مجله آلمان

نمایشگاه تجهیزات و کالاهای ورزشی مونیخ Ispo

مونیخ

معرفی نمایشگاه تجهیزات و کالاهای ورزشی مونیخ Ispo

اگر بخواهیم درباره گسترده ترین و بهترین نمایشگاه بین المللی در حوزه ورزش، کالاها و لباس های ورزشی در دنیا صحبت کنیم قطعا نمایشگاه تجهیزات و کالاهای ورزشی مونیخ lspo خواهد بود.

تاسیس این نمایشگاه به حدودا چهل سال پیش باز می گردد و از همان روز اول ارائه دهنده مجموعه بزرگی از کفش های ورزشی، کالاهای ورزشی، مد ورزشی و آخرین تغییرات و پیشرفت ها در این زمینه بوده است.

غرفه داران این نمایشگاه تجاری به روز ترین محصولات خود را در این مکان ارائه می دهند و همین باعث شکل گیری ارتباطات تجاری جدیدی می گردد.

با نحوه برگزاری انتخابات در کشورهای اروپایی آشنا شوید.

اطلاعات زمان برگزاری نمایشگاه تجهیزات و کالاهای ورزشی مونیخ Ispo

نمایشگاه تجهیزات و کالاهای ورزشی مونیخ Ispo در سال ۲۰۲۲ به مدت سه روز از ۲۳ تا ۲۶ ژانویه در شهر مونیخ برگزار می گردد و  اطلاعات بیشتر درباره خرید بلیط و بازدید از آن را با مراجعه به سایت اصلی نمایشگاه به نشانی https://www.ispo.com/en/munich/ می توانید بدست آورید.

هدف نمایشگاه تجهیزات و کالاهای ورزشی مونیخ Ispo

هدف از برگزاری این نمایشگاه ورزشی علاوه بر ارائه مجموعه گسترده ای از کالاهای ورزشی، برقراری ارتباطات موفق تجاری بین شرکت کنندگان و غرفه داران در عرصه بین المللی می باشد و البته هدف اصلی و بزرگتر برگزارکنندگان این نمایشگاه، نمایش اهمیت ورزش در زندگی همه افراد می باشد.

درواقع این افراد معتقدند که جهان باید به همراه ورزش پیشرفت کند و با ورزش  سرمایه های جهان برای آینده فراهم خواهد شد.

بازدید از نمایشگاه هنر پاریس plast meeting paris را نیز در برنامه خود قرار دهید.

قسمت های اصلی نمایشگاه تجهیزات و کالاهای ورزشی مونیخ Ispo

همانطور که گفتیم تمرکز نمایشگاه تجهیزات و کالاهای ورزشی مونیخ lspo بر روی پوشاک و لوازم جانبی ورزشی می باشد و شامل نه بخش اصلی می باشد که عبارتند از :

 • فضای باز برای ارائه محصولات متفاوت و چند منظوره ی قابل استفاده در سفر و کمپینگ
 • برگزاری کلاس مستر و مسابقه درباره عملکرد جنس پارچه ها
 • نمایش مجموعه های گسترده ای از کراس کانتری و اسکی کلاسیک
 • فعالیت های ورزشی متفاوت مثل اسنوبورد، اسکیت، موج سواری، اسکوتر و قایق سواری
 • برگزاری برنامه های گوناگون برای سبک زندگی سالم و رژیم غذایی و تناسب اندام همراه با برنامه ها و وسیله های ورزشی مرتبط و کاربردی
 • ISPO Vision، قسمتی که در آن مارک های برتر لباس های ورزشی حضور دارند.
 • برگزاری سمینارها و رویدادهای ویژه با موضوع تجهیزات، لباس و لوازم جانبی مورد نیاز ورزش های نمایشی
 • sportstyle، نمایش لباس های ورزشی فنی و محصولات پشمی و لوازم موردنیاز برای ورزش در فصول سرد
 • حضور غرفه های ملی برای تامین منابع و ارائه مواد اولیه در نمایشگاه تجهیزات و کالاهای ورزشی مونیخ ISPO

با نمایشگاه ریخته گری نورنبرگEuroguss آشنا شوید.

اهمیت نمایشگاه تجهیزات و کالاهای ورزشی مونیخ Ispo

معمولا همه افرادی که در شغل خود با ورزش در ارتباط هستند، حضور در این نمایشگاه را به هیچ وجه از دست نمی دهند. برای مثال مربیان اسکی، فیزیوتراپیست ها، پزشکان ورزشی، روزنامه نگاران، مربیان تناسب اندام و تولیدکنندگان و خرده فروشان کالاهای ورزشی از نمونه مشاغلی هستند که در این نمایشگاه دیده می شوند و بهتر است بدانید که افراد خصوصی مجوز ورود به این نمایشگاه را ندارند.

کشورهای زیادی به جز آلمان، مثل ایتالیا، انگلیس، آمریکا، تایوان و چین برای برقراری ارتباطات تجاری جدید در حوزه ورزش و تنظیم معاملات تجاری جهانی در نمایشگاه تجهیزات و کالاهای ورزشی مونیخ Ispo حضور پیدا می کنند و با غرفه داران نمایشگاه ارتباط می گیرند.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.