکار کردن روند جدید بازار غذا و نوشیدنی است.

بازدید از نمایشگاه اتومبیل بارسلون Automobile barcelona را از دست ندهید.

غذا و نوشیدنی

خدمات و محصولات ارائه شده در نمایشگاه  غذا و نوشیدنی بارسلون Alimentaria

به طور کلی محصولات و خدمات نمایشگاه  غذا و نوشیدنی بارسلون Alimentaria ، به 4 بخش زیر تقسیم می شود:

 • انواع نوشیدنی ها
 • گوشت و فرآورده های گوشتی
 • بخش رستوران
 • شیر و محصولات لبنی

در این نمایشگاه  غذاهای چند منظوره که جدیدترین محصولات  نمایشگاه بین المللی است نیز ارائه خواهد شدو  تقریبا نیمی از شرکت های شرکت کننده در این نمایشگاه به ارائه این دسته از محصولات میپردازند.

همچنین بخشهای در حال رشد بازار مانند غذاهای سالم (غذای ارگانیک ومحصولات مطابق با نیازهای ویژه غذایی)، غذاهای مدیترانه ای (روغن ، میوه و سبزیجات) ، اسنک ، بیسکویت و شیرینی سازی (آب نبات و تنقلات)، Expoconser (محصولات کنسرو شده و نیمه نگهداری شده) نیز وجود دارد.

درباره نمایشگاه کاشی و سرامیک بارسلون Cevisama بیشتر بدانید.

معرفی نمایشگاه غذا و نوشیدنی بارسلون Alimentaria

فرصت های صادرات غذا و نوشیدنی بارسلون Alimentaria

با توجه به قدرت بین المللی غذا و نوشیدنی بارسلون Alimentaria در جهان، این نمایشگاه بستری کارآمد برای شرکت های صادر کننده به بازارهای جدید است. در حال حاضر این سازمان به منظور دعوت از 800 خریدار اصلی از کشورهای مختلف (خریداران میزبان)، از جمله واردکنندگان و اپراتورهای اصلی در بخش توزیع و کانال HoReCa ، سرمایه گذاری خود را 35٪ افزایش داده است.

این نمایشگاه جلسات تجاری، انتقال فناوری و همکاری شرکت ها با غرفه داران نمایشگاه را تسهیل می کند. Alimentaria برنامه صادرات را با حمایت موسساتی مانند فدراسیون صنایع غذایی و آشامیدنی اسپانیا (FIAB)، اتحادیه شرکت های صنعتی بین المللی (AMEC) ، ICEX España Exportación e Inversiones ، وزارت کشاورزی، غذا و محیط زیست (MAGRAMA) سازماندهی خواهد کرد.

 این نمایشگاه  بر بازارهای استراتژیک شرکت کنندگان خود مانند اروپا و آمریکای لاتین و همچنین کشورهای آسیایی، خاورمیانه و آمریکای شمالی متمرکز است. شرکتهای کوچک و متوسط ​​و شرکتهای توزیع بزرگ همگی سهم Alimentaria را در گشودن بازارهای خارجی جدید و نقش آن در شناسایی فرصتهای تجاری می شناسند.

نمایشگاه غذا و نوشیدنی بارسلون Alimentaria  فرصت خوبی برای شرکت ها جهت تولید نوآوری، نگاه به سمت روندهای جدید مصرف کننده و افزایش حضور آنها در بازارهای خارجی است.

جاذبه‌های منحصر به فرد بارسلونا را بشناسید.

برگزاری جدیدترین نمایشگاه غذا و نوشیدنی بارسلون Alimentaria2022

جدیدترین نمایشگاه غذا و نوشیدنی بارسلون Alimentaria در تاریخ 4 تا 7،  2022  و در مرکز Fira Barcelona Gran Via برگزار خواهد شد. این سازمان اخطار داده است که به دلیل شیوع COVID-19، ممکن است Alimentaria Barcelona 2022 به تعویق افتاده یا لغو شود.

موضوعات جدیدترین نمایشگاه غذا و نوشیدنی بارسلون Alimentaria

نمایشگاه غذا و نوشیدنی بارسلون Alimentaria  2022، برای برجسته سازی،ارتقا کیفیت و تنوع محصولات غذایی و آشامیدنی اسپانیایی، بیشتر از هر زمان دیگری لذت بخش و دوست داشتنی خواهد بود.

این نمایشگاه نشان می دهد که چگونه می توان از پیوند صنعت غذا و گردشگری برای ایجاد جایگاهی در بازارهای بین المللی بهره برد. نمایشگاه غذا و نوشیدنی بارسلون Alimentaria  شامل برنامه هایی چون ارائه بیش از 100 فعالیت مبتنی بر غذا از جمله جلسات آزمایشی پخت و پز، کنفرانس ها و جلسات چشیدن غذا و نوشیدنی ها با حضور آشپزهای مشهور و نسل جدیدی از آشپزهای جوان که برنده افتخارات بین المللی هستند می شود.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.