ژیوارنامه

نوآوری در زمینه گردشگری

جلسه

دیدار با تورلیدر های محترم آژانس ژِیوار

در یک جمع دوستانه به همراه رعایت پروتکل های بهداشتی در کنار تور لیدر های محترم آژانس ژِیوار و مدیریت محترم، دیداری تازه کردیم. در کنار آقای قادری مدیر عامل محترم و تیم IT، میزبان تورلیدر های خوش بیان و حرفه ای بودیم.

کار هایی جذاب برای دوستان ژِیوار و تمام علاقه مندان به سفر و اروپا در حال اتفاق افتادن است. نوآوری با همکاری تورلیدر های باسابقه ای مانند خانم اسکندری، خانم منصوری، آقای سلطانی، خانم براتی و خانم قنواتی مسلماً بی‌نظیر خواهد شد. جای خیلی از عزیزان در جمع ما خالی بود.

چیزی که در این جلسه بسیار مو‌‌رد توجه قرار گرفت، زمان باز شدن مرزهای شنگن بود. تورلیدر ها و همچنین دوستان همکار، همگی از سوال مکرر مسافران، در زمینه باز شدن مرزها می‌گفتند. برای این سوال، پاسخ درستی نمی‌توان ارائه کرد. با توجه روند شیوع کرونا و دوران پسا کرونا، فقط باید صبر پیشه کرد تا جهان از این مهمان ناخوانده رهایی یابد.

در کنار صحبت هایی که در این جلسه بر زبان آورده شد، تصمیم به نو آوری در زمینه گردشگری با همکاری تیم IT گرفته شد. مطمئناً مورد استقبال نه تنها اروپا دوستان، بلکه تمام افراد خواهد شد. استارت این برنامه از هفته آینده به امید خدا خواهد خورد و شما کاربران گرامی را از زمان و چگونگی دسترسی به این برنامه‌ها  آگاه خواهیم کرد.

جلسه

ژِیوار سفیر نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.