مجله فرانسه

محله لومره | قدیمی ترین و هیجان انگیز ترین محله قدیمی در پاریس

محله لومره

محله لومره یا محله Le Marais یکی از قدیمی‌ترین مناطق بسیار محبوب پاریس است. این منطقه دارای مناظر دیدنی هیجان‌انگیز، مکان‌های تفریحی و بناهای تاریخی است. در اینجا می‌توانید نمایی از شهر پاریس در قرون‌وسطی را تماشا کنید. برخلاف بقیه شهرهای پاریس، ساختمان‌ها و خیابان‌های این محله که قبل از انقلاب فرانسه وجود داشتند هنوز سالم هستند. برای دیدن این محله جذاب و دیدنی می توانید از طریق تور فرانسه اقدام کنید

 Place des Vosges یکی از زیباترین میدان‌های پاریس است و مکانی فوق‌العاده برای استراحت در هنگام پیاده‌روی در محله لومره است. این منطقه همچنین بین خریداران بسیار محبوب است. در اینجا شما می‌توانید مغازه‌های ویژه فرانسوی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای و خرده‌فروشی‌های بزرگی را پیدا کنید.

بهترین خیابان‌های محله محله Le Marais مناسب خرید کردن

اگر می‌خواهید در بوتیک‌ها و مغازه‌های منحصربه‌فرد محلی خرید کنید که فقط در محله لومره یافت می‌شوند، من می‌توانم خیابان‌هایی مانند Rue des Rosiers، Rue Charlot، Rue du Rio de Sicile و Rue Vieille du Temple را به شما پیشنهاد کنم؛ اما اگر به دنبال فروشگاه‌های زنجیره‌ای و خرده‌فروشی‌های بزرگ هستید، خیابان دو ریوولی فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ و معروفی دارد که مخصوص خرید عمده می‌باشند. این خیابان در محله لومره می واقع شده است.

محله لومره

محله لومره

محله Le Marais در زمان ناپلئون

ناپلئون و هاوسمن بخش زیادی از پاریس را با خاک یکسان کردند. آن‌ها می‌خواستند خیابان‌های عظیم و میدان‌های عظیمی مانند Place Concorde بسازند. Le Marais محله‌ای است که دست‌نخورده باقی‌مانده است و بنابراین هنوز بسیار و قدیمی به نظر می‌رسد.

محله یهودیان واقع در منطقه لومره

این محله در اصل یک محله یهودی‌نشین است؛ بنابراین هنوز بسیاری از غذاهای لذیذ یهودی را در آن می‌توانید پیدا کنید. زمانی بزرگ‌ترین جامعه یهودی در اروپا در اینجا زندگی می‌کرد. متأسفانه، 75 درصد از مردم در اردوگاه‌های کار اجباری به طرز غم‌انگیزی در طول جنگ جهانی دوم جان باختند. امروزه خیابان مملو از غذاهای لذیذ، نانوایی‌ها، حمام‌های قدیمی و رستوران‌های یهودی اروپای شرقی است.

محله لومره

محله لومره

در میدان Place des Vosges به آرامش برسید

اگر به‌اندازه کافی در شهر قدم زده‌اید و آماده استراحت هستید، من به شما توصیه می‌کنم که به Place des Vosges بروید. این میدان یکی از زیباترین و آرامش‌بخش‌ترین میدان‌های پاریس است. اطراف آن را خانه‌های بسیار زیبا و بزرگ با نمای خارق‌العاده احاطه کرده‌اند و همچنین ظاهر لوکسی دارد. زیبایی‌های این میدان، چمن‌های سرسبز و فواره‌های زیبا و مجسمه بزرگ ناپلئون در مرکز آن است.

رستوران‌های محله لومره

محله لومره رستوران‌های بسیار زیبایی دارد که می‌توانید در آن غذاهای خوشمزه بخورید. یکی از این رستوران‌های بسیار زیبا “Chez Janou” است. این رستوران نزدیک میدان Place des Vosges است. این رستوران غذاهای خوشمزه و کارکنان خوب با رفتار حرفه‌ای دارد و همچنین در یک خیابان آرام و خلوت واقع شده است؛ بنابراین هیچ ترددی در اطراف شما وجود ندارد.

Le Marais

Le Marais

نوشیدن قهوه‌های محله لومره

همه ما نوشیدن یک فنجان قهوه عالی را دوست داریم. خوشبختانه، محله لومره دارای یک کافه کوچک بسیار زیبا به نام Ob-La-Di است که در آن می‌توانید قهوه‌های خوشمزه‌ای بخورید. اگر در محله لومره هستید باید برای صرف یک فنجان قهوه خوب و غذاهای خانگی به اینجا بروید. بسیاری از غذاهای پخته‌شده فاقد گلوتن و گیاهی و خوشمزه هستند! علاوه بر این، کارکنان بسیار دوستانه و با روی باز از شما پذیرایی می‌کنند، حتی انگلیسی هم بلد هستند!

هتیل های محله Le Marais

یک هتل فوق‌العاده خوب برای اقامت در محله لومره به نام Jeanne d’Arc وجود دارد. این هتل به معنای واقعی کلمه زیبا و دیدنی است که در گوشه‌ای از Place des Vosges قرار دارد و در مرکز شهر واقع شده است. پرسنل خوش‌برخورد و اتاق‌های تمیز ویژگی‌های اصلی این هتل می‌باشند.

Le Marais

Le Marais

زندگی شبانه در محله Le Marais

من قطعاً بازدید از محله Le Marais در شب را به شما توصیه می‌کنم. بازدید شبانه در اینجا بسیار دلپذیر است. محله Le Marais کلوپ‌ها و کافه‌های بسیاری زیادی دارد که در شب دیدنی و تماشایی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.