مجله اسپانیا

نمایشگاه غذا و دارو مادرید Nutraceuticals

نمایشگاه غذا و دارو مادرید Nutraceuticals

اصطلاح Nutraceuticals به معنای مواد مغذی در سال 1989 توسط بنیاد نوآوری در پزشکی (نیویورک، ایالات‌متحده) ابداع شد تا نام این بخش از تحقیقات پزشکی را که به‌سرعت در حال رشد است، ارائه دهد. ماده مغذی به‌عنوان هر ماده‌ای که ممکن است به‌عنوان یک ماده غذایی در نظر گرفته شود و مزایای پزشکی یا بهداشتی ازجمله پیشگیری و درمان بیماری را فراهم کند، تعریف شد. اولین دوره نمایشگاه غذا و دارو Nutraceuticals در سال 2017 یک رویداد موفق در نمایش مواد کاربردی و دارویی بود و سپس این نمایشگاه در کنار نمایش مواد دارویی از نمایش مواد غذایی نیز استفاده کرد و با اجرای کنفرانس‌ها، سمینارها و دوره‌های آموزشی سازمان‌یافته در طول دوره‌های بعد محبوبیت بی‌نظیری کسب کرد. اکنون این نمایشگاه به‌عنوان یک رویداد معیار در بخش غذا شناخته‌شده است.

نمایشگاه زیبایی بارسلون Cosmobeauty Barcelona را نیز مطالعه نمایید.

 نمایشگاه غذا و دارو مادرید Nutraceuticalsهدف نمایشگاه غذا و دارو مادرید Nutraceuticals

نمایشگاه غذا و دارو مادرید Nutraceuticals برترين نمايشگاه بازرگاني اسپانيا براي صنعت مواد غذايي است. این نمایشگاه بستری ایده‌آل برای انتشار اطلاعات موردنیاز در مورد ارزش مواد غذایی و ترکیب مواد اولیه در صنایع غذایی، دارویی و به بازدیدکنندگان فراهم می‌کند. این رویداد به تشویق بازاریابی محصولات کمک می‌کند، بحث در مورد روندها و نوآوری در کنفرانس‌ها و برنامه‌های آموزشی این نمایشگاه گنجانده‌شده است. علاوه بر این، برقراری ارتباط میان تأمین‌کنندگان مواد غذایی با خریداران جهانی در مرکز اهداف این نمایشگاه می‌باشد.

ویزای نمایشگاهی را راحت بگیرید.

نمایشگاه غذا و دارو مادرید Nutraceuticals نمایانگر محیطی پویا و در حال تحول است که فرصت‌های جدیدی را برای ادغام اکتشافات علمی با افزایش علاقه مصرف‌کننده به غذاهای مقوی و سالم ارائه می‌دهد. این نمایشگاه یک مجمع است به‌ویژه برای ارائه‌های جدید، توسعه تجارت جدید و همچنین کسب دانش در چارچوب مناسب طراحی‌شده است. این نمایشگاه دارای دو دیدگاه متفاوت است؛ بخش جلسات، کنفرانس‌ها و سمینارهای نمایشگاه که ترکیبی از تجزیه‌وتحلیل روند، نوآوری علمی و آموزش از طریق محتوای دانشگاهی، با سخنرانان سطح بالایی است که بین‌المللی شناخته‌شده است. و بخش تجاری و فروش مواد غذایی در نمایشگاه؛ جایی که ارتباط تجاری باعث توسعه تجارت بین طرفین معامله می‌شود (تولیدکنندگان مواد اولیه، توزیع‌کنندگان و تولیدکنندگان محصولات غذایی).

 

نمایشگاه غذا و دارو مادرید Nutraceuticalsجامعه هدف نمایشگاه غذا و دارو مادرید  Nutraceuticals

نمایشگاه غذا و دارو مادرید Nutraceuticals یک رویداد بین‌المللی است که تولیدکنندگان و بازاریابان مواد غذایی و مشتریان آن‌ها را از سراسر جهان گردهم می‌آورد و یک انجمن برتر برای ارائه تحولات جدید و مشارکت در شبکه است. این رویداد سالانه یک نمایشگاه و کنگره بین‌المللی برای تأمین‌کنندگان مواد اولیه پیشرو در صنعت مواد مغذی و ترکیبات کاربردی، بدیع و تبلیغاتی است. جایی که مدیران ارشد فروش آن در سراسر نمایشگاه حضور دارند تا محصولات و نوآوری‌های گسترده مواد غذایی و نوشیدنی را تبلیغ و بحث کنند. اغلب غرفه داران این نمایشگاه را برای تجارت خود “بسیار مهم” می‌دانند – این بدان معناست که به افراد به‌عنوان یک تأمین‌کننده مواد غذایی توصیه می‌شود، نمایشگاه غذا و دارو مادریدNutraceuticals  را از دست ندهند!

محل و تاریخ نمایشگاه غذا و دارو مادرید  Nutraceuticals

نمایشگاه غذا و دارو مادریدNutraceuticals از 4 تا 5 مارس 2022 به مدت دو روز در مادرید، اسپانیا برگزار می‌شود. امسال به دلیل بیماری همه‌گیر کرونا، با تغییر در صنعت، این نمایشگاه با یک روش جدید – به‌صورت آنلاین و حضوری – برگزار شد. این روش به افراد فرصت بیشتری برای ارتباط و تجارت با شرکت‌کنندگان از سراسر جهان، راحتی بیشتر و انعطاف‌پذیری بیشتر برای دستیابی به اهداف آن‌ها می‌دهد. ساعات کاری این نمایشگاه در دوره جدید از 9 صبح تا 6 بعدازظهر می‌باشد.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.