مجله آلمان

نمایشگاه صنعت سرامیک مونیخ ceramitec

نمایشگاه صنعت سرامیک مونیخ ceramitec

در این مقاله قصد داریم که در مورد صنعت سرامیک مونیخ ceramitec مطالبی را با شما به اشتراک بگذاریم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

تاریخچه مختصر در مورد سرامیک

نزدیک به چندین هزار سال است که همه ی مردم از ظروف سرامیکی برای غذا و یا موارد دیگر استفاده می کنند. پایه ی اصلی تمام ظروف سرامیکی خاک رس می باشد.

بعد از چندین هزار سال، ظروف سرامیکی با اصطلاح امروزی “سرامیک” ساخته شدند. ظروف سرامیکی قبل از اینکه پخته شوند، ابتدا شکل می گیرند. یعنی به کمک دستگاه های مخصوصی ابتدا ظروف سرامیکی را شکل میدهند سپس آن ها را در کوره هایی با درجه حرارت مشخصی می پزند.

ظروف پخته شده می توانند بر اساس کاربردهای مختلفی تولید شوند. استفاده کردن از ظروف سرامیکی در تمام دوره های زندگی انسان،سبب شد که کشور مونیخ یک نمایشگاه جذاب و دیدنی را از تمامی ظروف سرامیکی و یا حتی مواد و ماشین آلاتی که در ساخت ظروف سرامیکی به کار می روند، برگزار کند.

از نمایشگاه خوراک دام و طیور VICTAM بازدید نمایید.

نمایشگاه صنعت سرامیک مونیخ ceramitec

در نمایشگاه صنعت سرامیک مونیخ ceramitec چه می‌گذرد؟

نمایشگاه صنعت سرامیک مونیخceramitec یکی از بزرگترین و مهم ترین نمایشگاه صنعتی سرامیک در کل دنیا به حساب می آید. این نمایشگاه که بیش از 40 سال سابقه دارد، هر سه سال میزبان چهره های برتر و مهم صنعت سرامیک مونیخ است.

در این نمایشگاه محصولاتی چون : ماشین آلات سرامیک، خط تولید سرامیک، مواد اولیه و فناوری به نمایش گذاشته می شوند. این نمایشگاه هم چنین میزبان شرکت هایی که در زمینه ی سرامیک، کاشی، سنگ های نسوز، ابزارآلات بهداشتی و لعابی، مواد پخته شده، سرامیک فنی و غیره نیز می باشد.

جدیدترین فناوری‌های نوین در صنعت سرامیک در نمایشگاه صنعت سرامیک مونیخceramitec ارائه می‌شود.

همان طور که گفتیم؛ نمایشگاه صنعت سرامیک مونیخceramitec هر سه سال یک بار در مونیخ برگزار می شود. سرآمیتک (ceramitec) مهم ترین نمایشگاه بین المللی صنعت سرامیک به حساب می آید.

به دلیل آنکه محل برگزاری نمایشگاه، یک مکان بین المللی به حساب می آید، تولید کنندگان و دانشمندان هنگام برگزاری نمایشگاه دور هم جمع می شوند و قرار داد یک همکاری جدید را بین یک دیگر امضا می کنند.

از سرآمیتک(ceramitec) هم به عنوان یک نمایشگاه برتر تجاری و هم به عنوان مرکز صلاحیت و مجمع نوآوری در یک مرکز یاد می شود. جالب است بدانید که همه ی فناوری های جدید و نوین ابتدا در نمایشگاه صنعت سرامیک مونیخ ceramitec به نمایش گذاشته می شوند.

برگزاری نمایشگاه صنعت سرامیک مونیخ ceramitec در سال 2018

در سال 2018 نمایشگاه صنعت سرامیک مونیخ ceramitec با بیش از 150 هزار بازدید کننده از 95 کشور برگزار شد. نزدیک به 38 کشور در این نمایشگاه غرفه داشتند، که در مجموع نزدیک به 633 غرفه در این نمایشگاه محصولات سرامیتک ceramitec خود را ارائه دادند.

فضای نمایشگاه 40هزار متر مربع است. که با استقبال بی نظیر تولیدکنندگان و کاربران رو به رو شد.

موضوع اصلی نمایشگاه صنعت سرامیک مونیخceramitec چی بود؟

موضوع اصلی نمایشگاه صنعت سرامیک مونیخ ceramitec در سال2018، دیجیتال سازی مرتبط با فرایند کاملا خودکار بود. نکته حائز اهمیت آن است که ceramitec به عنوان پیشرو ترین نمایشگاه صنعت تجاری سرامیک به حساب می آید.

معرفی سومین شهر بزرگ آلمان را از دست ندهید.

نمایشگاه صنعت سرامیک مونیخceramitec حول چه موضوعاتی است؟

موضوعاتی که در نمایشگاه صنعت سرامیک مونیخceramitec مطرح می شود به شرح زیر می باشد:

 • سرامیک فنی
 • تولید افزودنی
 • کنترل فرایند
 • تجهیزات و مواد

برگزاری نمایشگاه صنعت سرامیک مونیخ ceramitec در سال 2022

نمایشگاه صنعت سرامیک مونیخ ceramitec در سال 2022 از تاریخ 21تا24 ژوئن در مونیخ برگزار خواهد شد. در این مقاله سعی کردیم که در مورد نمایشگاه صنعت سرامیک مونیخ، مطالبی را به صورت مختصر برای شما شرح دهیم.

فستیوال‌های جالب اروپا در سال 2020 را نگاهی بیاندازید.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.