مجله آلمان

نمایشگاه نوشیدنی مونیخ Drinktec

نمایشگاه نوشیدنی مونیخ Drinktec نمایشگاه پیشرو صنعت نوشیدنی و مواد غذایی مایع در جهان است و بنابراین مهم‌ترین رویداد جهانی این صنعت به شمار می رود.

داستان موفقیت این نمایشگاه از سال 1951 با عنوان “Deutsche Brauerei Ausstellung” در مونیخ آلمان آغاز شد که بعداً Interbrau نامیده و سپس drinktec-interbrau نام‌گذاری شد و از سال 2005 نام drinktec را دارد.

این نمایشگاه هر چهار سال یک‌بار  در مونیخ برگزار می‌شود که هم برای بازدیدکنندگان تجاری و هم برای عموم مردم آزاد است.

درباره نمایشگاه آب و فاضلاب مونیخ IFAT بیشتر بدانید.

معرفی نمایشگاه نوشیدنی مونیخ Drinktec

ساختار کلی نمایشگاه نوشیدنی مونیخ Drinktec

نمایشگاه نوشیدنی مونیخ Drinktec تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان سراسر جهان (مانند رهبران بازار و صنعت و همچنین شرکت های منطقه ای و متوسط)​​ را با تولیدکنندگان و فروشندگان نوشیدنی و مواد غذایی مایع متصل می‌کند.

این نمایشگاه به‌عنوان بستری برای معرفی و نوآوری محصولات در نظر گرفته می‌شود و شرکت‌های غرفه‌دار، فناوری‌ها و راه‌حل‌های سیستم را برای کل زنجیره فرآیند از مواد اولیه و تولید، پر کردن و بسته‌بندی تا توزیع ارائه می‌دهند.

شرکت‌های غرفه‌دار فن‌آوری‌ها و راه‌ حل‌های سیستمی را برای کل زنجیره فرآیند از مواد اولیه و تولید، پر کردن و بسته‌بندی تا توزیع ارائه خواهند کرد. بازاریابی نوشیدنی و طراحی بسته بندی این نمایشگاه صنعت را تکمیل می‌کند. به عنوان یک بستر اطلاعاتی و ارتباطی، محل ملاقات شرکت‌های بزرگ و کوچک، منطقه ای و جهانی است و دانش را در بالاترین سطح حرفه‌ای ارائه می‌دهد.

برای بازدید از این نمایشگاه، تور مونیخ ژیوار را از دست ندهید.

معرفی نمایشگاه نوشیدنی مونیخ Drinktec

بخش‌های اصلی نمایشگاه نوشیدنی مونیخ Drinktec

به‌طورکلی فعالیت‌های نمایشگاه نوشیدنی مونیخ Drinktec در نه بخش اصلی شکل می‌گیرد که عبارت‌اند از:

 1. فناوری فرآیند تولید/ فرآوری نوشیدنی‌ها، شیر و خوراکی‌های مایع
 2. فناوری پر کردن و بسته‌بندی
 3. اتوماسیون مراحل مختلف، مهندسی، راه‌حل‌های کنترل و فناوری اطلاعات
 4. PETpoint (فناوری PET برای نوشیدنی‌ها و مواد غذایی مایع)
 5. ظروف، مواد بسته‌بندی، تجهیزات و بسته‌ها
 6. مواد اولیه، مواد و افزودنی‌ها
 7. سیستم‌های انرژی، آب و فاضلاب
 8. بازاریابی نوشیدنی، لوازم و تجهیزات رستوران و پذیرایی
 9. تمرکز روی روغن‌ها + چربی‌ها

بازدیدکنندگان نمایشگاه نوشیدنی مونیخ Drinktec

بازدیدکنندگان نمایشگاه نوشیدنی مونیخ Drinktec عبارت‌اند از: متخصصان صنعت نوشیدنی‌های غیرالکلی و آب‌میوه، تأمین‌کنندگان آب‌معدنی، کارخانه‌های لبنیات، تولیدکنندگان شراب، تقطیرکننده‌ها، کارخانه‌های آبجوسازی، بازاریاب‌ها، بازرگانان عمده‌فروشی و خرده‌فروشی نوشیدنی، ارائه‌دهندگان خدمات، مقامات دولتی، دانشگاه‌ها و کالج‌های تخصصی.

مطالعه ماجرای تظاهرات هیتلر در مونیخ را از دست ندهید.

غرفه‌داران نمایشگاه نوشیدنی مونیخ Drinktec

نمایشگاه نوشیدنی مونیخ Drinktec در مجموع هر دوره حدود 1400 غرفه‌دار را شامل می‌شود. 60٪ آن‌ها غرفه‌داران بین‌المللی و 30٪ آن‌ها آلمانی هستند. برترین نمایشگاه داران (به‌جز آلمان) ایتالیا، انگلستان، چین، ایالات‌متحده، فرانسه، سوئیس، اسپانیا و جمهوری چک هستند.

طبق داده‌های رسمی، 93٪ از غرفه‌داران قبلی قصد شرکت در نمایشگاه بعدی را دارند و 91٪ آن‌ها از نمایشگاه به‌عنوان یک نمایشگاه پیشرو قدردانی کردند. نمایشگاه نوشیدنی مونیخ Drinktec  به غرفه‌داران فرصتی منحصربه‌فرد می‌دهد تا:

 • در یک مکان با تمام مخاطب‌های مستقیم خود ملاقات کنند.
 • معاملات جدید تجاری و مشارکت‌های مهم برقرار کنند.
 • تبادل ایده و استراتژی با همتایان صنعت داشته باشند.
 • برای جذب بازدیدکننده، برنامه‌ها و رویدادهای را خود را برنامه‌ریزی کند.
 • جدیدترین روندها و اخبار بازار را کشف کنند.
 • از یک پوشش رسانه‌ای قوی بهره‌مند شوند.

     … و بسیاری دیگر!

اگر علاقمند سفر به اروپا هستید، از تور اروپا ژیوار دیدن کنید.

در آخرین نمایشگاه نوشیدنی مونیخ Drinktec در سپتامبر سال 2017 میلادی، 1749 غرفه‌دار در این نمایشگاه شرکت کردند و بیش از 76000 بازدیدکننده از سراسر جهان از آن دیدار کردند که با رشد 66٪ بازدیدکنندگان و 71٪ غرفه‌داران خارج از کشور نسبت به دوره‌های قبل روبه‌رو شد.

با ادغام SIMEI، نمایشگاه بین‌المللی تجارت جهانی برای تکنولوژی تولید شراب و بطری، فضای کل سالن نمایشگاه نوشیدنی مونیخ Drinktec در سال 2017 به بیش از 150000 مترمربع افزایش یافت.

با توجه به بیماری همه‌گیر  COVID-19تمام آماده‌سازی‌ها و برنامه‌های مربوط به نمایشگاه نوشیدنی مونیخ Drinktec سال 2021 اکنون به 16-12 سپتامبر 2022 منتقل‌شده‌اند و سه‌چهارم از فضای موجود در نمایشگاه قبلاً رزرو شده است.

معرفی نمایشگاه نوشیدنی مونیخ Drinktec

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.