مجله آلمان

نمایشگاه ریخته گری نورنبرگEuroguss

ریخته گری

نمایشگاه ریخته گری نورنبرگEuroguss

در این مقاله قصد داریم که با مهم ترین نمایشگاه صنعت ریخته گری در نورنبرگ کشور آلمان، آشنا شویم.

پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

نمایشگاه ریخته گری نورنبرگEuroguss چیست؟

مهم ترین نمایشگاه در صنعت ریخته گری، نمایشگاه Euroguss می باشد. این نمایشگاه هر دوسال یکبار در نورنبرگ برگزار میشود. بازدید کنندگان در نمایشگاه ریخته گری نورنبرگEuroguss، با فرایندهای ریخته گری شامل: ریخته گری آلومینیوم، ریخته گری روی، ریخته گری منیزیم آشنا می شوند.

100 جاذبه برتر اروپا را بشناسید.

نمایشگاه ریخته گری نورنبرگEuroguss حول چه موضوعاتی است؟

نمایشگاه ریخته گری نورنبرگ Euroguss به موضوعات زیر می پردازد:

 • نمونه سازی سریع
 • دستگاه های CNC
 • آلیاژهای فلزی
 • قالب های ریخته گری
 • دستگاه های جانبی
 • تست مواد
 • بهره وری انرژی
 • و غیره

دلایل برگزاری نمایشگاه ریخته گری نورنبرگEuroguss

نمایشگاه ریخته گری نورنبرگEuroguss برای تمام شرکت ها و ارگان هایی که به دنبال آخرین تحولات صنعت ریخته گری هستند، بسیار مناسب و ضروری می باشد.

صاحبان شرکت ها و ارگان ها علاوه بر اینکه می توانند در این نمایشگاه آخرین فناوری های خود را در صنعت ریخته گری ارائه دهند، میتوانند با چهره های برتر در صنعت ریخته گری آشنا شوند و با آن ها در تعامل باشند، نظر بازدید کنندگانی که در نمایشگاه ریخته گری نورنبرگ شرکت می کنند؛

را در مورد محصول جدید خود بدانند، میتوانند محصول خود را پیش فروش کنند، نام تجاری محصول خود را به مردم معرفی نمایند و هم چنین می توانند از یک پوشش رسانه ای نیز بهره مند شوند.

درباره نمایشگاه بسته بندی نورنبرگ fachpack چه می دانید؟

ریخته گری

بازدید کنندگان نمایشگاه ریخته گری نورنبرگ بیشتر چه کسانی هستند؟

شرکت ها و افرادی که در حوزه های خودروسازی، تامین کننده قطعات خودرو، تولیدکنندگان ماشین آلات و کارخانه ها ، بیشترین بازدیدکنندگان نمایشگاه ریخته گری نورنبرگEuroguss به شمار می آیند.

برگزاری نمایشگاه ریخته گری نورنبرگ Euroguss در سال 2020

نمایشگاه ریخته گری نورنبرگ Euroguss در سال 2020، از 14 ژانویه تا 16 ژانویه به مدت 3 روز در نورنبرگ کشور آلمان برگزار شد. در این سال شرکت ها  محصولات خود را شامل:

ریخته گری آلومینیوم، آزمایش مواد، ریخته گری منیزیم و …. در غرفه ها به نمایش گذاشتند. نزدیک به 12000 نفر در این نمایشگاه شرکت کردند. نمایشگاه Euroguss 2020 یکی از مهم ترین نمایشگاه ها در مناطق معدنی ، فلزات و سنگ معدن به شمار می آید.

ریخته گری

برگزاری نمایشگاه ریخته گری نورنبرگ Euroguss در سال 2022

نمایشگاه ریخته گری نورنبرگEuroguss در سال 2022 از 18ژانویه تا 20 ژانویه به مدت 5 روز در نورنبرگ کشور آلمان برگزار خواهد شد. در این رویداد که هر دوسال یک بار در نورنبرگ آلمان برگزار می شود، متخصصان دور هم جمع میشوند و در مورد آخرین محصولات تولید شده در صنعت ریخته گری سخنرانی های لازم را ارائه می دهند.

طبق پیش بینی های انجام شده نزدیک به 750 غرفه در سال 2022 در نمایشگاه ریخته گری وجود خواهد داشت. هم چنین پیش بینی شده است که نزدیک به 15000 نفر از این نمایشگاه دیدن خواهند کرد.

استفاده از فناوری اشعه ایکس 2 بعدی و سه بعدی در نمایشگاه ریخته گری نورنبرگ

شما می توانید به کمک HELTEC PTS و اشعه های دوبعدی و سه بعدی،  محصولات خود را از جنبه های مختلف بررسی کنید، و از کیفیت آن ها اطمینان حاصل کنید.

در این مقاله سعی کردیم که اطلاعات مختصری را در مورد نمایشگاه ریخته گری نورنبرگEuroguss، موضوعاتی که در نمایشگاه به آن ها پرداخته می شود، دلایل برگزاری نمایشگاه،  بیشترین بازدید کنندگانی که نمایشگاه ریخته گری به خود جذب می کند، برگزاری نمایشگاه در سال 2020 و … با شما به اشتراک بگذاریم.

ریخته گری

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.