مجله فرانسه

معرفی فروشگاه بزرگ چهار فصل لدفانس پاریس

فروشگاه بزرگ چهار فصل لدفانس پاریس، بزرگترین منطقه تجاری اروپا با دارا بودن موزه، مجسمه ها و معماری مدرن محسوب می شود. لدفانس دارای دو مجسمه بزرگ و معروف  Grande Arche و مرکز خرید بزرگ Les Quatre Temps است.

این منطقه تجاری بزرگ در سه کیلومتری محدوده غرب شهر پاریس واقع شده است. این محدوده بخشی از کلان شهر پاریس در منطقه ایل دو فرانس است که در بخش هاوت سن در کمونهای کوربووا ، لا گارن کلمب ، نانتر و پوتو واقع شده است.

بطور کلی لدفانس بزرگترین منطقه تجاری اروپا است که 560 هکتار (1400 هکتار) مساحت دارد و دارای 72 ساختمان شیشه ای و فولادی (از این تعداد، 19 ساختمان آسمان خراش کامل است) ، 180،000 کارگر روزانه و 3،500،000 متر مربع (38،000،000 فوت فوت مربع) فضای اداری، می باشد.

برج های فروشگاه بزرگ چهار فصل لدفانس پاریس نیز محل دفاتر اصلی بزرگترین شرکت های CAC 40 ، SME ها و استارتاپ ها است. مجاورت لدفانس با سه فرودگاه پاریس و ارتباطات حمل و نقل عمومی آن، منطقه لدفانس پاریس را به مکانی استراتژیک برای شرکت هایی که مایل به تجارت در این منطقه هستند تبدیل می کند.

این مرکز خرید بین المللی با بیش از 63 میلیون بازدید کننده در سال، یکی از بزرگترین مراکز خرید اروپا است که به همراه Cnit ، دو مکان خرید نمادین در اروپا محسوب می شوند.

پارک مونسو | طبیعتی در قلب شهر پاریس برگرفته از فرهنگ های خارجی

اطراف فروشگاه چهار فصل لدفانس پاریس

60 بار و رستوران در اطراف این فروشگاه وجود دارد و باجه های کوچک غذایی که به شما اجازه می دهند در تمام فصول سال در حالی که از استراحت در هوای آزاد لذت می برید، ناهار یا قهوه بخورید.

فعالیتهای تفریحی نیز بخشی جدایی ناپذیر از فروشگاه بزرگ چهار فصل لدفانس پاریس با بزرگترین تئاتر اروپا است: Paris La Défense Arena اجراها، مسابقات و کنسرت ها را تنها در چند قدمی Grande Arche ارائه می دهد. در طول سال نمایشگاه ها، جشنواره ها، فعالیت ها و سرگرمی ها در این منطقه برگزار می شود و بازار کریسمس در منطقه لدفانس اکنون بزرگترین بازار کریسمس در منطقه پاریس است.

لدفانس به عنوان نیروی محرکه اقتصاد پاریس بزرگ ، منطقه ای است که دائما در حال تحول است و جذابیت فزاینده ای دارد. لدفانس در منطقه ای واقع است که در آن کارگران، بازدیدکنندگان و گردشگران در 31 هکتار از مناطق عابر پیاده و 27 هکتار از فضای سبز می توانند پیمایش کنند.

همچنین به لطف توسعه RER E ، این مرکز عمومی استثنایی دارای  5 خط راه آهن، 22 خط اتوبوس و به زودی دو ایستگاه جدید است. ارقام کلیدی برای منطقه لدفانس پاریس مترادف است با بیش از 3.7 میلیون متر مربع مساحتت فضای اداری، میلیون ها بازدید کننده که به  بزرگترین مرکز خرید در اروپا با 300 خرده فروش و 60 بار و رستوران مشهور است.

فروشگاه چهار فصل لدفانس پاریس

منطقه تجاری لدفانس پاریس

فروشگاه بزرگ چهار فصل لدفانس پاریس، بزرگترین منطقه تجاری اروپا با 3 میلیون متر مربع دفتر و مراکز خرید است.  180000 کارمند در ساختمان های آسمان خراش آن کار می کنند، 45000 دانش آموز در آن تحصیل می کنند، 42000 نفر در لدفانس، این منطقه بسیار مدرن پاریس در پنج کیلومتری غرب طاق پیروزی و شانزه لیزه زندگی می کنند.

