مجله ایتالیا

نمایشگاه پلاستیک PLAST میلان | خرید تور و شرکت در نمایشگاه

نمایشگاه پلاستیک

نمایشگاه پلاستیک PLAST میلان

نمایشگاه پلاستیک PLAST میلان با بیش از 18 سال سابقه و با مشارکت شرکت پلیمر آریا ساسول (ASPC) در میلان برگزار می‌شود. اولین دوره این نمایشگاه توسط یک شرکت خدماتی متعلق به اتحادیه سازندگان ماشین‌آلات پردازش پلاستیک و لاستیک در سال 2009 برگزار شد.

در سال 2012 این نمایشگاه به دلیل ارزش ویژه پلاستیک در صنعت هم ازنظر فناوری و هم بازارهای هدف موفقیت بزرگی بود که با دوره اول آن بیش از اندازه تفاوت داشت. همچنین نمایشگاه پلاستیک PLAST میلان در سال 2015 با شرکت 50000 بازدیدکننده از 115 کشور و 1584 غرفه‌دار از 57 کشور برگزار شد.

این نمایشگاه در سال 2018 در زمینی به مساحت حدود 55000 مترمربع برگزار شد؛ جایی که حدود 1500 غرفه‌دار از 55 کشور جهان آخرین دستاوردهای خود را در زمینه‌های صنعت پلاستیک و لاستیک به نمایش گذاشتند و 63000 بازدیدکننده از 117 کشور در آن حضور داشتند.

نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک Equiplast را از دست ندهید.

نمایشگاه پلاستیک

هدف نمایشگاه پلاستیک PLAST میلان

در نمایشگاه پلاستیک PLAST میلان مواد و ماشین‌آلات نوآورانه در صنعت پلاستیک، فرایندهای تولید پیشرفته مواد پلاستیکی و محصولات نهایی به نمایش گذاشته می‌شود. شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه از فرصت‌های فراوانی برای ملاقات و تبادل ایده با سایر تأمین‌کنندگان، اپراتورها و سرمایه‌گذاران در صنعت لاستیک و پلاستیک بهره‌مند می‌شوند.

نمایشگاه پلاستیک PLAST میلان فرصت مهمی برای معرفی محصولات نوآورانه و جذب مشتری به نمایندگان و فروشندگان از بخش‌های اصلی و کاربردی لاستیک و پلاستیک مانند ساختمان‌سازی، حمل‌ونقل، الکترونیک، مراقبت‌های بهداشتی و بسته‌بندی ایجاد می‌کند.

همچنین حضور چشمگیر خریداران از خارج از ایتالیا، این نمایشگاه را به یک بستر بین‌المللی تبدیل کرده است که بازدید از آن ضروری می‌باشد.

نمایشگاه پلاستیکPLAST  میلان به‌عنوان یک ویترین گسترده و متنوع فناوری، شامل یک برنامه پشتیبانی پیشرفته است. در این نمایشگاه سمینارها، کارگاه‌ها، کنفرانس‌های مطبوعاتی و سخنرانی‌های شرکت‌ها برگزار می‌شود و غرفه‌داران و بازدیدکنندگان قادر به تبادل‌نظر و بحث در مورد آخرین روندها و چالش‌های صنعت هستند.

در این کنفرانس‌ها و سمینارها فرصتی برای برجسته‌سازی تعهد و همکاری بخش‌های مختلف صنعت پلاستیک و معرفی چرخه مواد پلاستیکی، پایداری مواد پلاستیکی، فناوری و فرآیندهای تولید فراهم می‌شود. علاوه بر این، کنفرانس‌ها و سمینارها باعث تشویق شرکت‌کنندگان  به صرفه‌جویی در انرژی و حفاظت از محیط‌زیست می‌شوند.

به‌طورکلی نمایشگاه پلاستیک PLAST میلان فضایی ایجاد می‌کند تا شرکت‌های فعال در صنعت پلاستیک پیشنهادات خود را در زمینه تولید و بازیابی مواد پلاستیکی در یک مکان و یک زمان به تصمیم‌گیرندگان، صاحبان مشاغل و مدیران ارائه دهند.

همچنین این نمایشگاه برای خریداران فرصتی برای عقد قرارداد با شرایط مطلوب، صرفه‌جویی در هزینه و وقت، آشنایی با اخبار بازار، مذاکره در مورد شرایط پرداخت، تخفیف و تحویل بهتر ایجاد می‌کند. شرکت‌کنندگان در نمایشگاه پلاستیک PLAST میلان می‌توانند در مورد آخرین روند صنعت پلاستیک آموزش ببینند و شرکای تجاری جدید به دست بیاورند.

جامعه هدف نمایشگاه پلاستیک PLAST میلان

در هر دوره برگزاری نمایشگاه پلاستیک PLAST میلان بیش از 60000 متخصص از سراسر زنجیره تأمین، صنعت پلاستیک را از سراسر جهان برای یک جلسه مهم تجاری گردهم می‌آورد. این نمایشگاه بین‌المللی تجاری که به بخش پلاستیک اختصاص دارد، میزبان تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان و نمایندگان بزرگترین شرکت‌های فعال در صنعت پلاستیک می‌باشد.

همچنین حضور خریداران داخلی و خارجی در نمایشگاه پلاستیک PLAST  میلان برقراری ارتباط ارزشمند بین فروشندگان و خریداران مواد پلاستیکی، شناختن آن‌ها از یکدیگر و برآورده کردن نیازهای فعلی بازار را به‌عنوان هدف مهم این نمایشگاه تسهیل می‌بخشد.

از تور نمایشگاه مبلمان میلان دیدن کنید.

نمایشگاه پلاستیک

محل و زمان برگزاری نمایشگاه پلاستیک PLAST میلان

هر سه سال یک‌بار نمایشگاه پلاستیک PLAST میلان اعضای اصلی صنایع لاستیک و پلاستیک را برای یک جلسه مهم تجاری گردهم می‌آورد.

دوره جدید این نمایشگاه برای سال 2021 برنامه‌ریزی‌شده بود، اما به دلیل خطرات بهداشتی مرتبط با بیماری همه‌گیر ویروس کرونا به تعویق افتاد.

بنابراین، این نمایشگاه در تاریخ 5 تا 8 سپتامبر  2023 با استقبال بیش از 60000 متخصص از سراسر زنجیره تأمین صنعت پلاستیک از سراسر جهان در محل نمایشگاه میلان در ایتالیا برگزار خواهد شد.

درباره نمایشگاه پلاستیک فریدریش هافن FAKUMA بیشتر بدانید.

نمایشگاه پلاستیک

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.