مجله اسپانیا

نمایشگاه رباتیک مادرید Global robot expo‌

نمایشگاه رباتیک مادرید Global robot expo

نمایشگاه رباتیک مادرید Global robot expo‌

نمایشگاه رباتیک مادرید Global robot expo که مختصرا آن را GR-EX می نامند، یک نمایشگاه جهانی در حوزه رباتیک، نوآوری، فناوری های B2B می باشد که همه ساله در اسپانیا برگزار می گردد.

در این نمایشگاه تجاری شما می توانید شاهد آخرین پیشرفت ها در چندین بخش هوش مصنوعی، تدارکات، خدمات رباتیک، رباتیک های آموزشی و صنعتی، اینترنت اشیا، تکنولوژی های هوافضا، خدمات حرفه ای، هواپیماهای بدون سرنشین و سایر بخش های این صنعت باشید.

دانش بهترین متخصصان صنعت رباتیک در تاسیس نمایشگاه GR-EX به کار گرفته شده است و بهترین افراد این حوزه از سراسر جهان در این رویداد گرد هم آمده اند.

از نمایشگاه سنگهای طبیعی مادرید Archistone نیز بازدید کنید.

فعالیت غرفه های نمایشگاه رباتیک مادرید Global robot expo

واقعیت افزوده: صنعت رباتیک در نمایشگاه رباتیک مادرید Global robot expo، با ترکیب واقعیت مجازی و افزوده سعی می کند تا پیچیدگی های این حوزه را به سادگی شبیه سازی کند و به بازدیدکنندگان آموزش دهد.

ربات های انسانی: در برخی از غرفه ها ربات هایی شبیه به انسان قرار داده شده اند که زندگی انسان و ربات در کنار هم را به خوبی و سادگی نمایش میدهند.

اینترنت اشیا صنعتی: مهمترین بخش اینترنت اشیا را در غرفه های  نمایشگاه  رباتیک مادرید Global robot expo  خواهید دید که در بستر هوشمندسازی همه کارخانه ها و مشاغل فعالیت دارد.

غرفه های آنالیز داده: در اینجا با تحلیل و بررسی داده های بزرگ این حوزه، روش هایی برای کاهش هزینه خدمات و محصولات ارائه می دهند.

رایانش ابری: پردازش ابری صنعت رباتیک نرم افزار مستقلی را ساخته که به بسیاری از شرکت ها امکان دسترسی به بیشتر خدمات اصلی این حوزه را می دهد.

امنیت سایبری: از مهمترین بخش های این نمایشگاه، امنیت سایبری صنعتی است که فعالان این حوزه با روش های جدید موفق به کسب راه حل هایی برای حفظ امنیت زیرساخت های صنعت رباتیک شده اند.

شبیه سازی: این غرفه برای ایجاد سیستم های فیزیکی سایبری برای تشبیه به جهان واقعی و آزمایش نسخه های مجازی محصولات حتی قبل از تولید برپا شده است.

نمایشگاه رباتیک مادرید Global robot expo

جامعه هدف نمایشگاه رباتیک مادرید Global robot expo

با شناخت و معرفی غرفه های نمایشگاه رباتیک مادرید Global robot expo، شما میتوانید تشخیص دهید که این نمایشگاه تا چه حد مورد نیاز شما خواهد بود.

افرادی که قصد گسترش و بهبود کسب و کار خود را دارند با بهره گیری از فناوری های موجود در نمایشگاه رباتیک به خوبی می توانند در ارائه خدمات و محصولات خود هزینه ی خود را کاهش دهند و با گذشت زمان هوشمند بودن کارخانه های خود را تکمیل کنند.

افراد با استعداد در حوزه رباتیک با حضور در این رویداد بین المللی و ارائه محصولات خود می توانند به شرکت های بزرگ جهانی بپیوندند.

درباره نمایشگاه الکترونیک مادرید Matelec بیشتر بدانید.

نمایشگاه رباتیک مادرید Global robot expo

اطلاعات زمان برگزاری نمایشگاه رباتیک مادرید Global robot expo

متاسفانه روز دقیقی برای برگزاری نمایشگاه رباتیک مادرید Global robot expo تعیین نشده است اما به احتمال زیاد در اکتبر سال ۲۰۲۱ در سالن IFEMA اسپانیا برگزار خواهد شد. یکی از دلایل مهم این نمایشگاه استقبال بی نظیر مردم و حضور تعداد زیادی بازدیدکننده می باشد.

مزایای نمایشگاه رباتیک مادرید Global robot expo برای سایر صنایع 

نمایشگاه رباتیک مادرید Global robot expo با اثر گذاری بر دو مرحله سمپاشی و جمع آوری محصول می تواند باعث بهبود صنعت کشاورزی شود. همچنین با پیش بینی تولید وسایل نقلیه خودکار، کنترل ناوگان و آموزش در شبیه سازهای مجازی  باعث تاثیر شگرفی در حمل و نقل خواهد شد.

صنعت رباتیک با توسعه فناوری های انسان نما، قابلیت تولید سیستم های تحلیلی با ابداع روش های جدید خواهد داشت که بسیار به خرده فروشی کمک خواهد کرد.

نمایشگاه رباتیک مادرید Global robot expo

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.