مجله ایتالیا

نمایشگاه مبلمان میلان (Salon del Mobile) | زمان و مکان برگزاری

میلان

نمایشگاه مبلمان میلان (Salon del Mobile)

چندی پیش نمایشگاه مبلمان میلان (Salon del Mobile) رسماً زمان بازگشت فیزیکی و حضوری خود را اعلام کرد. این رویداد قرار است از پنجم الی دهم سپتامبر (14 تا 19 شهریور) 2021 در شهر میلان و البته با ارائه خدمات آنلاین جانبی برگزار گردد.

تاریخ و زمان نمایشگاه مبلمان میلان (Salon del Mobile)

گرچه همه‌گیری بیماری کرونا هنوز در سرتاسر جهان به قوت خود باقی است، اما پیشرفت چشمگیر فرایند واکسیناسیون سبب شده است تا خیلی‌ها دوباره به رویدادهای حضوری چشم امید بدوزند. نمایشگاه مبلمان میلان (Salon del Mobile) نیز که یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای سالانه حوزه طراحی به شمار می‌رود، بر آن است تا دوباره کار خود را از پنجم تا دهم سپتامبر 2021 به‌صورت فیزیکی در Fiera Milano شهر میلان از سر بگیرد.

طبق گزارشات، تصمیم برای برپاساختن دوباره نمایشگاه مبلمان میلان (Salon del Mobile) در ماه سپتامبر پس از یک دوره طولانی مباحثه و برنامه‌ریزی گرفته شد. گویا ایده جابجا کردن زمان برگزاری از ماه آوریل (فروردین) به سپتامبر از مدتی پیش تحت بررسی بوده است که امسال بالاخره عملی شد. پیش‌تر و از سال 1961 تا 1989 نیز نمایشگاه مبلمان میلان (Salon del Mobile) در ماه سپتامبر برگزار می‌شد. اما از سال 1990 به بعد زمان آن را به ماه آوریل تغییر داده بودند.

میلان

هدف نمایشگاه مبلمان میلان (Salon del Mobile)

هدف از برگزاری نمایشگاه مبلمان میلان (Salon del Mobile) «تمرکز بر بالا بردن کیفیت و حمایت از آخرین محصولات، تکنولوژی‌ها و پروژه‌های شرکت‌های حوزه طراحی مبلمان» است. این نمایشگاه که نخستین بار در سال 1961 برپا شد، امسال قرار است در شصتمین سالگرد برگزاری‌اش فعالیت حضوری خود را دوباره آغاز کند.

اکنون پس از یک سال عدم تعامل رودررو بین حرفه‌ای‌های طراحی مبلمان و کارفرمایان و مشتریانشان، نمایشگاه مبلمان میلان (Salon del Mobile) تصمیم گرفته است تا این طلسم را بشکند. مسئولان نمایشگاه، اجراها و مراسم‌های گوناگونی را در نظر گرفته‌اند تا به بهترین نحو تغییرات مختلف 18 ماه گذشته عرصه مبلمان و لوازم منزل را به همگان بنمایانند.

در اعلامیه برگزاری نمایشگاه مبلمان میلان (Salon del Mobile) اشاره‌ای نیز به ارائه خدمات مشارکت آنلاین برای کسانی که نمی‌توانند به‌طور فیزیکی در نمایشگاه باشند شده است. همچنین برای افرادی که در محل نمایشگاه حضور می‌یابند، ملاحظات ایمنی و سلامت به‌طور کامل رعایت و پیگیری خواهد شد.

مزایای نمایشگاه مبلمان میلان (Salon del Mobile)

به باور برگزارکنندگان نمایشگاه مبلمان میلان (Salon del Mobile) این رویداد پیوند میان دنیای طراحی لوازم منزل و حوزه‌های گسترده‌تر اقتصادی و اجتماعی شهر میلان (و کشور ایتالیا) را پس از یک سال بسیار چالش‌برانگیز، بار دیگر پایدار و نیرومند خواهد ساخت.

جان فرانکو مارینلی، رئیس شرکت FLA Eventi، در بیانیه‌ای اظهار نمود که «شهروندان ایتالیا همواره شاهد بوده‌اند که نمایشگاه مبلمان میلان (Salon del Mobile) برای رشد، وجهه و اعتبار کشور سود فراوانی به ارمغان آورده است و آن را به‌خوبی درک می‌کنند.

این خود دلیل محکمی بر موفقیت نمایشگاه مبلمان میلان (Salon del Mobile) است. اکنون با افتخار اعلام می‌کنم که ما بار دیگر این گام را در راستای سربلندی کشورمان بر خواهیم داشت.»

جمع‌بندی

بااینکه برنامه‌ریزی دقیق نمایشگاه مبلمان میلان (Salon del Mobile) برای سپتامبر امسال هنوز در مراحل نخستین خود است، اعلام تاریخ قطعی برگزاری نشان می‌دهد که اوضاع به‌خوبی پیش رفته است.

پس از یک دوره بسیار طاقت‌فرسا برای میلان، کشور ایتالیا و همه کشورهای جهان، بازگشت نمایشگاه مبلمان میلان (Salon del Mobile) اکنون نور امید را به دل علاقه‌مندان این رویداد و حتی همه جامعه انسانی بازمی‌گرداند.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.