مجله ایتالیا

نمایشگاه صنایع دارویی CPhI Worldwide میلان

میلان

نمایشگاه صنایع دارویی CPhI Worldwide میلان یک نمایشگاه سالانه است که بین چندین پایتخت بزرگ اروپا می‌چرخد و هر دوره از آن در یک محیط جدید برگزار می‌شود. سازمان دهنده رسمی این نمایشگاه UBM EMEA است. این نمایشگاه در سال 2016 در بارسلونا، 2017 در فرانکفورت، 2018 مادرید و 2019 در فرانکفورت برگزار شد و مخاطبان در هر دوره رو به افزایش بود.

دوره گذشته نمایشگاه صنایع دارویی CPhI Worldwide میلان در سال 2020 به‌صورت یک نشست مجازی تحت عنوان “CPhI: Festival of Pharma” برگزار شد. برگزارکنندگان انتظار دارند که در سال 2021 در مقایسه با سال‌های گذشته، تعداد متخصصان و تصمیم گیران در این نمایشگاه افزایش یابد.

در حال حاضر بیش از 45000 بازدیدکننده تجاری و تقریباً 2500 شرکت نمایشگاه دار از بیش از 170 کشور حضور خود را تأیید کرده‌اند. طی 30 سال گذشته، نمایشگاه صنایع دارویی CPhI Worldwide میلان یک پلتفرم منحصربه‌فرد ارائه داده است که جوامع ویژه‌ای را برای بهبود مراقبت‌های بهداشتی متحد می‌کند.

این نمایشگاه مکانی را ارائه می‌دهد که متخصصان می‌توانند برای تبادل دانش و تجارت بدون مانع با یکدیگر دیدار کرده و به پیشبرد صنایع دارویی و بهداشتی کمک کنند.

نمایشگاه دارویی CPhI | زمان و مکان و هدف از برگزاری نمایشگاه

هدف نمایشگاه صنایع دارویی CPhI Worldwide میلان

صنعت داروسازی در میان دیگر صنایع بهترین عملکرد را دارد و نمایشگاه صنایع دارویی CPhI Worldwide میلان نیز سهم بسزایی در موفقیت آن داشته است. این نمایشگاه دارای طیف بی‌نظیری از رویدادها و برنامه‌های تشکیل‌دهنده است و با ارائه فناوری دارویی به بازدیدکنندگان خود کمک می‌کند تا راه‌حل‌های بهینه را پیدا کنند.

این نمایشگاه محلی برای تأمین محصولات و ارتباطات موردنیاز برای تقویت صنعت دارویی در واکنش به بیماری‌های همه‌گیر فراهم می‌کند. همچنین نمایشگاه صنایع داروییCPhI Worldwide میلان سیستم‌های بسته‌بندی و تحویل دارو، ماشین‌آلات داروسازی و محصولات آماده فروش و بخش‌های بیودارو را نمایش می‌دهد.

نمایشگاه صنایع دارویی CPhI Worldwide میلان علاوه بر ایجاد فضایی برای مرور اساسی در زنجیره تأمین دارو، همچون یک کاتالیزور برای نوآوری و توسعه حرفه‌ای فردی عمل می‌کند. کنفرانس‌ها، میزگردها و جلسات آموزشی فرصت یادگیری و ارائه آخرین تحقیقات را به شرکت‌کنندگان می‌دهد. این نمایشگاه به‌عنوان مهم‌ترین رویداد شبکه دارویی، مانند همیشه فرصت‌های بی‌شماری را برای انعقاد قرارداد و شبکه در قالب کنفرانس‌ها، کارگاه‌ها، سمینارها و انجمن‌ها ارائه می‌دهد.

ازجمله نکات برجسته در برنامه‌های دوره جدید نمایشگاه صنایع دارویی CPhI Worldwide میلان می‌توان به گالری نوآوری، جوایز CPhI، فرمول‌بندی داروها و محصولات آماده فروش، انجمن زنان و جلسات توجیهی دارویی که سری جدیدی از جلسات اطلاع‌رسانی و بحث‌های تخصصی است، اشاره کرد.

خریداران در این نمایشگاه می‌توانند فناوری و محصولات موردنیاز خود را از تأمین‌کنندگان و منابع معتبر بین‌المللی دریافت کنند. شرکت‌های بخش‌های اصلی صنایع دارویی می‌توانند با دیگر شرکت‌ها از سراسر جهان ملاقات کنند و از آخرین تحولات صنعت دارویی مطلع شوند.

از نمایشگاه داروسازی Expopharm مونیخ چه می دانید؟

جامعه هدف نمایشگاه صنایع دارویی CPhI Worldwide میلان

نمایشگاه صنایع دارویی CPhI Worldwide میلان پیشرو در شبکه‌های دارویی در جهان و یک نمایشگاه برتر است که بیش از 2500 غرفه‌دار و بیش از 36000 بازدیدکننده تجاری و تصمیم‌گیرنده از 140 کشور جهان را گرد هم می‌آورد. بازدید از این نمایشگاه برای کلیه مشاغل موجود در صنعت داروسازی ضروری است.

