اخبار اروپا

کنگره بین المللی پوست پاریس IMCAS

کنگره‌های IMCAS کنفرانس‌های تحقیقاتی پزشکی هستند که بر ارائه آخرین به‌روزرسانی‌های آکادمیک و صنعتی به جراحان پلاستیک و متخصصان پوست برای پیشرفت حرفه‌ای آنها در زمینه زیبایی تمرکز دارند.

راهنمای دریافت ویزای شینگن فرانسه را مطالعه کنید.

این کنگره در تاریخ 27 تا 29 ژانویه  سال2022 (7 تا9 بهمن سال1400) در کاخ کنگره پاریس به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود.

هدف اولیه آن، ایجاد پلی بین جراحی پلاستیک زیبایی و پوست، تقویت دانش در هر زمینه و همچنین زمینه های مطالعه در محل اتصال این دو رشته است. هر نسخه به تحقیقات بین رشته ای جراحی پلاستیک و پوست اختصاص دارد.

راهنمای دریافت ویزای نمایشگاهی را در اینجا بخوانید.

کنگره‌های IMCAS جدیدترین تکنیک‌های مبتنی بر شواهد را از سخنرانان برجسته و جدیدترین پیشرفت‌ها از بازیگران اصلی صنعت گرد هم می‌آورند تا شما با بهترین‌ها در زمینه‌های پوست، جراحی پلاستیک و علم پیری آشنا شوید و از آنها یاد بگیرید.

کنگره جهانی پوست پاریس

تاریخچه مختصر IMCAS

آنچه در سال 1994 به عنوان یک بحث کوچک بین 50 پزشک اروپایی آغاز شد، طی دو دهه گذشته به یک کنفرانس بین المللی پزشکی مرجع اختصاص یافته به پوست و جراحی پلاستیک با بیش از 15000 شرکت کننده در سال تبدیل شده است.

پکیج کامل تورهای اروپا را در اینجا مشاهده کنید.

نحوه عملکرد این کنگره

یک کنگره پزشکی بدون مشارکت کنندگانش چیزی نیست. این کنگره 13 گروه کاری متشکل از سخنرانان و شرکت کنندگان IMCAS تشکیل داده اند که به اطمینان حاصل می کنند که IMCAS دائماً مرزها را جابجا می کند و خود را از نظر کیفیت محتوا، نوآوری و آموزش در زمینه های جراحی پلاستیک و پوست متمایز می کند. گروه های کاری، متشکل از اعضای بین المللی است که وظایفی برای توسعه هر یک از 13 حوزه به آنها محول شده است.

طریقه شرکت در این کنگره

برای شرکت در این کنگره بین المللی با شماره 02154795000 آژانس ژیوار تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

کنگره جهانی پوست پاریس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.