مجله اسپانیا

نمایشگاه گوشت مادرید Meat Attraction

نمایشگاه گوشت مادرید Meat Attraction

نمایشگاه گوشت مادرید Meat Attraction، سازمان‌یافته توسط IFEMA و ANICE؛ یک نمایشگاه برجسته و ضروری برای همه اپراتورهای بخش گوشت شده است. این نمایشگاه هر ساله در زمینه گوشت، فرآورده‌های گوشتی، تجهیزات و راه‌حل‌های صنعت گوشت و پخش برگزار می‌شود که اولین دوره آن در سال 2017 در مادرید برگزار شد.

این نمایشگاه در سومین دوره برگزاری خود که از 17 تا 19 سپتامبر بود رشد چشمگیری در تعداد شرکت‌کنندگان داشت، 9700 شرکت‌کننده حرفه‌ای را به خود جلب کرد که 70 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافت.

از کل بازدیدکنندگان، 13٪ بین‌المللی بودند، که در این دوره با بازدیدکنندگان تجاری از 54 کشور، رشد 53٪ را نشان می‌دهد. در کل 55.7٪ از بازدیدکنندگان جهانی از اتحادیه اروپا، 24.5٪ از منطقه آسیا- اقیانوسیه، 11.2٪ از آمریکای لاتین و 3.1٪ از خاورمیانه بوده‌اند.

مادرید

هدف نمایشگاه گوشت مادرید Meat Attraction

نمایشگاه گوشت مادرید Meat Attraction با هدف تقویت فعالیت تجاری بین‌المللی بخش گوشت و ارتقا میدان دید آن، همراه با دانش، آموزش، تعامل بین متخصصان از سراسر صنعت گوشت، بازاریابی، نوآوری، کیفیت و دانش زمینه‌های جذب گوشت برگزار می‌شود. علاوه بر این، از طریق بسیاری از سخنرانی‌ها و مجامع آموزشی، بازدیدکنندگان از بسیاری از راه‌حل‌های مدرن و پیشرفت‌های آینده اطلاعاتی کسب می‌کنند.

این نمایشگاه همچنین شامل بسیاری از سیستم‌عامل‌های خاص مانند عامل سرآشپز، کنگره گوشت خوک و مرکز نوآوری خواهد بود. مرکز نوآوری مکانی برای محصولات و خدمات جدید و برجسته ارائه‌شده توسط غرفه‌داران شرکت‌کننده در نمایشگاه می‌باشد. در این حوزه، این نمایشگاه جوایز Accelera را با هدف پاداش دادن به بهترین پروژه نوآوری، پایداری و فناوری اعمال‌شده در هر گروه، اعطا می‌کند.

نمایشگاه گوشت مادرید Meat Attraction همچنین محلی برای اجرای برنامه‌های گسترده‌ای از کنفرانس‌ها و فعالیت‌های فنی است که فضایی را برای بحث و تبادل دانش در اختیار متخصصان قرار می‌دهد. ازجمله این فعالیت‌ها می‌توان به کنگره جهانی ژامبون، کنگره گوشت ارگانیک و Meatic، کنفرانس اتوماسیون و دیجیتالی شدن در صنعت، انجمن جهانی گوشت، دومین فینال بین‌المللی بزرگ کاترهای ژامبون کاپابلانکا و مسابقه بهترین ساندویچ ژامبون در اسپانیا اشاره کرد.

در نمایشگاه گوشت مادرید Meat Attraction محصولاتی مانند گوشت‌های تازه، گوشت‌های منجمد، سایر محصولات با منشأ حیوانی، گوشت خوک و سوسیس، سوسیس و گوشت‌های پخته‌شده، محصولات گوشتی پخته‌شده، ترشی، دودی و نمکی، غذاهای آماده‌شده بر اساس گوشت، یخچال و منجمد محصولات مبتنی بر گوشت و موارد دیگر به نمایش گذاشته می‌شود.

مادرید

این نمایشگاه ابزاری مطرح برای بین‌المللی سازی این بخش است، نقطه ملاقات متخصصانی است که کل زنجیره تولید و پخش گوشت و فراورده‌های گوشتی را تشکیل می‌دهند و چارچوبی برای نوآوری در بازار گوشت است.

جامعه هدف نمایشگاه گوشت مادرید Meat Attraction

در مورد جامعه هدف و فعالیت حرفه‌ای همه بازدیدکنندگان نمایشگاه گوشت مادرید Meat Attraction، می‌توان گفت همه آن‌ها دارای مسئولیت کیفی و تخصص بالا خواهند بود. طبق آمار و ارقام هرساله  32.2% از بازدیدکنندگان این نمایشگاه مربوط به زمینه تولید، صنعت و فرآوری گوشت می‌باشند.

همچنین 22.7٪ از آن‌ها عمده‌فروشان، بازرگانان، واردکنندگان، صادرکنندگان؛ 21.7% از آن‌ها خرده‌فروشان، مدیران فروشگاه‌های محلی و توزیع‌کنندگان زنجیره‌ای. 3.2٪ حمل‌ونقل و تدارکات؛ 21٪ خدمات و سایر افراد حرفه‌ای را تشکیل می‌دهند.

بازدید از نمایشگاه اتومبیل بارسلون Automobile barcelona را از دست ندهید.

مادرید

محل و تاریخ نمایشگاه گوشت مادرید Meat Attraction

نمایشگاه گوشت مادرید Meat Attraction، یکی از برترین نمایشگاه‌های صنعت گوشت، از 8 تا 10 مارس 2022 در محل نمایشگاه IFEMA در مادرید اسپانیا برگزار می‌شود. تقریباً 600 غرفه‌دار و نزدیک به 20 هزار بازدیدکننده تجاری قبلاً مشارکت خود را در نمایشگاه تأیید کرده‌اند.

این نمایشگاه در سال 2020 به دلیل بیماری همه‌گیر کرونا برگزار نشد. ولی IFEMA تا سال 2022 و با هدف کمک به فعال‌سازی مجدد نمایشگاه گوشت مادرید Meat Attraction در حال کار بر روی یک پلتفرم دیجیتال است که در اکتبر 2021 در یک بستر ابتکاری با سیستم هوش مصنوعی راه‌اندازی می‌شود.

این سیستم‌عامل جدید دیجیتالی فعالیت بخش را زنده نگه می‌دارد و فرصت‌های تجاری و تبادل علاقه و دانش را تقویت می‌کند. همچنین هر هفته از اکتبر تا برگزاری نمایشگاه به‌صورت حضوری دارای محتوا و سمینارهای مبتنی بر دسته‌بندی محصولات، بازارهای بین‌المللی استراتژیک بین خریداران و نمایشگاه و بخش‌های مختلف جذب گوشت خواهد بود که به ارتقا شبکه و تعامل در میان متخصصان بخش مختلف در این بستر تکنولوژیک پیشگام کمک خواهد کرد.

بازدید از نمایشگاه نان و شیرینی و بستنی مادرید Intersicop را از دست ندهید.

مادرید

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.