ژیوارنامه

شهرهای افسانه‌ای اروپایی که فکر می‌کنید فقط در قصه‌ها وجود دارند!

به دنبال شهرهای افسانه‌ای در اروپا هستید؟ در این لیست تعدادی از زیباترین مکان‌های اروپا را که باید متعلق به یک داستان افسانه‌ای باشد به شما نشان می‌دهیم. بهترین شهرهای کوچک، روستاها، شهرها و مقاصد افسانه‌ای اروپا. با شرکت در تورهای اروپا می‌توانید از این مقاصد زیبا دیدن کنید.

همه ما داستان مکان‌های جادویی با قلعه‌ها، میدان‌های جذاب، دریاچه‌های دیدنی، و اسب‌هایی که هنگام بزرگ شدن در چمنزارها می‌دوند را خوانده‌ایم. بسیاری از ما فکر می‌کنیم مکان‌هایی مانند اینها فقط می‌توانند در خیالات ما وجود داشته باشند، اما اگر شهرها و شهرهای واقعی در اروپا وجود داشته باشند که به نظر می‌رسد از یک کتاب داستان افسانه خارج شده‌اند، چه؟ باور نمی کنید؟ در اینجا نگاهی به برخی از شهرهای افسانه‌ای غیرواقعی در اروپا داریم پس با ما همراه باشید.

1.قلعه التز، آلمان

قلعه التز از قرن دوازدهم به خانواده التز در کشور آلمان تعلق داشته است که در اروپا بسیار نادر است. این قلعه بسیار افسانه‌ای است! هرگز تخریب نشده است. این قلعه قرون وسطایی به نظر می‌رسد از کتاب داستان کودکان بیرون آمده است.

مقاصد افسانه ای اروپا

2.مونت سن میشل، فرانسه

Mont-Saint-Michel باعث می‌شود مسافران از سراسر جهان وسوسه شوند که به دیدن آن بروند. به نرماندی بروید و این کلیسای منحصر به فرد را کشف کنید.

مقاصد افسانه ای اروپا

3.پرچین‌های تاریک، ایرلند

پرچین تاریک یک مکان جذاب است! پس از فیلمبرداری سریال «بازی تاج و تخت»، این مکان بسیار محبوب شد. این مسیر درختی زیبا محیطی ایده آل برای عکاسان یا دوستداران طبیعت است. نترسید، این جنگل امن است و منطقه‌ای بسیار جذاب است!

مقاصد افسانه ای اروپا

4.قلعه نویشوانشتاین، آلمان

قلعه Neuschwanstein قطعا جادویی‌ترین قلعه در اروپا است. از سال 1886 به روی عموم باز شد و یکی از جواهرات گردشگری در بایرن است. همچنین یکی از محبوب ترین قلعه‌های اروپا با بیش از یک میلیون بازدید کننده در هر سال است.

پادشاه لودویگ دوم ملقب به “شاه خجالتی” به دلیل نفرت از زندگی اجتماعی به قلعه پناه می‌برد. شک نکنید این قلعه و منطقه ارزش دیدن را دارد.

مقاصد افسانه ای اروپا

5.Rothenburg-ob-der-Tauber، آلمان

به Rothenburg ob der Tauber، مقصد کارت پستالی خوش آمدید. این یکی از زیباترین روستاهای آلمان و یکی از جادویی ترین مقاصد اروپا است.

چه در فصل بهار چه در پاییز و چه در تابستان این روستا زیباست. آیا می‌خواهید یک لحظه جادویی و تعطیلات جادویی را تجربه کنید؟ ما Rothenburg Ob der Tauber را در دسامبر توصیه می‌کنیم. بازار کریسمس آن شگفت انگیز، معتبر، جذاب و فراموش نشدنی است.

مقاصد افسانه ای اروپا

6.بلد، اسلوونی

بلد گوهر پنهان گردشگری در اروپا است، مقصدی افسانه‌ای! این روستای کوچک 9000 نفر جمعیت دارد. بیشتر به خاطر دریاچه‌ای که در آن جزیره‌ای کوچک در چند سال اخیر به یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری اسلوونی تبدیل شده، شناخته شده است.

مقاصد افسانه ای اروپا

7.Castle in Love with the Wind، سوزوپول – بلغارستان

این قلعه یکی از زیباترین قلعه‌های اروپا و یکی از پربازدیدترین بناهای تاریخی بلغارستان است. قلعه راوادینوو که “قلعه عاشق باد” نیز نامیده می‌شود، اثر یکی از آخرین شوالیه‌های دوران مدرن است: جورجی تومپالوف.

شوالیه تومپالوف رویای کودکی خود را به واقعیت تبدیل کرد: او، خود یک قلعه ساخت و هر یک از طرح‌های کلی آن، هر یک از اتاق‌های مجلل و باغ زیبای اطراف قلعه را ترسیم کرد.

مقاصد افسانه ای اروپا

8.Orcus Mouth، باغ‌های بومارزو – ایتالیا

افسانه‌ها گاهی اوقات می‌توانند بسیار ترسناک باشند! به باغ بومارزو در کشور ایتالیا (استان ویتربو) خوش آمدید. بیایید این باغ‌های شگفت انگیز را کشف کنید. در مورد آنها چیز زیادی برای گفتن وجود ندارد جز اینکه این پارک در قرن شانزدهم ایجاد شده است. منشا دقیق آن کاملا مبهم است. بیایید مجسمه‌های شگفت انگیز و ساختمان‌های شگفت انگیز را در وسط جنگل کشف کنید (برخی از آنها می‌توانند ترسناک باشند).

این پارک برای چندین دهه متروکه بود تا اینکه سالواتوره دالی در دهه 50 فیلم کوتاهی درباره آن کارگردانی کرد و به مالک این فرصت را داد تا آن را بازسازی کند و دوباره آن را به روی عموم باز کند.

مقاصد افسانه ای اروپا

9.سینترا، پرتغال

سینترا که تنها چند دقیقه با قطار از لیسبون فاصله دارد، یک مقصد افسانه‌ای است. فضای آن جادویی است. شما اسیر زیبایی میراث معماری، کاخ ملی، قلعه مورها، کاخ رگالیرا خواهید شد.

مقاصد افسانه ای اروپا

10.ایزولا بلا، Tropea – ایتالیا

ایتالیا یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای یک تعطیلات عالی است. Tropea در جنوب غربی ایتالیا بهشت روی زمین است. بیایید و از دریای آبی تروپیا، آب و هوای گرم و دلپذیر آن، خیابان‌های باریک معمولی آن لذت ببرید و از اقامت خود در تروپیا لذت ببرید. استرومبولی یا جزایر بادی را از دست ندهید.

مقاصد افسانه ای اروپا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.