مجله اسپانیا

نمایشگاه کتاب مادرید Liber

نمایشگاه کتاب مادرید Liber

نمایشگاه کتاب مادرید Liber با تقریباً 4 دهه تجربه یکی از بزرگترین گردهمایی بین‌المللی برای کتاب‌های چاپ‌شده به زبان اسپانیایی است که فرصت‌های تجاری زیادی را برای شرکت‌های انتشاراتی LIBER به‌عنوان بزرگترین ویترین کتاب‌ها به زبان اسپانیایی و مرکز اصلی تجارت و مبادلات حرفه‌ای در این صنعت، با تمرکز ویژه بر محتوای دیجیتال، ناشران جدید، انتشارات خود و کپی‌رایت فراهم می‌کند. نمایشگاه کتاب مادرید Liber هر دو سال یک‌بار توسطIFEMA  و فدراسیون اصناف ناشران اسپانیاFGEE  ترویج و یک سال در مادرید و یک سال در بارسلونا برگزار می‌شود. در سال 2018 برگزاری این نمایشگاه در بارسلونا نتیجه مثبتی در افزایش تعداد بازدیدکنندگان و تحریک فروش در بخش انتشارات اسپانیا، به‌ویژه در خارج از کشور ایجاد کرد. در سال 2019 این نمایشگاه بار دیگر به مادرید بازگشت و در این دوره شارجه که پایتخت فرهنگی امارات متحده عربی محسوب می‌شود، به‌عنوان یکی از مهمانان افتخاری در این نمایشگاه بود. نمایشگاه تکنولوژی برلین یا IFA..

 

نمایشگاه کتاب مادرید Liberهدف نمایشگاه کتاب مادرید Liber

نمایشگاه کتاب مادرید Liber یکی از اصلی‌ترین پلتفرم‌های تجاری اختصاصی برای انتشارات اسپانیایی‌زبان را با جلسات مهم بین‌المللی ادغام کرده است و بر همین اساس این نمایشگاه با تمرکز ویژه بر محتوای کتاب الکترونیک و ناشران جدید، در همه بخش‌های کتاب و انتشارات فعال است. این نمایشگاه همچنین با ابتکار Liber Micro به تشویق ناشران کوچک، کارآفرینان و شرکت‌های نوپا برای شرکت در نمایشگاه و برقراری ارتباط آسان و مقرون‌به‌صرفه با خریداران و بازدیدکنندگان کمک می‌کند. نمایشگاه کتاب مادرید Liber همچنین با تقویت جلسات تجاری و مأموریت‌های معکوس تجاری به بهترین بستر برای معرفی کتاب به زبان اسپانیایی به بازارهای بین‌المللی جدید تبدیل خواهد شد. این نمایشگاه علاوه بر فضایی برای مبادلات تجاری، یک محل ملاقات برای آموزش، بحث و تفکر از طریق یک برنامه گسترده فعالیت‌های حرفه‌ای و فرهنگی است که شخصیت‌های بخش انتشارات را با هم جمع می‌کند و فرصتی برای تجزیه‌وتحلیل آینده کتاب را ارائه می‌دهد. نمایشگاه دامپروری فرانسه SPACE.

از دیگر اهداف نمایشگاه کتاب مادرید Liber ترویج کتاب و مطالعه می‌باشد. برای انجام این کار میزگردهای مختلفی برای تجزیه‌وتحلیل کل زنجیره‌ای انتشار کتاب، از کسانی که می‌نویسند تا کسانی که می‌خوانند و همچنین دیدگاه مترجمان، کتابخانه‌ها و کتاب‌فروشی‌ها تشکیل می‌شود. در این میزگردها همچنین به تشویق بیشتر مطالعه در مدرسه پرداخته و در مورد ادبیات کودک و بزرگسال بحث می‌شود. نمایشگاه کتاب مادرید Liber از طریق فعالیت‌های با هدف دیجیتالی سازی و فناوری‌های جدید به برجسته‌سازی سودآورترین مدل‌های تجاری در توزیع محتوا از طریق رسانه‌های دیجیتال (کتاب‌های الکترونیکی و کتاب‌های صوتی) کمک می‌کند. نمایشگاه مواد غذایی کلن ANUGA.

نمایشگاه کتاب مادرید Liberجامعه هدف نمایشگاه کتاب مادرید Liber

جامعه هدف نمایشگاه کتاب مادرید Liber متشکل از ناشران، نویسندگان، نمایندگان ادبیات، کتاب‌فروشان، توزیع‌کنندگان، سایر نمایندگان بخش کتاب و ده‌ها هزار متخصص می‌باشد. در هر دوره این نمایشگاه بیش از 500 خریدار و تأثیرگذار اصلی در خرید و توزیع کتاب در بازارهای خارجی با هدف تقویت روابط تجاری با شرکت‌های انتشاراتی شرکت‌کننده و ارتقا دانش از وجوه ارائه‌شده، به نمایشگاه کتاب مادرید Liber دعوت می‌شوند. به‌این‌ترتیب، این نمایشگاه به‌طور عمده کتاب‌فروشان، توزیع‌کنندگان و كتابداران و همچنین سردبیرانی را می‌پذیرد كه توانایی تأثیرگذاری، تصمیم‌گیری یا خرید كتاب به زبان اسپانیایی را از سراسر جهان دارند.

محل و تاریخ نمایشگاه کتاب مادرید Liber

در سال 2020 با برگزاری نمایشگاه کتاب مادرید Liber در یک قالب کاملاً دیجیتال، نقش پویای نمایشگاه را در هدایت فروش در بخش انتشارات اسپانیا، به‌ویژه در خارج از کشور تأیید کرد. اکنون، سی و نهمین دوره این نمایشگاه در تاریخ 13 اکتبر تا 15 اکتبر 2021 به مدت سه روز، توسط سازمان IFEMA و با تبلیغ فدراسیون (FGEE)، با استفاده از مزایای قالب دیجیتال، با حضور شهر گوادالاخارا مرکز ایالت خالیسکو در غرب کشور مکزیک به‌عنوان میهمان، در مادرید برگزار می‌شود. نمایشگاه کتاب مادرید Liber در دوره آینده در سال 2021  تحت حمایت مالی وزارت فرهنگ و ورزش، صادرات و سرمایه‌گذاری ICEX اسپانیا، شورای شهر مادرید، مرکز حقوق بازنویسی اسپانیا و انجمن ناشران مادرید برگزار می‌شود.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.