مجله ایتالیا

نمایشگاه چرم میلان Lineapelle | جامعه هدف نمایشگاه

نمایشگاه چرم میلان Lineapelle

نمایشگاه چرم میلان Lineapelle

نمایشگاه چرم میلان Lineapelle که برای اولین بار در سال 1981 برگزار شد، به عنوان باکیفیت ترین نمایشگاه بین المللی چرم و لوازم جانبی، اکسسوری، مصنوعات چرمی مانند کفش، لباس پوشاک و مبلمان در نظر گرفته می شود.

این نمایشگاه سالانه دو بار در فوریه برای ارائه محصولات تابستانی و در سپتامبر برای ارائه محصولات زمستانی در محل نمایشگاه میلان برگزار می گردد. مشخصه بارز نمایشگاه چرم میلان Lineapelle رهبری پایدار آن در زمینه کیفیت و نوآوری می باشد که باعث شده است تقاضای چرم در سراسر جهان ضروری شود.

93 امین دوره این نمایشگاه در اکتبر 2017 به دلیل افزایش دو درصدی تعداد بازدید کنندگان و ارتقا در تولید محصولات و بازاریابی به عنوان مهمترین نمایشگاه چرم میلان Lineapelle شناخته شد. این نمایشگاه دائما در حال توسعه است و ایده های اطمینان بخش تر در مورد تحول اقتصادی ارائه می دهد.

نمایشگاه متالورژی و ریخته گری ورونا METEF | مکان و زمان برگزاری نمایشگاه را بدانید.

نمایشگاه چرم میلان Lineapelle

هدف نمایشگاه چرم میلان Lineapelle

در نمایشگاه چرم میلان Lineapelle غرفه‌داران جدیدترین محصولات خود همچون کفش، کیف، کالاهای چرمی، پوشاک چرمی، روکش خودرو، اکسسوری و دیگر قطعات و منسوجات چرمی را با گرانترین قیمت، متناسب با فصل ارائه می دهند. در این نمایشگاه خلاقیت، کیفیت، لوکس بودن و انحصاری بودن نه تنها مهم است بلکه پایداری اکولوژیکی محصولات نیز اهمیت دارد.

تمرکز اصلی این نمایشگاه بر روی غرفه های ارائه دهنده محصولات ترند و به روز می باشد که بیش از 2000 نمونه جدید را ارائه می دهد. این نمایشگاه به بازدیدکنندگان خود اجازه می دهد زیبایی و تنوع چرم را برای نیازهای خود کشف کنند.

علاوه بر این نمایشگاه چرم میلان Lineapelle با سمینارهای مختلف در مورد آخرین روندها و نوآوری ها در صنعت چرم همراه است. هدف از برگزاری این سمینارها ارائه تجزیه و تحلیل، تمرکز بر برخی جنبه های خاص از جمله قابلیت ردیابی زنجیره تامین چرم، رفاه حیوانات و در نتیجه بهبود کیفیت مواد اولیه از طریق ابتکارات زنجیره تامین چرم می باشد.

یکی دیگر از اهداف نمایشگاه چرم میلان Lineapelle این است که نقش یک رویداد مرجع جهانی را برای صنعت چرم ایفا کرده و توانایی تفسیر تحولات بازار چرم را کسب کند. برگزار کنندگان این نمایشگاه بار دیگر تصریح کرد که این تنها نمایشگاه تجاری در جهان است که در آن نمی توان از عرضه و تقاضا چشم پوشی کرد و طی آن آینده اقتصادی کوتاه مدت بازار چرم ترسیم می شود.

به همین دلیل غرفه‌داران و شرکت های نوظهور در نمایشگاه چرم میلان فرصت دارند که با شایسته ترین شرکا و مشتریان خود ملاقات کنند و بیشتر توجه آنها را به محصولات و خدمات خود جلب نمایند.

نمایشگاه چرم میلان Lineapelle

جامعه هدف نمایشگاه چرم میلان Lineapelle

در نمایشگاه چرم میلان Lineapelle بیش از 20000 متخصص مد، مدیران بین المللی، خریداران، توزیع کنندگان، عمده فروشان، خرده فروشان و تولید کنندگان محصولات چرمی حضور دارند. همچنین موسسات تحقیقاتی همچون گروه دامپزشکی دانشگاه میلان، سازمان ها و شرکت های بین المللی تامین کننده چرم در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

در هر دوره از برگزاری این نمایشگاه حدود 1100 شرکت تولید کننده محصولات چرمی از جمله بسیاری از مهمترین برندهای مد و لباس چرمی از بیش از 40 کشور جهان، به عنوان غرفه‌دار شرکت می کنند.

هر شرکت می تواند با بهترین استانداردهای خود برای برپایی یک غرفه به یاد ماندنی آن را طراحی و طبقه بندی کند و محصولات خود را به بهترین شکل به نمایش بگذارد.

کدام شهرهای ایتالیا خطرناک ترند؟

نمایشگاه چرم میلان Lineapelle

محل و زمان برگزاری نمایشگاه چرم میلان Lineapelle

نمایشگاه چرم میلان Lineapelle پس از یک دوره برگزاری به صورت آنلاین به دلیل بیماری همه گیر ویروس کرونا در پاییز 2021 به سالن های نمایشگاه میلان برمی گردد. 99 مین دوره این نمایشگاه در تاریخ  22 تا 24 سپتامبر 2021 در شهر میلان، ایتالیا و همزمان با نمایشگاه های تجاری مد و فشن Micam، Mipel، The One و نمایشگاه تجاری جواهرات Homi Fashion Jewels برگزار شود.

تاکنون در دوره جدید نمایشگاه چرم میلان Lineapelle بیش از 320 غرفه‌دار از 14 کشور برای مجموعه پاییز و زمستان خود را بر اساس ایده های خلاقانه نام نویسی کرده اند. به نمایش می گذارند.

این رویداد به دنبال ترکیب ابعاد فیزیکی با مجموعه ای از پروژه های دیجیتالی است، مانند کنفرانس‌ها پلتفرم آنلاین که 24 ساعت شبانه روز و 365 روز در سال کار کند و بازار دیجیتالی را ارائه دهد.

معرفی ونیز | آشنایی با این شهر محبوب در ایتالیا

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.