ژیوارنامه

دریاچه کومو | لذت خرید محصولات ارگانیک در مزرعه- ایتالیا

دریاچه-کومو-ایتالیا

اگر می‌خواهید برای گشت و گذار و تفریح به ایتالیا بروید پیشنهاد می‌کنیم، بازدید از دریاچه کومو را فراموش نکنید در ادامه با ما همراه باشید، زیرا درباره‌ این دریاچه اطلاعات مفیدی به شما خواهیم داد.

دریاچه-کومو-ایتالیا

کوتاه از ایتالیا

امپراتوری‌های بزرگی در ایتالیا شکل گرفته‌اند.

از جمله امپراتوری روم، پس با رفتن به مهد‌ ایتالیا با شاهکارهای معماری، فرهنگی مثل موزه، قلعه، کلیسا، رستوران ها و کافه ها و… مواجه می‌شوید.

اما در ایتالیا علاوه بر مواردی که ذکر کردیم جاذبه‌های طبیعی بسیاری همچون دریاچه‌های متعدد مثل دریاچه کومو، ساحل‌های مختلف، جنگل، کوهستان به چشم می‌خورد.

دریاچه-کومو-ایتالیا

دریاچه کومو در کدام ایالت ایتالیا قرار دارد؟

دریاچه کومو مرز دو شهر کومو و لکو می‌باشد و نام شهر کومو را به خود گرفته است،

اما با نام لاریو و کوموم نیز معروف است. این دریاچه سومین دریاچه بزرگ ایتالیا بوده اما با عمق زیاد و چشم انداز بی‌نظیری که دارد در ایتالیا از دو دریاچه دیگر معروف‌تر می‌باشد.

چشم اندازهای دیدنی اطراف دریاچه کومو

با رفتن به دریاچه کومو می‌توانید از دو شهر کومو و لکو نیز بازیدی کنید و در فاصله کوتاهی به دیدن نقاط گردشگری این دو شهر بروید.

حتی می‌توانید به شهر میلان بروید و از آنجا نیز دیدن کنید و با یک تیر چند نشان بزنید.

از نقاط گردشگری شهر کومو می‌توانیم به کوه‌های آلپ، موزه‌های متعدد مثل موزه هنر و ابریشم، باغ، قلعه و کاخ، پارک جنگلی، تئاتر و… اشاره کنیم.

از چشم اندازهای زیبای دریاچه کومو می‌توانیم کافه و رستوران، هتل و جنگل را نام ببریم، که برای طبیعت‌گردی و سپس استراحت بسیار مناسب هستند.

دریاچه-کومو-ایتالیا

شما با رفتن به دریاچه کومو می‌توانید به کارهای دلخواه مثل دوچرخه سواری، موج سواری، قایق رانی، کوهنوردی، ماهیگیری و پیاده روی بپردازید.

حتی می‌توانید در برخی قسمت‌های دریاچه نیز شنا کنید.

در یک قسمت از دریاچه کومو محلی برای نگه‌داری حیوانات وحشی وجود دارد که بازدید از این قسمت خالی از لطف نیست.

در اطراف کومو مزرعه‌های کشاورزی مختلفی وجود دارد که می‌توانید به دیدن آن‌ها بروید و عسل، سبزیجات، روغن های محلی و… تهیه کنید.

دریاچه-کومو-ایتالیا

دریاچه کومو لذت بخش خواهد بود

نزدیک دریاچه کومو منطقه‌ای به نام بلاگیو وجود دارد، که می‌توانید به آنجا رفته و از هتل‌ها و موزه‌های مختلفی دیدن کنید.

در این منطقه دو باغ و ویلا با نام‌های صربلونی و ملزی برای گردش توریست‌ها وجود دارد.

اگر خواستید شبی را در کنار دریاچه کومو بگذرانید پیشنهاد می‌کنیم به هتل هیلتون که بزرگ‌ترین هتل اطراف دریاچه می‌باشد بروید و از امکانات بی‌نظیر این هتل مثل چشم اندازهای زیبا لذت ببرید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.