مجله ایتالیا

نمایشگاه معماری و ساختمان میلان MADE | محل و زمان برگزاری

میلان

نمایشگاه معماری و ساختمان میلان MADE

نمایشگاه معماری و ساختمان میلان MADE نوآوری را در حیطه معماری و ساختمان به معرض نمایش می‌گذارد. این نمایشگاه بر اساس تجربه ایتالیا پس از جنگ جهانی دوم به‌منظور ارائه یک چارچوب خاص در امر ساخت‌وساز خاص شکل‌گرفته است. در آن زمان، هنگامی‌که ساخت‌وساز ایتالیا با عقب‌ماندگی تکنولوژیکی مشخص می‌شد، یک مدرسه مهندسی در ایتالیا توسعه یافت که نتایج آن از اهمیت بین‌المللی برخوردار شد.

تا حدی دلیلی برای برگزاری این نمایشگاه دیدنی گردید. این نمایشگاه هر دو سال یک‌بار برگزار می‌شود و در هر دوره فرصتی برای مهندسان ایتالیایی و بین‌المللی فراهم می‌کند که به‌طور خاص بر روی سازه‌های بتنی و هماهنگی اصلی بین معماری و ساختار کار کنند.

آثار نمایشگاه معماری و ساختمان میلان MADE نه‌تنها بر تکامل چارچوب ساخت‌وساز ایتالیایی تأثیر گذاشت، بلکه این امر به دلیل استثنایی بودن فرم‌های معماری و ارزش تجربی ساختار طراحی و سیستم‌های ساخت‌وساز موردتوجه قرار گرفت.

موضوع اصلی نهمین دوره این نمایشگاه در سال 2019 کیفیت زندگی بود و برگزارکنندگان انتظار داشتند که در آن دوره از 100 هزار بازدیدکننده از اروپا، امارات، روسیه، آمریکا، چین و شمال آفریقا استقبال کنند.

نمایشگاه مبلمان میلان (Salon del Mobile) | زمان و مکان برگزاری

هدف نمایشگاه معماری و ساختمان میلان MADE

نمایشگاه معماری و ساختمان میلان MADE دارای بیش از 1000 غرفه در چهار سالن نمایش در بخش‌های مختلف ازجمله مصالح و مواد ساختمان‌سازی، مصالح و مواد نازک‌کاری، در و پنجره، دکوراسیون داخلی و نرم‌افزار ارائه فناوری‌ها و خدمات سازمان‌دهی شده است. این نمایشگاه شتاب‌دهنده ایده‌ها برای احیای بخش معماری می‌باشد و با ارائه خدمات منحصربه‌فرد خود به‌عنوان بستری برای گفتگو در نظر گرفته می‌شود.

این نمایشگاه همچنین مجموعه‌ای از کنفرانس‌ها و کارگاه‌های آموزشی اختصاص داده‌شده برای ایمنی، راحتی، پایداری و نوآوری را ارائه می‌دهد. در این زمان که شهرهای زلزله‌زده کشورهای مختلف هنوز در حال بازسازی هستند، نمایشگاه معماری و ساختمان میلان MADE فعالیت‌های پیشگیرانه و مراقبتی و راه‌حل‌های صنعتی، ازجمله تقویت سازه‌ها را موردبررسی قرار می‌دهد.

برای نمایش بهترین معماری ساخته‌شده در ایتالیا و طراحی داخلی، سازمان دهندگان نمایشگاه معماری و ساختمان میلان MADE از دفترهای معماری و دکوراسیون داخلی معتبر در ایتالیا دعوت کردند تا در پنج الی هفت غرفه، آثار و خدمات خود را برای بازدیدکنندگان به نمایش بگذارند.

در این غرفه‌ها عوامل اصلی الهام‌بخش طراحی فضاهای خانه‌های خصوصی گرفته تا هتل‌ها و فروشگاه‌ها همچون پارتیشن‌ها، درها، سطوح و عناصر معماری داخلی عرضه خواهد شد. همچنین فضای اصلی نمایشگاه، به دو قسمت روبروی هم تقسیم می‌شوند و در یک قسمت از آن یک سالن استراحت و کافه لوکس وجود دارد که به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد استراحت کنند و با یکدیگر تعامل داشته باشند.

امروزه بیش از هر زمان دیگر شرکت در نمایشگاه معماری و ساختمان میلان MADE ابزاری ضروری برای همکاری با یکدیگر، شروع مجدد، سازمان‌دهی جلسات و ارائه‌های کنفرانس‌های زنده می‌باشد.

از نمایشگاه صنایع غذایی و مهمانداری میلان Host بازدید کنید.

جامعه هدف نمایشگاه معماری و ساختمان میلان MADE

نمایشگاه معماری و ساختمان میلان MADE فرصتی ایده‌آل برای توسعه و پیشرفت کسب‌وکار شرکت‌های نوظهور معماری و ساختمان‌سازی می‌باشد. این نمایشگاه محلی برای ملاقات با طراحان و سایر متخصصان، شرکت‌های تولیدی و ساختمانی، توزیع‌کنندگان و خرده‌فروشان، صنعتگران و تولیدکنندگان و سازندگان در و پنجره است.

بازدید از این نمایشگاه برای تمام مؤسسات تجاری، ادارات، کارخانه‌ها، آموزشگاه‌ها و همه مشاغل فعال در زمینه معماری و ساخت‌وساز امکان‌پذیر است. به‌طورکلی نمایشگاه معماری و ساختمان میلان MADE جایی است که تمام شرکت‌های تولیدکننده مصالح ساختمانی و شرکت‌های طراحی معماری، محصولات و راه‌حل‌های خلاقانه را برای راحتی، پایداری، ایمنی، کیفیت و سرعت ساخت‌وساز به نمایش می‌گذارند.

محل و زمان برگزاری نمایشگاه معماری و ساختمان میلان MADE

نمایشگاه معماری و ساختمان میلان MADE برای راه‌اندازی مجدد بسیار مشتاق است و با وجود شتاب غیرقابل توقف در تحول دیجیتالی در ماه‌های اخیر، رویداد فیزیکی واقعی هنوز هم غیرقابل جایگزین و اصلی‌ترین دارایی برای بازیابی این نمایشگاه محسوب می‌شود.

این نمایشگاه در سال 2021 دهمین دوره خود را در تاریخ 22 تا 25 نوامبر در مرکز نمایشگاه میلان ایتالیا جشن می‌گیرد و نگاه خود را به معماری و ساختمان‌سازی در آینده گسترش می‌دهد.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.