مجله ایتالیا

نمایشگاه صنعت گوشت میلان (MEAT-TECH) | اطلاعات کامل نمایشگاه

نمایشگاه صنعت گوشت میلان (MEAT-TECH)

نمایشگاه صنعت گوشت میلان (MEAT-TECH)، یک نمایشگاه تخصصی در زمینه فناوری های  نوآورانه و راه حل های نوین پردازش، بسته بندی و توزیع گوشت است. توسعه و ایجاد ارزش افزوده برای صنعت گوشت، هدف اصلی این نمایشگاه است که نمای کلی و هم افزایی از بخشهای مختلف تولید در این صنعت را ارائه می دهد.

این نمایشگاه از زمان آغاز به کار، توجه شرکت های بزرگ در زنجیره تولید گوشت صنعتی را به خود جلب کرده است. در حال حاضر،  نمایشگاه صنعت گوشت میلان (MEAT-TECH)، یک فرصت منحصر به فرد و سطح بالا را ارائه می دهد تا به طور گسترده و جامع راه حل های نوآورانه را به بازدیدکنندگان ارائه دهد.

به طور کلی این نمایشگاه یک ارائه تخصصی در زمینه فناوری و محصولات برای پردازش، نگهداری، بسته بندی و توزیع گوشت است.

بازدید از نمایشگاه گوشت مادرید Meat Attraction را از دست ندهید.

چرا نمایشگاه صنعت گوشت میلان (MEAT-TECH)

نمایشگاه صنعت گوشت میلان (MEAT-TECH) یکی از مهم ترین نمایشگاه ها در صنعت گوشت و فرآورده های گوشتی می باشد که بطور تخصصی به ارائه فناوری های نوین در این زمینه می پردازد. از جمله راه حل های فناورانه ارائه شده در این نمایشگاه می توان به، بروزرسانی خطوط کامل این صنعت، فناوری ها، مواد و راه حل های هوشمند برای پردازش و بسته بندی و همچنین ادویه جات، ترشی جات و مواد تشکیل دهنده آنها اشاره کرد.

این نمایشگاه با هدف صنایع غذایی تازه، از جمله گوشت، ماهی، لبنیات و غذاهای آماده جهت اطمینان و پایداری همه جانبه در سراسر زنجیره تامین، کیفیت، نوآوری، قابلیت ردیابی و ایمنی فرآیندهای تولید را بررسی می کند. نمایشگاه صنعت گوشت میلان (MEAT-TECH) مرحله ای برتر جهت کشف روندهای جدید و تعالی بهترین شیوه ها، که در آن کل صنعت، خود را شناسایی می کند، ارائه می دهد.

این نمایشگاه توسط انجمن های زیر ترویج می شود:

 • UCIMA (انجمن تولیدکنندگان ماشین آلات بسته بندی ایتالیایی)
 • ASSICA (انجمن تولیدکنندگان گوشت و برش)
 • نماینده گوشت فرآوری شده (فرآورده های گوشت گاو و گوشت خوک فرآوری شده)
 • شرکت های ذبح گوشت خوک و ANIMA ASSOFOODTEC ( انجمن تولیدکنندگان ماشین آلات ، گیاهان و تجهیزات ایتالیایی برای تولید ، پردازش و نگهداری مواد غذایی)

نمایشگاه کفش و چرم میلان  Simac Tanning Tech | اطلاعات کامل

تاریخ برگزاری جدیدترین نمایشگاه صنعت گوشت میلان (MEAT-TECH)

نمایشگاه صنعت گوشت میلان (MEAT-TECH) از 22 تا 26 اکتبر 2021 در میلان ایتالیا برگزار می شود. سومین دوره این نمایشگاه نیز به موضوعات تخصصی در زمینه فناوری نوآورانه و راه حل های پردازش، بسته بندی و توزیع گوشت خواهد پرداخت .توسعه و افزایش ارزش صنعت گوشت از اهداف اصلی جدیدترین نمایشگاه صنعت گوشت میلان (MEAT-TECH) است.

موضوعات جدیدترین نمایشگاه صنعت گوشت میلان (MEAT-TECH)

جدیدترین نمایشگاه صنعت گوشت میلان (MEAT-TECH) در اکتبر 2021 بطور تخصصی به راه حل های هوشمند و انعطاف پذیر، موادی که با هر شرایطی مطابقت دارند و استانداردهای سلامتی، ایمنی و قابلیت ردیابی محصول می پردازد. متخصصان حرفه ای در پردازش گوشت در سومین نسخه این نمایشگاه در مرکز توجه قرار خواهند گرفت.

پس از برگزاری این نمایشگاه در سال  2018 ، که همراه با IPACK-IMA با بیش از 74000 بازدیدکننده ، از جمله 25 درصد خریداران بین المللی، برگزار شد، نسخه بعدی این نمایشگاه در سال 2021 دارای محتوا و طیف گسترده ای از پیشنهادات، از جمله پیشرفته ترین فناوری ها خواهد بود.

فن آوری های پردازش و بسته بندی گوشت، ادویه جات و مواد لازم برای سوسیس و غذاهای آماده نیز در این نمایشگاه مورد بحث قرار خواهد گرفت. همچنین فضاهای جدیدی برای راه حل های نوین جهت محصولات پیچیده مبتنی بر گوشت، غذاهای اختصاصی و همچنین محصولات آماده مصرف مانند گوشت های از پیش خرد شده، تنقلات و غذاهای آماده اختصاص داده شده است.

یکی دیگر از اهداف نسخه بعدی نمایشگاه صنعت گوشت میلان (MEAT-TECH)، که توسط Ipack Ima Srl سازماندهی شده است، ادامه روند بین المللی سازی است که در سال 2018 با موفقیت آغاز شد. MEAT-TECH با تمرکز بر توسعه و موقعیت قوی بین المللی خود، قصد دارد نیاز صنعت را به نقطه ملاقات و تالار گفتگو نیز برآورده کند.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.