مجله ایتالیا

نمایشگاه گردشگری میلان (BIT) | زمان و مکان برگزاری + اطلاعات کامل

هدف نمایشگاه گردشگری میلان (BIT)

نمایشگاه گردشگری میلان (BIT) پرآوازه‌ترین رویداد بخش گردشگری کشور ایتالیا و نیز از نقاط مرجع سودمند برای بازار گردشگری جهانی است. این نمایشگاه که در سال 2021 به‌صورت دیجیتال برگزار شد، قرار است دوباره در سال 2022 از تاریخ 13 تا 15 فوریه (24 تا 26 بهمن 1400) به سالن‌های منطقه Fiera Milano بازگردد.

بااینکه نمایشگاه گردشگری میلان (BIT) این بار به‌صورت حضوری و فیزیکی برپا می‌گردد، اما ملاحظاتی نیز برای مشارکت در نمایشگاه از طریق پلتفرم دیجیتال نمایشگاه گردشگری میلان (BIT) در نظر گرفته شده است تا همگان بتوانند از دو طریق حضوری و مجازی از آن بهره ببرند.

Fiera Milano، بزرگ‌ترین شرکت برگزارکننده نمایشگاه‌ها و اجلاس‌های ایتالیا، امسال مسئولیت سازمان‌دهی این نمایشگاه را که از سال 1980 هر سال در میلان برگزار شده، بر عهده گرفته است.

هدف نمایشگاه گردشگری میلان (BIT)

هدف نمایشگاه گردشگری میلان (BIT)

بیش از سی سال است که نمایشگاه گردشگری میلان (BIT) همه تصمیم‌گیرندگان، کارشناسان صنعتی و خریداران کلیدی و تأثیرگذار را از همه مناطق جغرافیایی جهان و همه بخش‌های تولیدی مرتبط گردهم می‌آورد تا فرصتی برای ظهور ایده‌های نو و همکاری‌های غنی پیش رو نهاده باشد.

برنامه‌ریزی کاربردی و سودمند نمایشگاه گردشگری میلان (BIT) برای قرار ملاقات‌های هدفمند در دسته‌بندی‌های آموزش و اطلاع‌رسانی که همیشه از نقاط مثبت برجسته نمایشگاه گردشگری میلان (BIT) بوده است، به مسائل حائز اهمیت و گوناگونی خواهد پرداخت تا بدین طریق جان تازه‌ای به سامانه گردشگری منطقه‌ای و جهانی ببخشد.

علاقمندان به این حوزه، نمایشگاه گردشگری مادرید Fitur را از دست ندهند.

آمار نمایشگاه گردشگری میلان (BIT)

بیش از هزار اپراتور گردشگری و آژانس مسافرتی، مقصد گردشگری، هتل و محل برگزاری رویداد در نمایشگاه گردشگری میلان (BIT) شرکت خواهند کرد و خدمات خود را در معرض دید قرار خواهند داد. تمرکز نمایشگاه گردشگری میلان (BIT) بر فراهم ساختن فرصت ملاقات، هم میان کسب‌وکارها (B2B) و هم بین کسب‌وکارها و مشتریان و کارفرمایانشان (B2C) است که برای مجریان نمایشگاه بسیار سودمند خواهد بود.

شمار بازدیدکنندگان نمایشگاه گردشگری میلان (BIT) از 40 هزار نفر فراتر می‌رود و علاقه‌مندان به سفر، اپراتورهای صنعتی و اهالی رسانه را در بر می‌گیرد.

بنابراین مجریان خواهند توانست در یک محیط مناسب تجاری، فرصت‌های همکاری خوبی را برای خود رقم زده و همچنین مستقیماً با مشتری نهایی در ارتباط باشند. این امر آن‌ها را قادر می‌سازد تا تازه‌ترین تقاضاها و نیازهای مصرف‌کنندگان را دریافته و خود را با آن هماهنگ سازند.

وضعیت گردشگری واکسن در آمریکا و کانادا | آیا گردشگری واکسن قانونی است؟

مزایای نمایشگاه گردشگری میلان (BIT)

نمایشگاه گردشگری میلان (BIT) برای آنکه بتواند بازدیدکنندگان خود را با جدیدترین روندها و رویدادهای صنعت در ارتباط نگه دارد، مانند سال‌های پیش بار دیگر اجراها و مراسم‌های ویژه‌ای را به راه خواهد انداخت.

ناحیه ویژه BIT Experience نمایشگاه گردشگری میلان (BIT) به تجربه‌های سفری نو مرتبط با گردشگری طبیعی، گردشگری آهسته، گردشگری غذا و گردشگری نوشیدنی اختصاص داده شده است و ناحیه the Wedding area آن بهترین موقعیت‌های مکانی برای برگزاری مراسم‌های عروسی و ماه‌عسل را به نمایش درمی‌آورد.

قسمت MICE Village به هماهنگ‌سازی عرضه و تقاضا برای بخش صنعتی رویدادهای جهانی خواهد پرداخت و قسمت‌های the Btech و Start Up راه‌حل‌های نو در عرصه تکنولوژی سفر و کسب‌وکارهای نوآورانه و نوپا را به بازدیدکنندگان معرفی خواهند کرد.

جمع‌بندی

نمایشگاه گردشگری میلان (BIT) بی‌شک از برترین رویدادهای کنونی در جهان در حوزه گردشگری و سیروسفر است؛ صنعتی که در سال‌های اخیر رنگ تازه‌ای به خود گرفته و شمار علاقه‌مندان و دست‌اندرکاران آن به‌طور روزافزون افزایش یافته است.

اگر شما هم جز افرادی هستید که به پدیده گردشگری علاقه ویژه‌ای دارند یا کسب‌وکارتان به نحوی با صنعت گردشگری گره خورده است، پیشنهاد می‌کنیم که رویداد برجسته این عرصه یعنی نمایشگاه گردشگری میلان (BIT) را از دست ندهید.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.