مجله اسپانیا

نمایشگاه روغن زیتون مادرید Wooe

مادرید

معرفی نمایشگاه روغن زیتون مادرید Wooe

بیشترین مقدار روغن‌زیتون در مناطق شمالی اسپانیا تولید می‌شود. اندلس (بزرگترین منطقه تولید روغن‌زیتون در اسپانیا) با تولید تقریباً 11 لیتر در سال، جزایر قناری و لاروخا کمی بیش از 10 لیتر و مادرید با 9.98 لیتر در هر سال به‌عنوان بزرگترین تولیدکنندگان روغن‌زیتون شناخته‌شده‌اند.

اولین دوره نمایشگاه روغن زیتون مادرید Wooe در سال 2005 برگزار شد و در هر دوره با برگزاری کنفرانس‌ها، پروژه‌ها و مجالس بین‌المللی تخصصی در زمینه روغن‌زیتون به‌عنوان بهترین فرصت برای فعال کردن بازار جهانی به‌طور فزاینده عمل کرد.

این نمایشگاه در ششمین دوره با جذب 187 شرکت تولیدکننده روغن‌زیتون و بیش از 3000 متخصص در این بخش از بیش از 30 کشور مختلف، موفقیت چشمگیری کسب نمود.

با کنگره جهانی موبایل بارسلون Mobile World Congress آشنا شوید.

مادرید

هدف نمایشگاه روغن زیتون مادرید Wooe

نمایشگاه جهانی روغن زیتون مادرید Wooe به دلیل نیاز به ایجاد مکانی برای تجار بین‌المللی با حجم زیادی از روغن‌زیتون متولد شد. این نمایشگاه یک فضای منحصربه‌فرد و بدیع برای برجسته‌سازی کیفیت و تنوع عالی در صنعت روغن‌زیتون در میان بزرگ‌ترین خریداران جهان است.

این نمایشگاه با هدف تبدیل این رویداد به برترین نمایشگاه بین‌المللی روغن‌زیتون، تجاری‌سازی حجم زیادی از روغن‌زیتون را بدون توجه به اینکه در بطری یا به‌صورت فله معامله شود، ترویج می‌کند.

نمایشگاه روغن زیتون مادرید Wooe شامل منطقه‌ای است که تولیدکنندگان محصولات خود را به نمایش می‌گذارند و منطقه‌ای که خریداران می‌توانند روغن‌زیتون را در آن نمونه‌برداری کنند. این نمایشگاه به‌عنوان نقطه ملاقات جهانی برای کشورهای تولیدکننده زیتون، کارخانه‌های تولیدکننده روغن‌زیتون، خریداران و شرکت‌های بازرگانی می‌باشد، همان‌طور که در هشت دوره قبلی آن اتفاق افتاده است.

همچنین در این نمایشگاه فضایی برای تهیه غذاهای لذیذ و لوازم‌آرایشی و بهداشتی ساخته‌شده از روغن‌زیتون وجود دارد که هدف آن نشان دادن تنوع استفاده از روغن‌زیتون است.

نمایشگاه روغن زیتون مادرید Wooe فضایی ایده‌آل را برای تولیدکنندگان بزرگ و کوچک روغن‌زیتون فراهم می‌کند تا روغن‌زیتون فوق‌العاده و دست‌نخورده خود را آزمایش کنند و فرصت‌های جدید تجارت و همکاری در بازار خارجی را برای آن‌ها ایجاد می‌نماید.

در هر دوره از برگزاری این نمایشگاه انتظار می‌رود این نمایشگاه پذیرای واردکنندگان و متخصصان بیشتری از کشورهای جهان باشد، زیرا یکی از اولویت‌های این نمایشگاه گردآوری بیشترین تنوع ممکن برای تولیدکنندگان روغن‌های زیتون است.

مادرید

به‌طوری‌که هر شرکت بین‌المللی به دنبال دو روز تجارت خالص در این نمایشگاه می‌باشد. این نمایشگاه عمدتاً با هدف جذب تعاونی‌ها و کارخانه‌هایی برگزار می‌شود که می‌خواهند فرصت‌های جدید صادراتی را باز کنند یا حضور و منحصربه‌فرد بودن خود را در بازارهای بین‌المللی تثبیت نمایند.

جامعه هدف نمایشگاه روغن زیتون مادرید Wooe

نمایشگاه روغن زیتون مادرید Wooe برای تولیدکنندگان، دلالان، کارگزاران، نمایندگان و خریداران از سراسر جهان و همچنین برای سازمان‌ها و شرکت‌هایی که خدمات آن‌ها به تسهیل تولید و تجارت روغن‌زیتون کمک می‌کند، یک مرحله تجاری بسیار خوبی است.

این نمایشگاه فرصتی استثنایی برای گشایش بازارهای جدید و ترویج و تبلیغ کیفیت و تنوع روغن‌زیتون ایجاد می‌کند. نمایندگان بسیاری از شرکت‌ها و نهادها در سراسر جهان، مانند شورای تنظیم مقررات مایورکا، بورخس، اروگوئه، آرزواگا ناوارو یا شرکت تعاونی ال پروگرسو، با هدف بین‌المللی کردن این نشست که به دنبال ایجاد فرصت‌های تجاری و تقویت حضور در بازارهای کشورهای سوم است، در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند.

بازدید از نمایشگاه زیبایی بارسلون Cosmobeauty Barcelona را از دست ندهید.

محل و تاریخ نمایشگاه روغن زیتون مادرید  Wooe

 نمایشگاه روغن زیتون مادرید Wooe هر دو سال یک‌بار برگزار می‌شود، اما با توجه به اوضاع اجتماعی پیچیده ناشی از بحران ویروس کرونا و تأثیر آن در مقیاس داخلی و بین‌المللی، برگزارکنندگانWooe  (نمایشگاه جهانی روغن‌زیتون) به همراه IFEMA تصمیم گرفته‌اند که نهمین دوره این نمایشگاه را به 23 و 24 مارس 2022 موکول کنند. این نمایشگاه در محل نمایشگاه ایفما در شهر مادرید اسپانیا برگزار می‌شود.

این به تعویق انداختن باعث می‌شود تا نمایشگاه روغن زیتون مادرید Wooe به‌صورت کاملاً عادی برگزار گردد.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.