توسعه سیستماتیک لدفانس پاریس، توسعه یافته توسط EPAD، یک سازمان عمومی، از 1958 تا به امروز نمونه ای معمول از توسعه شهری برنامه ریزی شده برای پاریسی ها  است. در نتیجه، اکثر آسمان خراش های گرند پاریس در لدفانس متمرکز شده اند.

تاریخ منطقه تجاری لدفانس پاریس

نام لدفانس از مجسمه La Défense de Paris گرفته شده است که در سال 1883 به یاد سربازانی که در جنگ فرانسه و آلمان در سال 1870 از پاریس دفاع کرده بودند، ساخته شد. لدفانس یک پروژه توسعه شهری برنامه ریزی شده است که از ابتدا توسط EPAD مدیریت شده است. در سال 1958، برج اسسو  در آن ساخته شد و به دنبال آن، به تدریج جایگاهی برای  کارخانه ها و خانه های شهری شد.

CNIT نیز در سال 1958 در این منطقه افتتاح شد. این ساختمان بزرگترین فضای محصور بتنی بدون پشتوانه در جهان است. ساختار مثلثی آن در سه نقطه با فاصله 218 متر پشتیبانی می شود. در سال 1970 ، خط مترو RER A از لدفانس به پاریس افتتاح شد. بزرگترین مرکز تجاری اروپا در آن زمان، Les Quatre Temps ، در سال 1981 در منطقه لدفانس افتتاح شد.

حقایق جالب در رابطه با لدفانس پاریس

فروشگاه بزرگ چهار فصل لدفانس پاریس ، با 500 شرکت و مقر اصلی شرکت از جمله شرکتهای چند ملیتی Axa، Cap Gemini، EDF، Engie، Saint-Gobain، Societé Générale، Suez، Total and Thales ، بزرگترین منطقه تجاری در شهر پاریس و یک قدرت اقتصادی درجه یک اروپایی است.

 لدفانس، یک منطقه عابر پیاده با تردد خودروهای زیرزمینی، معماری باشکوهی از جمله CNIT معروف و Grande Arche ، یک طاق سفید بزرگ در چشم انداز Arc de Triomphe و یکی از آثار برتر قرن بیستم در شهر را به نمایش می گذارد. منطقه لدفانس، با مجسمه های هنرمندان مشهور مانند میرو، کالدر و سزار تزئین شده است. در نتیجه ، لدفانس سالانه میلیون ها گردشگر و خریدار را به خود جذب می کند.

هتل ها در لدفانس پاریس

اگر شما برنامه ای برای سفر کاری به منطقه تجاری لدفانس، در نزدیکی پاریس دارید، می توانید در هتلی در لدفانس اقامت کنید، که منطقه ای مناسب با دسترسی آسان به مترو است.  بهترین هتل ها هیلتون، نووتل و رنسانس هستند. تعداد رستوران های این منطقه برای انتخاب زیاد نیست و بهتر است برای شام به شهر بروید.

موزه کبرونلی | از مدرن ترین موزه در شهر پاریس دیدن کنید.

فروشگاه چهار فصل لدفانس پاریس

مراکز خرید در لدفانس

یکی از بهترین مراکز خرید شهر چراغها ، فروشگاه بزرگ چهاررفصل لدفانس پاریس  دارای 220 فروشگاه ، 48 رستوران و 24 سینما است. بسیاری از مارک های فرانسوی و بین المللی در این فروشگاه  نمایندگی دارند. Temps Les Quatre غیر از روزهای دوشنبه و یکشنبه 10 صبح تا 8 شب باز است. همچنین به راحتی در منطقه لدفانس می توانید به ساختمان دیدنی CNIT نیز دسترسی داشته باشید.

رویدادهای لدفانس پاریس

سالها پیش، لدفانس تنها  یک مکان برای بیزنس بود. Les Quatre Temps این وضعیت را تغییر داد و بخش خرید را به آن اضافه کرد. EPAD، سازمان عمومی مدیریت منطقه تجاری و توسعه آن، به طور جدی انواع فعالیت ها را در طول سال برای گسترش این منطقه عظیم توسعه داد.

ورزشگاه لدفانس، بازار غذا، امکانات تفریح  بعد از کار، فعالیت های ورزشی و  بازار کریسمس بخشی از سیاست های پیاده شده در این منطقه جهت گسترش آن بوده است.  Viparis، سازمان دهنده نمایشگاه ها، کنگره و رویدادهایی را هر ساله و بصورت مرتب در لدفانس برگزار می کند.

فهرست رستوران های ایرانی در پاریس را ببینید.

فروشگاه چهار فصل لدفانس پاریس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.