مجله فرانسه

کافه های پاریس | بهترین کافی شاپ‌های پاریس برای نوشیدن قهوه و استراحت

کافه های پاریس

در پاریس، فرهنگ کافه بسیار عمیق است. فرهنگ قهوه در شهر پاریس همان‌طور که دیگران می‌گویند، هنوز درحال‌توسعه است. سال‌هاست که تنها گزینه‌های قهوه موجود در پاریس در بهترین حالت بسیار متوسط بوده است. این امر به دلایل متعددی ازجمله مقررات سختگیرانه برای افتتاح کافه های جدید، تاریخ استعمار فرانسه و به‌طورکلی عدم نوآوری در این زمینه است؛ اما با شروع خدمات‌رسانی به پاریس برای نسل جدید متخصصان جوان، مسافران و دانشجویان، گزینه‌های کافه های قهوه به میزان قابل‌توجهی بهبودیافته است. در این مقاله ما هفت تا از کافه های پاریس را که حتماً باید از آن‌ها بازدید کنید را به شما معرفی می‌کنیم. از طریق تور فرانسه می توانید به دیدن این کافه های زیبا و باشکوه بروید.

اگر به هر بیستروت پاریسی بروید مطمئناً موارد کلاسیک را خواهید یافت. از کافه های پاریس می‌توان به کافه (اسپرسو)، allongé (آمریکایی)، noisette (رسترتو)، کرم (لاته) اشاره کرد؛ اما اگر به دنبال کافه‌ای هستید که کمی بیشتر از یک کافه باشد، این هفت کافه بهترین قهوه پاریس را دم می‌کنند.

 کافه کتابخانه قهوه Caféothèque یکی از شلوغ‌ترین کافه های پاریس

کافه کتابخانه قهوه Caféothèque، یک کافه شلوغ درست در امتداد رودخانه سن در مرکز شهر پاریس است که نوشیدنی‌های قوی قهوه را در فضایی پر نور و روستایی سرو می‌کند. این کافه چوبی دارای چندین اتاق مختلف برای نشستن و استراحت با نوشیدنی و همچنین پیشخوان خرید دانه‌های قهوه است. همچنین این کافه میزبان رویدادهای فرهنگی می‌باشد و مدرسه باریستا را اداره می‌کند، بنابراین بازدیدکنندگان مطمئناً با اتفاق جالبی در اینجا روبرو می‌شوند.

کافه های پاریس

کافه کتابخانه قهوه Caféothèque

کافه دوز Dose یکی از کافه های پاریس که در کنار ساحل

کافه دوز مکانی عالی برای نوشیدن قهوه در کنار ساحل است. این کافه همچنین دارای دو مکان مختلف می‌باشد. مکان Mouffetard چیزی بیشتر از یک سوراخ در دیوار نیست که در گذرگاه بین خیابان‌های Mouffetard و Gracieuse قرارگرفته است. مکان دیگر این کافه، در Batignolles، ازنظر جمعیتی متفاوت و شیک‌تر است و خود را بیشتر به‌عنوان یک پاتوق است تا یک کافی‌شاپ. اگر قهوه دوست ندارید، دوز همچنین آب‌میوه‌های تازه و طبیعی را نیز می‌فروشد.

کافه دوز Dose

کافه مالونگو

برای صرف قهوه‌ای که ازنظر اخلاقی تولید می‌شود، باید به کافه مالونگو بروید. این کافه در یک خیابان فرعی در نزدیکی میدان سنت میشل واقع‌شده است. کافه مالونگو بیش از 80 نوع مختلف دانه قهوه خود را از تولیدکنندگان در سراسر جهان تهیه می‌کند. فضای داخلی مغازه همیشه بوی دانه‌های بوداده می‌دهد و باریستاها علاقه خاصی به کار قهوه سازی دارند.

کافه های پاریس

کافه های پاریس

کافه Holybelly

کافه Holybelly در سال 2013 تأسیس شد. در حال حاضر، با دو شعبه، چیزی بیشتر از قهوه سرو نمی‌کند. اگرچه مقدار زیادی از این کار را نیز انجام می‌دهد. Holybelly 19، شعبه اصلی، برای صبحانه و ناهار باز است، درحالی‌که Holybelly 5 به خاطر منوی صبحانه تمام‌روز خود مشهور است.

کافه های پاریس

کافه های پاریس

کافه لومی یکی از کافه های پاریس بدون داشتن احساس خستگی

اگر به دنبال مکانی برای نشستن با یک قهوه صاف‌شده قوی برای انجام برخی کارها بدون احساس خستگی برای رها کردن جای خود هستید (یک اتفاق رایج در کافه های سنتی پاریس)، کافه لومی مکان مناسبی برای شما است. این کافه که در شمال پاریس واقع‌شده است، می‌تواند برای برخی افراد دارای کمی پیاده‌روی باشد، اما قهوه و روح آرام و حرفه‌ای کافه لومی، ارزش آن را دارد. کافه لومی از سال 2011، زمانی که بهترین سوخاری در فرانسه نام گرفت، پیشرو در تولید انواع دم‌کرده است.

کافه لومی

کافه قلب بیکر یکی از کافه های پاریس با شیرینی‌های خوشمزه

“بیا برای قهوه، برای شیرینی‌ها بمان”. کافه قلب بیکر در نزدیکی باغ‌های لوکزامبورگ، یک جواهر شناخته‌شده در بین کافه های پاریس محسوب می‌شود. غذای صبحانه آن به‌سختی قابل غلبه است: یک نوشیدنی قهوه، یک شیرینی تازه پخته و یک آب‌میوه تازه فقط با 6 یورو.

کافه قلب بیکر

کافه قلب بیکر

کافه کائوآ یکی از کافه های پاریس در نزدیکی کانال سن مارتین

کافه کائوآ همسایه Ten Belles می‌باشد. کافه کائوآ یکی دیگر از کافی‌شاپ‌های عجیب‌وغریب است که در گوشه‌ای از Caoua واقع‌شده است و توجه زیادی را به خود جلب می‌کند، اما کافه کائوآ دارای بهترین موقعیت است. این کافی‌شاپ زیبا واقع در کنار کانال سن مارتین، دارای آشپزخانه‌ای کوچک است که در آن غذاهای خوشمزه، سالم و با قیمت مناسب تهیه می‌شود. قهوه این کافه به‌خودی‌خود عالی است و اگر ترجیح می‌دهید در امتداد کانال سنت مارتین بنشینید، می‌توانید آن را سفارش دهید.

کافه کائوآ

کافه کائوآ

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.