ژیوارنامه

نمایشگاه صنعت نساجی Itma

نمایشگاه صنعت نساجی Itma

نمایشگاه صنعت نساجی Itma یکی از نمایشگاه‌های خیلی مهم اروپا بوده که در زمینه فناوری پارچه و لباس متعلق به CEMATEX است. این نمایشگاه از سال 1951 هر چهار سال یکبار به‌طور متناوب در کشورهای مختلف مانند بلژیک، فرانسه، آلمان، ایتالیا، هلند، اسپانیا، سوئد، سوئیس و انگلستان برگزارشده که با 70 سال سابقه، آخرین فناوری را برای تک‌تک مراحل کار تولید پارچه و لباس “مسابقات المپیک” به نمایش گذاشته است.

به‌عنوان‌مثال میزبان نمایشگاه صنعت نساجی Itma در سال 2015 میلان ایتالیا بود که در آن دوره موفقیت چشمگیری کسب کرد. در سال 2019 این نمایشگاه در بارسلونا برگزار شد که با حضور 1717 غرفه‌دار از 45 کشور جهان و تقریباً 105000 بازدیدکننده از 136 کشور جهان رکورد بیشترین شرکت‌کننده را ثبت کرد.

هدف نمایشگاه صنعت نساجی Itma

نمایشگاه صنعت نساجی Imta به‌عنوان بزرگترین ویترین فناوری نساجی و پوشاک در جهان، در نوزدهمین دوره انتشار خود در میلان به ارائه و به اشتراک گذاشتن آخرین فناوری‌های پردازش پارچه و لباس و راه‌حل‌های پایدار خود را برای کل زنجیره ارزش تولید پارچه و پوشاک و همچنین الیاف، نخ‌ها و پارچه‌ها، ماشین‌آلات و مواد، ارتقا همکاری‌ها و ایجاد مشارکت ادامه خواهد داد.

این نمایشگاه در دوره جدید با موضوع تغییر شکل دنیای منسوجات روبرو خواهد شد. در این نمایشگاه چهار موضوع فرعی ازجمله مواد پیشرفته، اتوماسیون و آینده دیجیتالی، فناوری‌های نوآورانه و پایداری و بخشنامه ارائه می‌شود.

در نمایشگاه صنعت نساجی Itma کنفرانس‌ها و برنامه‌های آموزشی بسیاری در رابطه با مواد پیشرفته نساجی برگزار می‌شود. به دلیل اینکه نوآوری و پایداری مواد پیشرفته به عوامل مهمی تبدیل‌شده‌اند که ایجاد پارچه‌های فنی جدید با مواد و ویژگی‌های پیشرفته را (که در مصارف مختلف کاربرد دارند) امکان‌پذیر می‌کنند.

این کاربردها نه‌تنها مد هستند، بلکه تأمین‌کننده نیاز افراد جامعه نیز می‌باشد. این نمایشگاه تحولات اساسی در زمینه دیجیتالی شدن تدریجی فرایندهای تولید منسوجات را فراهم کرده است، درحالی‌که دیجیتالی شدن فرآیندهای تولید و تأثیر آن بر زنجیره تأمین پوشاک آینده کل زنجیره منسوجات و پوشاک را شکل می‌دهد.

نمایشگاه صنعت نساجی Itma با برجسته کردن نوآوری‌ها و رویکردهای جدید به‌عنوان کاتالیزور به تولیدکنندگان پارچه و لباس کمک می‌کند تا تجارت و مقیاس خود را رشد دهند و سیر تحول خود را آغاز کنند. 

بازدید از نمایشگاه غذا و دارو مادرید Nutraceuticals را از دست ندهید.

نمایشگاه صنعت نساجی Itma

هدف این نمایشگاه ایجاد یک پایگاه تجاری منحصربه‌فرد و بازار یک مرحله‌ای برای تصمیم‌گیرندگان و غرفه‌داران است تا فرصت‌ها و شبکه‌های تجاری خود را گسترش دهند و با ابتکارات سرمایه‌گذاری که صنعت را به آینده منتقل می‌کند، شرکت کنند.

جامعه هدف نمایشگاه صنعت نساجی Itma

تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان، بازاریابان و خریداران ماشین‌آلات و محصولات نساجی از سراسر جهان از فرصت استفاده می‌کنند تا در نمایشگاه صنعت نساجی Itma حضور پیداکرده و آخرین روندها و فن‌آوری‌ها را در دوره چهارساله ارائه دهند.

علاوه بر این، جامعه هدف این نمایشگاه شامل تصمیم‌گیرندگان و کارآفرینان فعال در صنعت فرآوری منسوجات و همچنین دانشجویان هستند که می‌توانند با مراجعه به نمایشگاه اطلاعات عمیق و جامعی کسب کنند.

همچنین در غرفه تحقیقات داخلی و نوآوری این نمایشگاه، دانشگاه‌ها و همچنین سایر مؤسسات آموزشی حضور خواهند داشت تا فرصت‌های آموزشی را ارائه دهند و آخرین نتایج تحقیق و توسعه صنعت را معرفی کنند.

درباره کنگره جهانی موبایل بارسلون Mobile World Congress چه می دانید؟

نمایشگاه صنعت نساجی Itma

محل و تاریخ نمایشگاه صنعت نساجی Itma

نمایشگاه صنعت نساجی Itma برای نوزدهمین دوره خود به میلان ایتالیا بازگشته و از  تاریخ 8 تا 14 ژوئن 2023 در مرکز نمایشگاه میلان در ایتالیا برگزار می‌شود.

میلان زیرساخت‌های بسیار خوبی برای برگزاری نمایشگاه‌های بزرگ مانند نمایشگاه صنعت نساجی دارد که با بیش از 200000 مترمربع مساحت مخاطبان جهانی را به خود جلب می‌کند.

این طیف گسترده‌ای از خدمات مهمان‌نوازی و ارتباطات هوایی با تمام نقاط جهان را ارائه می‌دهد. ایتالیا همچنین دارای صنعت نساجی و ماشین‌آلات نساجی بزرگ است. امکان رزرو غرفه به‌صورت آنلاین از تاریخ 28 ژانویه 2021 برای غرفه‌داران فراهم‌شده است.

نمایشگاه صنعت نساجی Itma

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.