مجله آلمان

نمایشگاه آب و فاضلاب مونیخ IFAT

مونیخ

نمایشگاه آب و فاضلاب مونیخ IFAT به‌عنوان نمایشگاه تجاری جهانی درزمینه فناوری‌های زیست‌محیطی، استراتژی‌ها و راه‌حل‌های جدید برای استفاده از منابع در چرخه‌های هوشمند در مدیریت آب و فاضلاب، زباله و مواد اولیه به‌منظور حفظ طولانی‌مدت آن‌ها را به نمایش می‌گذارد.

این نمایشگاه با ارائه خدمات منحصربه‌فرد خود، عملکردی فراتر از رقابت ارائه می‌دهد. غرفه داران از سراسر جهان با ارائه نمایش عملی از نوآوری‌های خود در فضای باز به‌منظور مدیریت پایدار منابع در کشورهای صنعتی و معرفی فناوری‌های مناسب در کشورهای درحال‌توسعه و نوظهور، مفهوم ارائه را در سطح بین‌المللی به بهترین شکل نشان می‌دهند.

همچنین نمایشگاه آب و فاضلاب مونیخ IFAT به‌عنوان یک پایگاه اطلاعاتی و ارتباطی مانند یک آهنربا برای جذب بازدیدکنندگان عمل می‌کند و آن‌ها را با دانش روز، شبکه‌های بین‌المللی و برنامه‌های ویژه و بحث‌های فنی متقاعد می‌سازد.   

تور نمایشگاهی چیست؟

مونیخ

رویدادهای مهم در نمایشگاه آب و فاضلاب مونیخ IFAT

ازجمله رویدادهای اصلی این نمایشگاه می‌توان به مهندسی هیدرولیک و ساخت چاه، ساخت تأسیسات تصفیه آب و فاضلاب، سیستم‌های آب‌رسانی و فاضلاب، مهندسی مکانیک و مهندسی نیروگاه در مدیریت آب، مدیریت و بازیافت زباله، تولید انرژی از مواد خام ثانویه و مواد زائد،

تمیز کردن خیابان، خدمات نگهداری جاده زمستانی، ضدعفونی اماکن قدیمی و تصفیه خاک، مهندسی زهکشی، تصفیه هوا، تمیز کردن گاز دودکش‌ها و استخراج هوا، کنترل آلودگی‌ها، مدیریت و اصلاح پسماند، خدمات بازیافت آب، تجزیه‌وتحلیل تکنیک‌های آزمایشگاهی بازیافت آب و غیره اشاره کرد.

محل و زمان برگزاری نمایشگاه آب و فاضلاب مونیخ IFAT

نمایشگاه آب و فاضلاب مونیخ IFAT از اولین سال تأسیس (1966)، هر دو سال یک‌بار به مدت 5 روز در مونیخ آلمان به‌عنوان یک مکان برای معرفی و ارائه محصولات صنعتی برگزار می‌شود. در این نمایشگاه تقریباً 3305 غرفه دار از 58 کشور دنیا و 142472 بازدیدکننده از 162 کشور حضور پیدا می‌کنند.

آداب حضور در نمایشگاه های مختلف را بدانید.

مونیخ

عوامل موفقیت نمایشگاه آب و فاضلاب مونیخ IFAT

یکی از عوامل مؤثر در موفقیت نمایشگاه آب و فاضلاب مونیخ IFAT این است که این نمایشگاه با مساحتی بیش از 260000 مترمربع به‌عنوان یک نمایشگاه تجاری بین‌المللی پیشرو در جهان به‌حساب می‌آید.

این نمایشگاه به غرفه داران فرصت می‌دهد تا با ارائه مجموعه گسترده خدمات خود در زمینه مدیریت آب، فاضلاب، زباله و مواد اولیه، مخاطبان بین‌المللی خود را تحت تأثیر قرار دهند.

همچنین ارائه طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات یکی دیگر از عوامل موفقیت این نمایشگاه است. نمایشگاه آب و فاضلاب مونیخ IFAT محل ملاقات همه شرکت‌های خاص بوده و بینش گسترده‌ای راجع به کل نمونه کارهای فناوری محیط فراهم می‌کند.

سومین عامل موفقیت این نمایشگاه ارائه نوآوری‌های پیشگام است. همچنین این نمایشگاه با ایجاد فضای باز و کافی برای شرکت‌ها این امکان را فراهم می‌کند که آن‌ها به‌راحتی بتوانند اجرای استراتژی، راه‌حل‌ها و نوآوری‌های خود را برای مشتریان و بازدیدکنندگان خود به نمایش بگذارند.

علاوه بر این، برنامه‌های پشتیبانی منحصربه‌فرد نمایشگاه آب و فاضلاب مونیخ IFAT به‌عنوان یک پایگاه ارائه اطلاعات دانش دست‌اول و تخصصی را به مخاطبان انتقال می‌دهد.

تور نمایشگاه چاپ و بسته بندی فرانسه (ALL4PACK) را از دست ندهید.

مونیخ

هدف برگزاری نمایشگاه آب و فاضلاب مونیخ IFAT

ازنظر سازمان‌ها و نهادهای محافظت از محیط‌زیست، سیستم‌های فاضلاب سالم، ماندگار و بدون نشت برای داشتن جوامع سالم و محیط ایمن بسیار مهم است.

همچنین با توجه به استانداردهای ایمنی و کیفی ملی و بین‌المللی، راه‌حل‌های ارائه‌شده برای نگهداری از فاضلاب‌ها به‌آسانی به کار گرفته می‌شوند اما دوام نسبتاً زیادی نخواهند داشت.

نمایشگاه آب و فاضلاب مونیخ IFAT در نظر دارد با جمع‌آوری اطلاعات قابل‌اعتماد و پیش‌بینی نیازهای آینده، راه‌حل‌های هوشمندانه‌ای ارائه دهد که به کنترل و کاهش آلودگی کمک کند.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یم نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.