مجله ایتالیا

نمایشگاه مواد غذایی میلان TUTTOFOOD | محل + تاریخ + هدف از برگزاری نمایشگاه

نمایشگاه مواد غذایی میلان TUTTOFOOD

نمایشگاه مواد غذایی میلان TUTTOFOOD

میلان به‌عنوان پایتخت سبک زندگی و غذا و نوشیدنی در سطح جهانی شناخته‌شده است و علاوه بر این، مکانی ایده‌آل برای پیش‌نمایش روندهای نوظهور در صنعت مواد غذایی است. این شهر نه‌تنها یک بازار مطلوب در ایتالیا است بلکه به‌عنوان دروازه‌ای به بازارهای اروپایی نیز در نظر گرفته می‌شود.

به همین دلیل نمایشگاه مواد غذایی میلان TUTTOFOOD از سال 2013 هر دو سال یک‌بار با همکاری شرکت‌های Salvo 1968 و Host Milano در یک قالب بدیع در این شهر برگزار می‌شود.

در ابتدا این نمایشگاه شامل پنج بخش غذا، شیرینی، محصولات ارگانیک، نوشیدنی و محصولات لبنی بود. ولی در سال 2015 با افزودن بخش‌هایی همچون میوه و سبزیجات، فرآورده‌های گوشتی، روغن و غیره بازدیدکنندگان خود را شگفت‌زده کرد.

به گفته اکثر خریداران ایتالیایی و بین‌المللی تجربه چشیدن محصولات غذایی در نمایشگاه مواد غذایی میلان TUTTOFOOD و ملاقات حضوری با تأمین‌کنندگان مواد غذایی برای بسیاری از شرکت‌های نوظهور در صنعت مواد غذایی حیاتی است. به همین دلیل در هر دوره به تعداد بازدیدکنندگان این نمایشگاه افزوده می‌شود.

تور نمایشگاه مبلمان میلان ژیوار را از دست ندهید.

هدف نمایشگاه مواد غذایی میلان TUTTOFOOD

نمایشگاه مواد غذایی میلان TUTTOFOOD فرصتی بی‌نظیر به همه بازدیدکنندگان برای تجارت با شرکت‌های ایتالیایی و بین‌المللی در صنعت غذا، شرکت در سمینارها، کنفرانس‌ها و کارگاه‌ها، ایجاد فرصت شغلی و آزمایش ایده‌ها، اختراعات و تجربیات جدید در زمینه غذا و نوشیدنی را ارائه می‌دهد.

در این کارگاه‌ها، سمینارها، کنفرانس‌ها معمولاً در مورد موضوعات مرسوم، مانند زنجیره مواد غذایی، خرده‌فروشی و هوش غذایی بحث می‌شود. این نمایشگاه منحصراً برای ارتباطات بین مشاغل و نمایش نوآوری‌ها در تولید مواد غذایی و آشامیدنی طراحی‌شده است.

غرفه‌داران در نمایشگاه مواد غذایی میلان TUTTOFOOD محصولات سنتی را در کنار جدیدترین غذاهای فوق‌العاده در غرفه‌های خود به نمایش می‌گذارند و به‌این‌ترتیب آن‌ها بر استفاده از مواد اولیه تمرکز می‌کنند. همچنین این نمایشگاه توجه ویژه‌ای به موضوعات مهم فعلی ازجمله مواد غذایی با کیفیت و نوآوری در محصولات، سلامتی، تغذیه مناسب و پایداری دارد.

بیش از 250 رویداد جانبی در این نمایشگاه برگزار می‌شود. این رویدادها برای شرکت‌هایی که تمرکز خود را بر واردات و صادرات محصولات به بازار ایتالیا دارند، طراحی‌شده است.

جذابیت روزافزون نمایشگاه مواد غذایی میلان TUTTOFOOD به دلیل ایجاد فرصت‌های شغلی به‌ویژه در تحول دیجیتالی می‌باشد. در این نمایشگاه یک منطقه اختصاصی سازمان‌دهی شده به مخاطبان حرفه‌ای ایتالیایی و بین‌المللی رویدادهایی ارائه می‌شود که سیستم‌عامل‌های تجارت الکترونیک، برنامه‌ها و خدمات پیشرفته، فناوری‌های نوآورانه شرکت‌های نوظهور را به نمایش می‌گذارند.

نمایشگاه مواد غذایی میلان TUTTOFOOD

جامعه هدف نمایشگاه مواد غذایی میلان TUTTOFOOD

نمایشگاه مواد غذایی میلان TuttoFood مکانی است که از کسب‌وکارها در زمینه مواد غذایی از سراسر جهان استقبال می‌کند. بنابراین به‌منظور ایجاد ارتباطات تجاری با مشاغل مرتبط مختلف، حضور تولیدکنندگان مواد غذایی و آشامیدنی، واردکنندگان مواد غذایی، خرده‌فروشان، عوامل اصلی و کارکنان رستوران‌ها و مهمان‌سراها، آشپزها، شرکت‌های تدارکاتی، بسته‌بندی، سوپرمارکت‌ها و موارد دیگر در این نمایشگاه تجاری ضروری است.

در حال حاضر، حدود 600 غرفه‌دار از ایتالیا و سراسر جهان حضور خود را در نمایشگاه مواد غذایی میلان TUTTOFOOD ثبت کرده‌اند.

ازجمله کشورهایی که بیشترین نماینده را خواهند داشت، عبارت‌اند از: بلژیک، هلند، پرتغال، اسپانیا با شرکت‌کنندگان از انگلستان و ایرلند، آلمان، فرانسه، کشورهای شمال اروپا و اروپای شرقی (جمهوری چک، رومانی، مجارستان) و کشورهای خارج از اروپا شامل هند، خاورمیانه و شمال آفریقا (مصر، ترکیه)، آمریکای شمالی و جنوبی (ایالات‌متحده آمریکا، پرو، اروگوئه) و حتی کشورهای دور مانند اقیانوسیه و اندونزی.

شاید دانشگاه میلان انتخاب شما برای ادامه تحصیل باشد.

نمایشگاه مواد غذایی میلان TUTTOFOOD

محل و زمان برگزاری نمایشگاه مواد غذایی میلان TUTTOFOOD

اگرچه هر دوره از نمایشگاه مواد غذایی میلان TUTTOFOOD در ماه مه در محل نمایشگاه‌های شهر میلان در ایتالیا برگزار می‌شد؛ دوره جدید این نمایشگاه به دلیل بیماری همه‌گیر ویروس کرونا به تعویق افتاد.

اکنون زمان برگزاری این نمایشگاه در مدت پنج روز به 22 و 26 اکتبر 2021 موکول شد. این نمایشگاه که ازنظر استراتژیک در میلان واقع‌شده است، برجسته‌ترین نمایشگاه ایتالیایی است که از یک جایگاه بین‌المللی برای صنعت مواد غذایی برخوردار است. 

مارکوپولو | زندگی پر از ماجرای جهانگرد ایتالیایی را مطالعه کنید.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.