مجله اسپانیا

نمایشگاه گردشگری مادرید Fitur

نمایشگاه گردشگری مادرید Fitur

نمایشگاه گردشگری مادرید Fitur به یک نمایشگاه گردشگری درجه‌یک و بزرگ در شبه‌جزیره ایبری تبدیل‌شده است. این نمایشگاه با 41 سال سابقه در تجارت بین‌المللی گردشگری، از جشنواره‌های موسیقی زنده و رویدادهای فرهنگی مانند رقص، تئاتر، اپرا، نمایشگاه‌ها، موزه‌ها و همچنین رویدادهای ورزشی و مسابقات مانند فرمول 1، گلف، رگاتا، فوتبال و المپیک استقبال می‌کند. نمایشگاه گردشگری مادرید Fitur همچنین مهم‌ترین دروازه ورود به بازار آمریکای لاتین به‌حساب می‌آید. به‌طورکلی، این نمایشگاه به‌عنوان یک بستر ارتباطی جهانی به‌منظور توسعه استراتژی‌های آینده با در نظر گرفتن تغییرات تقاضای مصرف‌کننده و درنتیجه به‌طورکلی برای ارتقا تجارت گردشگری خدمت می‌کند.

 

نمایشگاه گردشگری مادرید Fitur

هدف نمایشگاه گردشگری مادرید Fitur

غرفه‌دارانی که در نمایشگاه گردشگری مادرید Fitur حضور دارند فرصت‌های خوبی برای ملاقات با متخصصان و کارشناسان برجسته صنعتی ارائه می‌دهند که منجر به ایده‌های عالی و روابط تجاری می‌شود. حضور بیش از  5300 رسانه در هر دوره این نمایشگاه در مادرید گواه این است که این نمایشگاه چقدر در صنعت گردشگری هیاهو ایجاد کرده است. بنابراین، غرفه‌دارانی که در نمایشگاه گردشگری مادرید Fitur شرکت می‌کنند می‌توانند با بهره‌گیری از پوشش رسانه‌ای مشاغل مربوطه خود را ارتقا دهند. این نمایشگاه هر ساله متخصصان و کارشناسان برجسته صنعت را از رشته‌های مختلف برای به اشتراک گذاشتن و تبادل دانش، تجربیات و اهمیت صنایع نوظهور در کنار هم جمع می‌کند. نمایشگاه غذا و دارو مادرید Nutraceuticals.

 

نمایشگاه گردشگری مادرید Fiturغرفه‌داران با برگزاری سمینارها، کارگاه‌های آموزشی، جلسات تخصصی، کنفرانس‌های مطبوعاتی و سایر فعالیت‌ها در نمایشگاه گردشگری مادرید Fitur به بحث و تبادل‌نظر و ارائه همکاری با پیشروترین و نوآورترین مشاغل گردشگری جهان دست پیدا می‌کنند و چشم‌اندازها و استراتژی‌های شرکت‌های مدیریت گردشگری و مراکز آموزش گردشگری را تجزیه‌وتحلیل می‌نمایند. این نمایشگاه به‌عنوان بخشی از صنعت گردشگری در تلاش است با ارائه مطالب و ابزارهای جدید به صنعت گردشگری با هدف تقویت و رشد در دوره‌های جدید خود، یک بخش تخصصی جدید که بر مردم و استعدادها، مهارت‌ها و توسعه حرفه‌ای آن‌ها متمرکز خواهد بود، ارائه دهد.

صنعت گردشگری محرک اصلی اقتصاد جهانی و محلی است. علاوه بر این، این پتانسیل را دارد که کیفیت زندگی جوامع را بهبود بخشد. بنابراین نمایشگاه گردشگری مادرید Fitur در نظر دارد فضایی برای شرکت‌های گردشگری اسپانیا برای نمایش توان، دانش، خدمات و محصولات گردشگری خود به خریداران از سایر بازارهای بین‌المللی ایجاد کند تا بتواند تأثیرات مثبتی بر جوامع، گروه‌ها و جمعیتی داشته باشد که قبلاً از این فعالیت بهره‌مند نبودند.

 

نمایشگاه گردشگری مادرید Fiturجامعه هدف نمایشگاه گردشگری مادرید Fitur

جامعه هدف نمایشگاه گردشگری مادرید Fitur عمدتاً متشکل از تصمیم‌گیرندگان در صنعت گردشگری مانند آژانس‌های مسافرتی، انجمن‌های گردشگری، متخصصان آموزش گردشگری و دانشگاه‌ها، استخدام‌کنندگان در بخش‌های گردشگری و شکارچیان هستند. این نمایشگاه همچنین مکانی است که عموم مردم باید همیشه از آن بازدید کنند: در این نمایشگاه افراد می‌توانند مقصد مناسبی برای تعطیلات بعدی خود پیدا کنند، یا به‌سادگی از شگفتی‌های مختلفی که غرفه‌داران غالباً برای بازدیدکنندگان آماده می‌کنند لذت ببرند. در دوره آینده نمایشگاه گردشگری مادرید Fitur در سال 2022، گرجستان به‌عنوان یک شریک شرکت می‌کند و در آنجا یک کمپین بازاریابی را از طریق به نمایش گذاشتن آگهی‌ها، فیلم‌ها، سخنرانی‌ها و کانال‌های اطلاعاتی، ظرفیت گردشگری خود اداره می‌کند.

محل و تاریخ  نمایشگاه گردشگری مادرید Fitur

نمایشگاه گردشگری مادرید Fitur هر ساله در مرکز نمایشگاه IFEMA در مادرید برگزار می‌شود. چهلمین دوره این نمایشگاه به دلیل بیماری همه‌گیر ویروس کرونا در تاریخ 20 مه 2021 به‌صورت آنلاین به‌طور مشترک توسط UNWTO  و Casa África برگزار شد. اما چهل و یکمین دوره این نمایشگاه به‌طور حتم به مدت پنج روز در تاریخ 19 تا 23 مه سال 2022 در مادرید برگزار خواهد شد. محل برگزاری نمایشگاه گردشگری مادرید Fitur به‌طور استراتژیک در مجاورت فرودگاه بین‌المللی واقع‌شده است؛ بنابراین دسترسی به مرکز نمایشگاه برای بازدیدکنندگان خارجی با حمل‌ونقل عمومی آسان است.

 

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.