مجله آلمان

نمایشگاه صنعت شیشه دوسلدورف Glasstec

معرفی نمایشگاه صنعت شیشه دوسلدورف Glasstec

نمایشگاه صنعت شیشه دوسلدورف Glasstec یکی از برجسته‌ترین نمایشگاه‌های تجاری در صنعت شیشه جهان و تأمین‌کننده شیشه است.

این نمایشگاه به‌عنوان یک نشست بین‌المللی برجسته، مجموعه‌ای از نمایشگاه‌های وسیع و جامع را ارائه می‌دهد که با ایجاد فرصت‌های همکاری غیرقابل‌انکار برای شرکت‌ها و ایجاد روش‌ها و نوآوری‌ها به پیشبرد صنعت شیشه در آینده کمک می‌کند.

رواج شرکت‌های بین‌المللی و بازدیدکنندگان حرفه‌ای باعث می‌شود تا نمایشگاه صنعت شیشه دوسلدورف Glasstec پایگاه معتبری برای تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان شیشه‌های تخت و ظروف شیشه‌ای مخصوص باشد.

همچنین باعث ایجاد انگیزه جدید در معماری شده و روش‌های خورشیدی و فتوولتائیک را در صنعت شیشه موردبحث و بررسی قرار می‌دهد. این نمایشگاه بهترین مکان برای به نمایش گذاشتن نوآوری‌ها، محصولات و تکنیک‌های آینده‌نگر و کاربردهای جدید شیشه است. 

با شهر دوسلدورف آشنا شوید.

نمایشگاه صنعت شیشه

رویدادهای مهم در نمایشگاه صنعت شیشه دوسلدورف Glasstec

نمایشگاه صنعت شیشه دوسلدورف Glasstec طیف وسیعی از تولید تا فرآوری مواد شیشه‌ای و کاربرد تا بازیافت آن‌ها را ارائه می‌دهد که شامل آخرین پیشرفت‌ها در تولید، پردازش و اتمام شیشه، کاربرد شیشه در صنعت ساخت‌وساز، فناوری‌های لیزر و انرژی خورشیدی، محصولات شیشه‌ای و ابزارهای کمکی است.

همچنین این نمایشگاه در زمینه مهندسی شیشه، صنعت شیشه، صنایع‌دستی و لعاب محصولات جدید ارائه می‌دهد.

زمان و مکان نمایشگاه صنعت شیشه دوسلدورف Glasstec

نمایشگاه صنعت شیشه دوسلدورف Glasstec هر دو سال یک‌بار در مرکز نمایشگاه‌های دوسلدورف، نوردرین-وستفالن آلمان به مدت 4 روز برگزار می‌شود. به‌طورکلی در این نمایشگاه تقریباً 1280 غرفه دار از 50 کشور و 42000 بازدیدکننده از 120 کشور جهان حضور پیدا می‌کنند.

علاوه بر این، مراسم رسمی افتتاحیه، یک روز قبل از شروع نمایشگاه برگزار می‌شود و به شرکت‌کنندگان فرصت بیشتری می‌دهد تا برای گفتگو با تصمیم گیران برتر بخش بین‌المللی شیشه و استفاده کارآمدتر از اولین روز نمایشگاه آماده شوند.

3 دانشگاه برتر شهر دوسلدورف آلمان را بشناسید.

عوامل موفقیت نمایشگاه صنعت شیشه دوسلدورف Glasstec

بیش از 70% بازدیدکنندگان تجاری از سراسر جهان به دوسلدورف سفر می‌کنند و این بدان معناست که درصد مهمانان بین‌المللی همچنان بسیار زیاد خواهد بود. همچنین حضور قسمت عظیمی از هیئت مدیران ارشد نشان‌دهنده کیفیت عالی نمایشگاه صنعت شیشه دوسلدورف Glasstec است.

همچنین از دیگر عوامل موفقیت این نمایشگاه طیف گسترده و متنوع محصولات و خدمات و برنامه‌های متنوع مانند کنفرانس‌ها و برنامه‌های ویژه می‌باشد.

این نمایشگاه یک بستر ایده‌آل برای انتقال دانش ارائه می‌دهد و همه گروه‌های هدف از صنعتگران گرفته تا معماران، از پردازنده‌های شیشه‌ای تا تولیدکنندگان به‌منظور پیشبرد اهداف خود در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند.

نمایشگاه آلومینیوم آلمان Aluminium را نیز از دست ندهید.

نمایشگاه صنعت شیشه

هدف برگزاری نمایشگاه صنعت شیشه دوسلدورف Glasstec

نمایشگاه صنعت شیشه دوسلدورف Glasstec برای اولین بار با برگزاری کنفرانس‌های متفاوت، زمینه‌های جدید انجام تحقیقات علمی را در صنعت شیشه فراهم کرد.

این نمایشگاه با ادغام دانش تئوری و فناوری عملی موفق به تعمیق بخشیدن دانش پیشین متخصصان در مورد موضوعات و گرایش‌های صنعتی شده است.

همچنین با اجرای زنده فناوری سخت شیشه، محصولات و کاربردهای هیجان‌انگیز مواد شیشه‌ای به شرکت‌های نوظهور این امکان را می‌دهد که ایده‌ها و محصولات خود را ارائه دهند و با دیگر شرکت‌ها و مشتریان خود ارتباط برقرار کنند.

در صنعت شیشه‌سازی برقراری ارتباط شرکت‌های نوپا با دیگر شرکت‌ها کمی دشوار به نظر می‌رسد. اگرچه این نمایشگاه به شرکت‌کنندگان این امکان را داده است که بازخورد ارزشمندی کسب کنند و اقدامات مستقیمی برای پیشبرد اهداف خود انجام دهند. این دقیقاً همان چیزی است که صنعت به آن نیاز دارد.

نمایشگاه صنعت شیشه

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.