همچنین شرکت‌های بیو دارو، تولیدکنندگان محصولات دارویی، مقامات دولتی، دانشگاه‌ها، مؤسسات تحقیقاتی و شرکت‌های مهندسی می‌توانند از نمایشگاه صنایع دارویی CPhI Worldwide میلان بازدید کنند.

محل و زمان برگزاری نمایشگاه صنایع دارویی CPhI Worldwide میلان

پس از لغو زمان برگزاری نمایشگاه صنایع داروییCPhI Worldwide  میلان در سال 2020 به دلیل شرایط همه‌گیر ویروس کرونا، تاریخ‌های آینده برای برگزاری این نمایشگاه در ابتدا برای تابستان تعیین‌شده بود و سپس به 9 تا 11 نوامبر موکول شد. این نمایشگاه به مدت سه روز از 9 تا 11 نوامبر 2021 در مرکز نمایشگاه‌های شهر میلان ایتالیا برگزار می‌شود.

جلسه حضوری در این نمایشگاه در محل نمایشگاه‌های میلان با کنفرانس‌ها و وبینارهای آنلاین که از 25 اکتبر تا 19 نوامبر برگزار می‌شود، تکمیل می‌گردد. نمایشگاه صنایع دارویی CPhI Worldwide میلان از ساعت 09:30 صبح تا ساعت 17:30 بعدازظهر فعال است، به‌استثنای روز آخر که در ساعت 16:00 پایان می‌یابد.

<p style=”text-align: justify;”>

</p>

<h2 style=”text-align: justify;”><span style=”color: #b39357;”>خریدتور نمایشگاهی از ژیوار</span></h2>
<p style=”text-align: justify;”><span style=”color: #000000;”>برای ثبت خرید <span style=”color: #ff0000;”><a style=”color: #ff0000;” href=”https://zhivar.com/europe-tour/exhibition/”>تور نمایشگاه</a></span> کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره<strong> 54795000 – 021</strong> تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز <strong>اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی</strong> در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.</span></p>
<h2 style=”text-align: justify;”><span style=”color: #b39357;”>کارت ورودی نمایشگاه</span></h2>
<p style=”text-align: justify;”><span style=”color: #000000;”>بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه <strong>اخذ کارت ورودی نمایشگاه</strong> خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.</span></p>
<h2 style=”text-align: justify;”><span style=”color: #b39357;”>اخذ ویزای نمایشگاهی</span></h2>
<p style=”text-align: justify;”><span style=”color: #000000;”>برای <strong>اخذ ویزای نمایشگاهی</strong> با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه</span> <span style=”color: #ff0000;”><a style=”color: #ff0000;” href=”https://zhivar.com/exhibition-visa/”>مدارک ویزای نمایشگاهی</a></span> <span style=”color: #000000;”>روی آن کلیک نمایید.</span></p>
<h2 style=”text-align: justify;”><span style=”color: #b39357;”>راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم</span></h2>
<p style=”text-align: justify;”><span style=”color: #000000;”>بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور <strong>لیدر فارسی زبان</strong> و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.</span></p>
<h2 style=”text-align: justify;”><span style=”color: #b39357;”>تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی</span></h2>
<p style=”text-align: justify;”><span style=”color: #000000;”>اگر برای کسب و کار خود مایل به <strong>تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه</strong> هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.</span></p>
<h2 style=”text-align: justify;”><span style=”color: #b39357;”>بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی</span></h2>
<p style=”text-align: justify;”><span style=”color: #000000;”>ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره <strong>کیفیت و امنیت سفر</strong> برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، <strong>بیمه نامه مسافرتی</strong> برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!</span></p>
<h2 style=”text-align: justify;”><span style=”color: #b39357;”>خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه</span></h2>
<ul style=”text-align: justify;”>
  <li>
<h3><span style=”color: #000000;”>ترانسفر فرودگاهی</span></h3>
</li>
  <li>
<h3><span style=”color: #000000;”>رزرو هتل</span></h3>
</li>
  <li>
<h3><span style=”color: #000000;”>پرواز</span></h3>
</li>
  <li>
<h3><span style=”color: #000000;”>اخذ کارت ورودی نمایشگاه</span></h3>
</li>
  <li>
<h3><span style=”color: #000000;”>راهنمای فارسی زبان و مترجم</span></h3>
</li>
  <li>
<h3><span style=”color: #000000;”>بیمه مسافرتی</span></h3>
</li>
  <li>
<h3><span style=”color: #000000;”>ویزای نمایشگاهی</span></h3>
</li>
  <li>
<h3><span style=”color: #000000;”>مشاوره رایگان</span></h3>
</li>
  <li>
<h3><span style=”color: #000000;”>تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی</span></h3>
</li>
  <li>
<h3><span style=”color: #000000;”>خدمات نمایشگاهی</span></h3>
</li>
  <li>
<h3><span style=”color: #000000;”>تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه</span></h3>
</li>
  <li>
<h3><span style=”color: #000000;”>و سایر خدمات …</span></h3>
</li>
</ul>
<p style=”text-align: justify;”>

</p>

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.