مجله ایتالیا

نمایشگاه کفش و چرم میلان  Simac Tanning Tech | اطلاعات کامل

کفش و چرم میلان

نمایشگاه کفش و چرم میلان  Simac Tanning Tech به‌عنوان یک نقطه مرجع بین‌المللی در صنعت کفش و محصولات چرمی است که از سال 1973 برگزار می‌شود. این نمایشگاه توسط Assomac (انجمن ملی تولیدکنندگان ماشین‌آلات و لوازم جانبی کفش، چرم و دباغی ایتالیایی) سازمان‌دهی شده است.

این نمایشگاه سالانه میدان دید وسیعی برای شرکت‌های بین‌المللی بخش چرم و دسترسی گسترده به بازدیدکنندگان از سراسر جهان ارائه می‌دهد. این نمایشگاه در سال 2017 با افزایش دو رقمی تعداد بازدیدکنندگان در مقایسه با سال 2016، نه‌تنها بازدیدهای طولانی‌تری از نمایشگاه ثبت کرد، بلکه 20 درصد افزایش در فضای نمایشگاهی مشاهده شد.

در سال 2020 نمایشگاه کفش و چرم میلان  Simac Tanning Tech نوعی میدان تکنولوژیکی بود که به صنعت 4.0 و روش‌های سازمانی جدید، در صنعت تولید ماشین‌آلات، کفش و محصولات چرمی نیز توجه کرد.

نمایشگاه چرم میلان Lineapelle | جامعه هدف نمایشگاه

نمایشگاه کفش و چرم میلان

معرفی اهداف و چشم‌اندازهای نمایشگاه کفش و چرم میلان  Simac Tanning Tech

نمایشگاه کفش و چرم میلان  Simac Tanning Tech به‌عنوان یک رویداد بین‌المللی باکیفیت، همزمان با نمایشگاه Lineapelle در میلان، ماشین‌آلات و فناوری برای صنعت کفش، محصولات چرمی و دباغی را ارائه می‌دهد. در این نمایشگاه خدمات زیادی منحصراً به بازدیدکنندگان اختصاص داده‌شده است که امکان لذت بردن بیشتر از تجارت کالاهای خود، سهولت در برقراری ارتباط و برنامه‌ریزی بهتر برای دستیابی به اهداف تجاری شرکت‌ها را فراهم می‌کند.

به گفته گابریلا مارچیونی بوکا، رئیس نمایشگاه کفش و چرم میلان Simac Tanning Tech  غرفه‌داران توانسته‌اند طی سه روز برگزاری نمایشگاه پاسخ‌های تکنولوژیکی مشخصی را برای نیازهای مختلف بازدیدکنندگان ارائه دهند.

به‌عبارت‌دیگر، نمایشگاه کفش و چرم میلان  Simac Tanning Tech محلی برای ایجاد نوآوری است. برگزارکنندگان این نمایشگاه قصد دارند با ارائه بهترین راه‌حل‌ها در زمینه صنعت تولید و ادغام فناوری‌های صنعت 4.0 به پایداری و ایمنی بیشتر، بهره‌وری انرژی و بهینه‌سازی ضایعات تولید دست پیدا کنند.

این نمایشگاه پویا و دائماً درحال‌توسعه می‌باشد و این توسعه به لطف شرکت‌کنندگانی است که روزبه‌روز تحقیقات مداوم را در صنعت چرم و ماشین‌آلات و محصولات چرمی انجام می‌دهند. همچنین این نمایشگاه غالباً بر روی مشتریانی که به دنبال پاسخ بهینه به نیازهای خود از فناوری محصول گرفته تا پردازش محصول هستند، تمرکز می‌کند.

گرانترین و معروفترین مارک ها و برندهای لباس جهان کدامند؟

بازدیدکنندگان نمایشگاه کفش و چرم میلان  Simac Tanning Tech

در هر دوره از برگزاری نمایشگاه کفش و چرم میلان  Simac Tanning Tech هزاران بازدیدکننده از سراسر جهان برای بازدید می‌آیند و مشتاق لمس محصولات با محتوای تکنولوژیکی بالا هستند که به اهداف بهره‌وری و دستیابی به سطوح باکیفیت بالا کمک می‌کند.

در این نمایشگاه مهم‌ترین تولیدکنندگان ماشین‌آلات تولید کفش، محصولات چرمی و دباغی، تولیدکنندگان اکسسوری و لوازم جانبی چرمی، شرکت‌های نمونه‌سازی، ماشین‌آلات و تجهیزات آزمایشگاهی، تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان مواد مصرفی در صنعت چرم، اتوماسیون را می‌توان ملاقات کرد.

معمولاً چهار تولیدکننده فناوری کفش و چرم محصولات خود را در یک غرفه مشترک به مساحت 165 مترمربع به نمایش می‌گذارند. علاوه بر این، تعداد زیادی از شرکت‌های عضو VDMA با غرفه‌های خود در نمایشگاه شرکت می‌کنند. شرکت‌های آلمانی و اروپایی در این نمایشگاه حضور گسترده دارند.

کلمپن کفش چوبی هلندی | قدیمی‎‌ترین کفش جهان را بشناسید.

محل و زمان برگزاری نمایشگاه کفش و چرم میلان  Simac Tanning Tech

نمایشگاه کفش و چرم میلان Simac Tanning Tech از 22 تا 24 سپتامبر 2021 در مرکز نمایشگاه‌های شهر میلان ایتالیا برگزار می‌شود. منطقه نمایشگاهی واقع در Rho، میزبان این نمایشگاه در غرفه‌های 14 و 18 است. این نمایشگاه در مساحت کلی 18،252 مترمربع گسترش‌یافته است.

در دو روز اول، درب‌های این نمایشگاه از 9.00 صبح تا 6.30 بعدازظهر و آخرین روز از 9.00 صبح تا 5.00 بعدازظهر برای بازدیدکنندگان باز است. این دوره به‌صورت حضوری با رعایت مقررات بهداشتی برگزار خواهد شد و به‌منظور بهینه‌سازی و گسترش تجربه بازدیدکنندگان، با ابزارهای دیجیتالی طراحی و پشتیبانی می‌شود.

نمایشگاه کفش و چرم میلان

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

یک فکر در مورد “نمایشگاه کفش و چرم میلان  Simac Tanning Tech | اطلاعات کامل

 1. مرضيه توكلي گفت:

  سلام وقت بخير
  ما در زمينه طراحي و ساخت كفش دستساز فعلايت ميكنيم
  امكان داره براي نمايشگاه ايتاليا برامون ويزا بگيريد

  1. وبلاگ ژیوار گفت:

   سلام روز بخیر بله حتما میتونین برای اطلاعات بیشتر با آژانس تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.