مجله ایتالیا

نمایشگاه صنایع غذایی و مهمانداری میلان Host

نمایشگاه صنایع غذایی و مهمانداری میلان Host

نمایشگاه صنایع غذایی و مهمانداری میلان Host با بیش از 40 سال سابقه در خدمات غذا و صنایع هتلداری پیشرو بوده است و به‌عنوان باکیفیت‌ترین نمایشگاه بین‌المللی این عرصه در نظر گرفته می‌شود. این نمایشگاه از سال 1966 تاکنون با موفقیت اجرا شده و منبع بزرگی برای الهام بخشی در صنعت مواد غذایی و در بخش هتل، رستوران و پذیرایی بوده است.

در این نمایشگاه غرفه‌داران این فرصت را در اختیار دارند که تأثیر خود را در سطح بین‌المللی افزایش دهند. در سال 2011 با نظرسنجی از بازدیدکنندگان نمایشگاه صنایع غذایی و مهمانداری میلان Host تأیید شد که 86٪ از شرکت‌کنندگان از کسب‌وکار ایجادشده، از کیفیت اپراتورهایی که ملاقات کرده بودند و از امکانات و دوره‌های آموزشی ابراز رضایت کرده‌اند.

در سال 2019 اپراتورهای حرفه‌ای در این نمایشگاه در کنار نمایش آشپزی و کنفرانس‌ها برنامه شلوغی برگزار کردند که در آن متخصصان برتر تاریخچه و دانش خود را به اشتراک گذاشتند.

نمایشگاه چرم میلان Lineapelle | جامعه هدف این نمایشگاه را بشناسید.

معرفی رویدادها و هدف نمایشگاه صنایع غذایی و مهمانداری میلان Host

نمایشگاه صنایع غذایی و مهمانداری میلان Host مقصدی ممتاز برای یادگیری نوآوری‌ها و درک آخرین روندهای بازار است. این نمایشگاه در حال حاضر در چهل و یکمین دوره خود، خود را به‌عنوان پیشرو در Ho.Re.Ca و مقصد موردعلاقه کارکنان و متخصصان برتر برای ارائه پیش‌نمایش نوآوری و فناوری‌ها معرفی کرده است.

یکی دیگر از جنبه‌های چشمگیر این نمایشگاه تنوع و وسعت مجموعه محصولات است. بازدیدکنندگان می‌توانند از بخش‌های مختلف همچون نان، پیتزا، ماکارونی، تجهیزات خدمات غذا، قهوه و چای، شیرینی، مبلمان، تجهیزات بار و فضای داخلی، ماشین‌آلات پردازش غذا، اتصالات داخلی و دستگاه‌های مختلف دیدن کنند.

نمایشگاه صنایع غذایی و مهمانداری میلان Host یک بازار منحصربه‌فرد برای انجام تجارت بین‌المللی با متخصصانی است که با دقت انتخاب‌شده‌اند و دارای قدرت خرید بالا هستند. این نمایشگاه علاوه بر نمایش محصولات تجاری، رویدادها و کنفرانس‌های زیادی را نیز به‌طور همزمان ارائه می‌دهد و جایی است که رهبران و طراحان در مورد داغ‌ترین روندها و مسائل بازار نظرسنجی و بحث می‌کنند. این نمایشگاه یک فرصت عالی برای تبادل ایده‌ها و کشف جدیدترین محصولات و خدمات است.

نمایشگاه صنایع غذایی و مهمانداری میلان Host همچنین مسابقه‌های بین‌المللی برگزار می‌کند که هدف آن‌ها اعطای نوآورانه‌ترین پیشنهادات در مورد مفهوم مهمان‌نوازی است. این مسابقات مستلزم ارائه ایده‌های اصلی در زمینه هتل، رستوران، پذیرایی و ارائه خدمات می‌باشد.

این نمایشگاه یک فرصت عالی برای کشف مفاهیم پیشرفته و استعدادهای جدید است. علاوه بر این شرکت در مسابقات آن به‌عنوان یک سکوی پرتاب نیز عمل می‌کند و شرکت‌کنندگان در مرکز توجه قرار خواهند گرفت.

جامعه هدف نمایشگاه صنایع غذایی و مهمانداری میلان Host

نمایشگاه صنایع غذایی و مهمانداری میلان Host برای هتل‌ها، رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها، همه متخصصان صنایع غذایی و عوامل و کارکنان فعال در بخش مهمانداری، یک اجتماع ضروری است.

بازدیدکنندگان این نمایشگاه اپراتورهای حرفه‌ای، مدیران تجاری، مدیران خرید و اینفلوئنسرهای خرید هستند که قصد دارند با بیش از 800 غرفه‌دار از برندهای برتر بازار جهانی معاملات سودآور تجاری انجام دهند. در هر دوره از برگزاری این نمایشگاه مخاطبان داخلی که به‌منظور فروش قوی و ایجاد یک شبکه حرفه‌ای حضور دارند، بسیار بیشتر از بازدیدکنندگان بین‌المللی می‌باشند.

نمایشگاه مواد غذایی cibus coneet پارما |تاریخ و محل برگزاری

صنایع غذایی

محل و زمان برگزاری نمایشگاه صنایع غذایی و مهمانداری میلان Host

نمایشگاه صنایع غذایی و مهمانداری میلان Host رویدادی منحصربه‌فرد و مقطعی است که بسیاری از صنایع در آن به هم می‌پیوندند و هر دو سال یک‌بار در شهر زیبای میلان برگزار می‌شود.

چهل و یکمین دوره این نمایشگاه طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده از 22 اکتبر تا 26 اکتبر 2021 برگزار خواهد شد. انتظار می‌رود بازدیدکنندگان اقدامات به‌روز حفاظتی ویروس کرونا را که در مرکز نمایشگاهی میلان در نظر گرفته‌شده است، دنبال کنند.

نمایشگاه صنایع غذایی و مهمانداری میلان Host به مدت پنج روز اجرا می‌شود و درهای آن از ساعت 09:30 صبح تا 18:30 بعدازظهر برای ورود بازدیدکنندگان بازخواهد بود. همچنین این مرکز نمایشگاه موقعیت عالی در شهر میلان دارد و بازدیدکنندگان به‌راحتی می‌توانند از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

تور میلان ژیوار را از دست ندهید.

صنایع غذایی

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.