مجله دانمارک

مونس کلینت دانمارک | مونس کلینت در چهار فصل، زیر سقف آسمان در مونس کلینت

مونس کلینت دانمارک

مونس کلینت دانمارک

ما می توانیم تمام روز بنشینیم و با تعجب به مونس کلینت خیره شویم. صخره ای بزرگ و گچی! اینجا کارائیب سرد ماست! اما اگر خیره شدن مونس کلینت با دهان باز کافی نیست و می خواهید راه هایی را تجربه کنید، یکی (یا چند) از این راه های بسیار متفاوت را امتحان کنید تا بزرگترین شگفتی ما را ببینید! اگر به دیدن این شور زیبا علاقمند هستید از تور اروپا ژیوار دیدن کنید.

مونس کلینت دانمارک

شگفتی کارائیب سرد

درست در کمتر از دو ساعت در جنوب کپنهاگ، یکی از بزرگترین و شگفت انگیزترین عجایب دانمارک، مونس کلینت است. صخره های گچی 70 میلیون ساله در حال فرو ریختن در دریای بالتیک در جزیره مین هستند و آب را به زیبایی شفاف و جذاب می‌کنند. این جایی است که دانمارکی ها به آنجا نقل مکان می کنند و هرگز آنجا را ترک نمی کنند. دانمارکی هایی مانند Sascha Bendix . او 16 سال پیش آمد و از آن زمان زندگی روزمره خود را گذرانده و با جادوی مونس کلینت نفس می‌کشد. در اینجا چند راه وجود دارد که ماجراجویان محلی مانند Sascha حداکثر استفاده را از یک روز در Mons Klint می برند…

اگر علاقمند سفر به اروپا هستید، از تور اروپا نوروز 1401 ژیوار دیدن کنید.

مونس کلینت دانمارک

داخل یا روی آب  در مونس کلینت

قایق رانی، قایق‌سواری،ماهیگیری … حتی شیرجه زدن و شنا کردن. شما می‌توانید همه چیز را در Mons Klint اجاره کنید و امتحان کنید! در حالی که می‌توانید کایاک و قایق خود را اجاره کنید، این ایده خوبی است که می‌توانید بر روی یک تور راهنما بر روی آب کتاب رزرو کنید. برای مثال، کاپیتان و راهنمای ماهیگیری محلی، Bjarne لارسن، می‌تواند شما را در یک سفر دریایی ۲ ساعته ببرد. در حالی که از صخره‌های سفید غول‌پیکر در شگفت بودید، یک متخصص در منطقه از Geocenter Møns Klint به شما کمک خواهد کرد تا به تمام این میلیون‌ها سال تاریخ طبیعی بی‌نظیر سرعت ببخشد.

مونس کلینت دانمارک

سوار بر اسب در مونس کلینت

نیازی نیست اسب خود را به مونس کلینت بیاورید تا از مناظر دیدنی، لذت ببرید. شما می‌توانید برای سواری نهایی به یک تور هدایت شده در اسب های کوچک محکم ایسلندی بپیوندید. آنها نه تنها زیبا هستند، بلکه خود در زمینه محلی نیز متخصص هستند، بنابراین این سفر هم برای افراد مبتدی و هم برای سوارکاران با تجربه عالی است. حتی اگر می‌خواهید یک مسیر آرام تر در امتداد مسیرهای متعددی داشته باشید که از صخره ها و جنگل های مونس کلینت عبور می‌کنند، می‌توانید راهنمای شخصی خود را تهیه کنید.

مونس کلینت دانمارک

زیر ستارگان در مونس کلینت

مونس کلینت نه تنها یک ذخیره گاه زیست کره یونسکو است، بلکه اولین پارک اسکاندیناوی تاریک آسمان به همراه نیورد مجاور است. این بدان معناست که این مکان رسماً یکی از بهترین نقاط دانمارک برای تجربه شکوه آسمان شب است. مکانی برای تماشای عبور ستارگان و کهکشان های در حال تیراندازی است. Camp Møns Klint به تجربه ای تبدیل شده است که در آن شما می‌توانید واقعاً زیر ستارگان بخوابید، از جمله یک سالن استار که می‌توانید در آن استراحت کنید و به این فکر کنید که همه ما چقدر کوچک و بی اهمیت هستیم!

مونس کلینت دانمارک

مونس کلینت در هر چهار فصل

ببینید مونس کلینت چقدر زیبا به نظر می رسد که همه لباس های فصلی پوشیده است! یک مزیت اضافی برای کاوش در منطقه در بهار، پاییز یا زمستان این است. فقط توجه داشته باشید که برخی از تورها و مکان های اقامتی ممکن است باز نباشند، بنابراین قبل از آمدن بررسی کنید. اگر علاقمند سفر به دانمارک هستید،شما به ویزای شنگن نیاز دارید.

مونس کلینت دانمارک

1 نظر در “مونس کلینت دانمارک | مونس کلینت در چهار فصل، زیر سقف آسمان در مونس کلینت

  1. وهاب افتخاری گفت:

    چه مکان دیدنی ای. ممنون از مطلب خوبتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.