مجله آلمان

نمایشگاه Beauty مونیخ

نمایشگاه مونیخ

نمایشگاه Beauty مونیخ چیست؟

نمایشگاه Beauty مونیخ یک نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی است که منحصرا برای صنعت تجارت در نظر گرفته شده است. این نمایشگاه سالی یکبار در مونیخ برگزار می شود و بزرگترین و بین المللی ترین نمایشگاه زیبایی است که دارای تمام خدمات و ابزارهای کلاسیک و مدرن آرایشی می باشد.

به طور کلی این نمایشگاه، یک نمایشگاه تجاری برای تولید کنندگان و تامین کنندگان صنعت لوازم آرایشی است. غرفه داران متعددی آخرین روندها، محصولات و تجهیزات در صنعت آرایش رادر این نمایشگاه زیبایی ارائه می دهند.

نمایشگاه Beauty مونیخ، بزرگترین بازار لوازم آرایشی در اروپا

نمایشگاه Beauty مونیخ تنها نمایشگاه تجارت بین المللی در اروپا است که در آن صنعت لوازم آرایشی به طور انحصاری با تامین کنندگان خود ملاقات می کند و راه حل هایی برای توسعه تمام محصولات آرایشی از مواد فعال گرفته تا تولید و بسته بندی می یابد.

این نمایشگاه B2B به عنوان تنها محل برگزاری صنعت آرایشی در آلمان و بزرگترین بازار لوازم آرایشی در اروپا، یک خدمت ضروری برای تصمیم گیرندگان از  مدیریت و توسعه محصول گرفته تا بازاریابی و همچنین خرید و تولید است.

بازدید از نمایشگاه صنعت شیشه دوسلدورف Glasstec را نیز در برنامه خود قرار دهید.

خدمات و زمینه های موضوعی مطرح در نمایشگاه Beauty مونیخ

نمایشگاه Beauty مونیخ به غرفه های نمایشگاهی مختلف اعم از مواد مغذی، لوازم آرایشی، طراحی ناخن، پوست و مو، درمان کودکان، زیبایی پزشکی و ضد پیری تقسیم شده است.

در این نمایشگاه شرکت ها و مارک های داخلی و خارجی نوآورانه ترین محصولات و تجهیزات خود و آخرین روش های درمانی را معرفی می کنند و روند فصول آینده را نشان می دهند.

علاوه بر این موارد، این نمایشگاه بر اساس موضوعات پرطرفداری چون لوازم آرایشی طبیعی و مبتنی بر سلامتی گسترش یافته است، که محبوبیت روزافزونی پیدا کرده و بنابراین توسط متخصصان نیز مورد تقاضا قرار می گیرد.

 یکی دیگر از زمینه های مهم این نمایشگاه تجهیزات سالن های آرایشی  است که در آن گرایش های جدید در دنیای مد و سبک زندگی مدرن به نمایش گذاشته می شود و همچنین ایده هایی برای راه اندازی استودیو و سالن های آرایشگاه به اشتراک گذاشته می شود که محصولات پیشنهادی فروشگاه قابل سفارش است.

نمایشگاه Beauty مونیخ با طیف گسترده ای از برنامه های فنی و چارچوبی همراه با موضوعات آموزشی با کیفیت بالا و چالش برانگیز همراه است که شامل سخنرانی هایی در مورد کارگاه ها و انجمن های موضوعی حول محصولات ارایشی و به طور کلی دامنه موضوعی زیبایی می شود.

نمایشگاه مونیخ

هرآنچه که باید در رابطه با جدیدترین نمایشگاه Beautyمونیخ (2021) بدانید.

در تاریخ 30 و 31 اکتبر 2021، متخصصان صنعت زیبایی برای حضور در نمایشگاه  Beautyمونیخ گرد هم می آیند. پس از لغو تاریخ نمایشگاه در سال 2020، سی و پنجمین دوره نمایشگاه آینده، یک نقطه اتحاد مهم برای بیش از 40،000 عضو صنعت ایجاد می کند. بیش از 1100 شرکت و مارک از سراسر جهان در این نمایشگاه شرکت می کنند.

درباره نمایشگاه نوشیدنی مونیخ Drinktec اطلاعات کسب کنید.

در نمایشگاه  Beautyمونیخ (2021) چه خدماتی ارائه خواهد شد؟

خدمات ارائه شده در نمایشگاه  Beautyمونیخ (2021) مجموعه ای جامع از روندها، محصولات و روش های درمانی مدرن و نوآورانه در زمینه های اصلی لوازم آرایشی زیبایی و طبیعی، سلامتی، زیبایی پزشکی، مراقبت از ناخن و معالجه کودکان را پوشش می دهد.

این نمایشگاه به تجار این فرصت را می دهد تا پیشنهادات با کیفیت بالا را به مخاطبان شامل بیش از 40،000 آرایشگر، صاحبان سالن ها و خرده فروشان از مشاغل مختلف ارائه دهند.

نمایشگاه  Beautyمونیخ همچنین دارای برنامه های تمرینی گسترده و رویدادهای ویژه می باشد. مجموعه ای از کنگره ها که به مواردی نظیر ضد پیری، پوست و… اختصاص داده شده است، به شرکت کنندگان کمک می کند تا با شرکت در انبوهی از کارگاه های تخصصی، دانش خود را گسترش دهند.

مسابقاتی مانند مسابقات قهرمانی آرایش آلمان و Nail Art WorldCup نیز در این نمایشگاه برگزار می شود که حس هیجان را به مخاطبان نمایشگاه اضافه خواهد کرد.

نمایشگاه مونیخ

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.