مجله آلمان

نمایشگاه بسته بندی نورنبرگ fachpack

معرفی نمایشگاه بسته بندی نورنبرگ fachpack

نمایشگاه بسته بندی نورنبرگ fachpack را قطعا می توان مهمترین رویداد تجاری اروپا در حوزه فرآیندهای بسته بندی و فناوری آن دانست.

این نمایشگاه بسیار راهنمای مهمی برای افرادی است که در صنعت بسته بندی فعالیت دارند و در این رویداد میتوانند نکات بسیار بیشتری را آموزش ببینند و در کار خود پیشرفت بیشتری داشته باشند.

به همین دلیل اصناف زیاد و مختلفی چون فناوری پزشکی و دارویی، خودرو، لوازم آرایشی و بهداشتی، صنعت غذا و نوشیدنی، کالاهای صنعتی و مصرفی و حوزه شیمی از سراسر دنیا در این مجمع حضور می یابند و از آخرین فناوری های این حوزه آگاه می شوند.

مراحل اخذ ویزای نمایشگاهی را بدانید.

نمایشگاه بسته بندی نورنبرگ

غرفه های نمایشگاه بسته بندی نورنبرگ fachpack

در نمایشگاه بسته بندی نورنبرگ fachpack، حدود ۱۵۹۰ غرفه برپا می شود که همگی آنان راه حل های خلاقانه بسته بندی و برچسب زنی و مارک گذاری، دستگاه های بسته بندی، چاپگرهای برچسب، ماشین آلات و تجهیزات بسته بندی محیطی، لجستیک داخل لجستیکی، تجهیزات بازیافت و مواد بسته بندی را ارائه می دهند.

افرادی که در غرفه ها مشغول ارائه خدمات هستند، با مشتری ها و بازدید کنندگان گفتگوهایی برای یافتن راه حل های جدیدتر انجام می دهند و فضایی بسیار گرم و صمیمی بین تمامی بخش های این صنعت برقرار می گردد.

تور نمایشگاه چاپ و بسته بندی فرانسه (ALL4PACK) را از دست ندهید.

نمایشگاه بسته بندی نورنبرگ

اطلاعات زمان برگزاری نمایشگاه بسته بندی نورنبرگ fachpack

نمایشگاه بسته بندی نورنبرگ fachpack در سال ۲۰۲۱، از تاریخ ۲۸ تا ۳۰ سپتامبر به مدت سه روز بطور فشرده در شهر نورنبرگ کشور آلمان برپا می شود.

در بخش های مختلف نمایشگاه، ورکشاپ ها و سخنرانی های گوناگونی برگزار می شود که فیلم بسیاری از این سخنرانی ها در myFACHPACK بارگذاری می شوند.

دلیل اهمیت نمایشگاه بسته بندی نورنبرگ fachpack برای متخصصین صنعت بسته بندی

حدودا ۴۵۰۰۰ نفر در این نمایشگاه شرکت می کنند که این یک فرصت طلایی برای شرکت ها و ارائه خدمات و محصولات برترشان می باشد.

تعداد غرفه های زیاد در ۱۲ سالن مجزای نمایشگاه که در همه جهات بسته بندی و ماشین آلات آماده ارائه خدمات به همه شرکت ها هستند.

برگزاری رویدادهای مفید و جالبی همچون مراسم اهدای جایزه، سخنرانی ها و اجرای نمایش های خاص و آموزشی تنها بخش کوچیکی از برنامه های نمایشگاه بسته بندی نورنبرگ fachpack امسال می باشد.

جالب است بدانید حدود ۹۱ درصد افرادی که در این نمایشگاه غرفه دار هستند، معمولا در طی این رویداد قراردادهای تجاری جدیدی را با شرکت ها میبندند.

نمایشگاه بسته بندی نورنبرگ

شروع موفقیت نمایشگاه بسته بندی نورنبرگ fachpack

در واقع نقطه شروع موفقیت این نمایشگاه برجسته را می توان از سال ۱۹۷۹ دانست که تنها با حدود هشتاد غرفه برگزار شد.

در سال اول آغاز به کار نمایشگاه بسته بندی نورنبرگ حدودا ۲۰۰۰ نفر از تاجران حوزه بسته بندی از آن بازدید کردند که این آمار بازدید در سال ۲۰۱۹ به ۴۳۵۰۰ نفر رسید و تعداد غرفه ها نیز برای شرکت در نمایشگاه افزایش قابل توجهی یافت.

با گذشت سال های زیاد از شروع این رویداد، این نمایشگاه ثبات بسیار خوبی پیدا کرده است و جایگاه خود را در سطح بین المللی بهبود زیادی بخشیده است.

همچنین طبق نظرسنجی ها ۹۸ درصد افرادی که از نمایشگاه بازدید کرده اند، از خدمات و محصولات ارائه شده،  اطلاعات، قراردادها و فرصت های جدید پیش آمده بسیار رضایت دارند و غرفه داران نیز از این مسئله راضی هستند.

20 حقیقت خواندنی از کشور آلمان را بدانید.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.